0 oy
686 göst.
Aile kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar annemi öğlen ben çağırdım. Yemeğe gelin babamda işten sonra gelsin diye. Eşime de sabahtan dedim ama eşimin belli bir saati yok kendi işi. Normalde 7 7 buçuk 8 de gelir. Neyse kendi annesine gidersek saat 6 da 7 de gelir. Ama benim aileme gidince saat 7 buçuk dam önce gelmez. Aile olunca konuşur evde benimkiler olunca tlf da. Bu da geçen annem fark etmiş yemin ederim ben dikkat etmedim. Esin annesi gelecek olduğunda erken geliyor oraya da gidersenz erken gidiyir bize gelince ve geç geliyor dedi ve 2 3 ayda bir annem gelir bize yürüyemiyor akülü arabayla geliyor bina da oturyrm yukarı yardımsız cikamyo ben bugün 2 yaşındaki kızını yanıma alıp çıkardım o yuzden odw ben sana yük oluyrm diyor sık gelmiyor az önce giderken hep teşekkür etti. Lavabo bile yardımsız gidemyr. Neyse eşimi de aha geldim aha çıkıyorum falan dedi bekle bekle gelen yok yemeği yedik çayi içtik daha gelen yok. Babam da evde yani bizle.. Aradım neredesin diye dayısının odunu gelecekms onu indireckms. Diyemedin mi misafirim var diye dedim. Ya işte indir dedi diyor. Bende dedim hep böyle yapıyorsun bende bundan sonra yapacağı biliyorum. Beni aileme mahçup ediyor. 

27 Cevaplar

0 oy
(5,566 puan) tarafından
Okurken sinirlerim bozuldu ya 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailenle sıkıntısı mı var ki böyle yapıyor bence sende gitme yada şöyle yap sen ailene git ben gelirim de gitme evde dur 
0 oy
tarafından
Çok saygısızca bir davranış zaten arada geliyorlar sallıyor resmen. Aile olunca bende akan sular duruyor kısasa kısas yap canım aynısını ona yaşat anlasın 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Bizimki de ayni valla kendi ailesine gidince gece 12 den önce kalkmaz benim annemlerde 9 buçuk olmadan der hadi kalkalım yorgunum evime geldiklerinde de ayni onun ailesi gelince eve herkesten önce gelir benimkilerde hep işi cikar ne hikmetse 
0 oy
(204 puan) tarafından
Aynen canım saygısızlık annen bile fark etmiş sende aynı davran ailesine görsün 
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Tabikide saygısızlık yapmış. Senin için mutlu etmek için gelip oturması gerekirdi 
0 oy
(961 puan) tarafından
Evlilikte herşey karşılıklıdır özellikle aile konusunds çok haklısın tepkini koy işi olur gerçekten, yoğun olur, başka geçerli sebep olur ama dediğine göre nadir geliyor ailen ve bunu bildiği halde o gün böyle yapıyorsa çok büyük saygısızlık hele ki baban varken hadi anne neyse gene ama baba varken yapması çok ayıp sana da ailene de

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 358 göst.
0 oy
9 cevap 422 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 355 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu