0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar kizim 2 gundur atesli 3ü gecesi basladi ve halen sürüyor atesi 38 lerden hic dusmuyor 39lari goruyoruz ates dusurucu vereli 4 5 saat gecsin hemen firliyo 39a dün 2defa devlete goturduk bugun ozele goturduk dunki doktor dediki ilkonce azi disi cikartiyor sonraki gittigimizde bogazi sismis diyor ne sirtini dinlemis ne tahlil istemis ben kucuk kizimdan gidemedim esim goturdu bugun ben goturdum ozele kendim emin olmak istedim kucugu uyuyoken biraktim babasina bugun tahlil istediler ozelde akciger grafisi cekildi bi ogrendimki kizim zaturre gecirmis ne zaman belli degil antibiyotik falan verdi doktor dunki devlettekide antibiyotik verdim diye ates dusurucu vermis ekstra ates dusurucu fitil bide parol yazmis duanıza ihtiyacım var kizlar atesten cok tedirgin oluyorum dun 112 doktoru havale belirtileri var dedi telefonda yuregim agzima geldi hastaneye goturdum yetmedi kendi doktprunu aradim oda diyor 5 gune kadar uzayabilir atesi..

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm    
(3,099 puan) tarafından
Cok sagol canim
-Reklam-
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Ya Rabbim şifa versin inşallah benim kızımda hasta çok geçmiş olsun 
(3,099 puan) tarafından
Sizede cok gecmis olsun canim
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Ah çok zor çok şu ateş beni en korkutan şey . :( çok çok geçmiş olsun kuzuma geçer hepsi inşallah...

(3,099 puan) tarafından
Cok sagol canim korkudan dakika basi ates olcuyorum aniden cikiyor
0 oy
(152 puan) tarafından
Dönüşümlü ver canim ates suruplarini en faydalisi o..cok geçmiş olsun rabbim inşallah sifa versin ates cok kötü inşallah gecsin gitsin bugün 
(3,099 puan) tarafından
4 saat pedifen 4 saat calpol gibimi canim
(152 puan) tarafından
Aynen canim
(3,099 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim
0 oy
(2,593 puan) tarafından
ah canım benim ya çok geçmiş olsun rabbim şifalar versin 
(3,099 puan) tarafından
Amin canımm çok sagol
0 oy
(743 puan) tarafından
Geçmiş olsun ateş gerçekten çok zor hem anne hem bebek için ben 8 gün çektim çok zordu Allah yardımcın olsun inşallah
(3,099 puan) tarafından
8 gunmu cok zor gercekten ya ben 2 gundur korkudan uyku uyumadim gozlerim basim pert 8 gun uyumasam naparim acaba
(743 puan) tarafından
Ben net 1 hafta yatmadım uyumaya uyumaya vücudum yorgun düştü ve hastalandım . Son 2 günde ateşi indi ama gece çıkıyordu çok şükür geçti Rabbim daha yaşatmasın inşallah
(3,099 puan) tarafından
Amim canım Rabbim hic bir Anneyi zor durumda koymasin
(743 puan) tarafından
Amin canım aminn
0 oy
tarafından
Canimmm benimmm cok cok cok gecmis olsun ❤️ 

Yanlis anlama ama sana bir sey soylecegim.

Kendini çok saliyorsun , cok cabuk tuketiyorsun .

Zor zamanlar geciriyorsun farkindayim, seni anliyorum .zor seyler yasamissin .Lohusasin , depresyondasin bunun da farkindayim .

Ama lutfennn ama lutfennnn salma kendini❤️

Bi toparlanmaya calis bak boyle hayat gecmez .Biraz toparla kendini .Hayat her seye ragmen guzelll.

Her an melanloliksin .Bu sana ve bunyene zarar .Lutfen yapma .Bu postun icin demiyorum her postunu okuyorum ve cok uzuluyorim kendini boyle birakmana.
(3,099 puan) tarafından
Canim iste mesele cocuklarim olunca boyle oluyorum ama ilaca basladim eskiye nazaran daha sinirim yatismis gibi enazindan öfkemden kurtuldum şuanlik
0 oy
(1,921 puan) tarafından
 3 gundur ayni durum dayim ates dusurucu banyo soguk kopres fayda etmedi 3.gidisim de artik 40 dereceydi ates ve dedim hic bi sekilde dusuremiyoruz anlik dusuyor  yatis  verdi dun geceden beri serum takili surekki ilac veriyorlar yuksek enfeksiyon cikti kaninda 7 aylik bebegim benimde cocuk hastanesi yokmu ona git istersen 
(3,099 puan) tarafından
Canim dun acil bakti bugun cocuk doktoruna gostwrdim şuan nesesi yerinde ama ates 38lerde
(1,921 puan) tarafından
Bizede bakti ates dusmezse burdasin dedi orda oan icin dustu daha eve varmadan tekrar cikti belki disten dir seninki benim oglum baygin gibiydi cok kotu olmustu artik simdi daha yeni duzeliyor
(3,099 puan) tarafından
Azı diside zor gerci canim bide istahsizlikta var kizimda yemek yemek istemiyor dedigin gibi belkide disten
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(3,099 puan) tarafından
Cok sagol canim
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ya Allah şifasını versin 
(3,099 puan) tarafından
Amin canım cok sagoll
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 

Benim inşallah bir an önce iyileşir bizde de var grip ve ateş başladı  birazdan acile goturucem
(3,099 puan) tarafından
Salgin var sanirim bu ara ya sizede cok gecmis olsun
0 oy
tarafından
Gecmis olsun cnm ates cok zor
(3,099 puan) tarafından
Cok sagol canim hemde ne zor valla bide izin vermiyoki ates dustu diye rahatliyalim bi anda geri yukseliyo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 292 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Naz21 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 309 göst.
0 oy
20 cevap 685 göst.
21 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.

377,795 soru