0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (1,720 puan) tarafından

image

Bu Habere Sevinen Olurmu Öyle Bir Durum Olsa Mahkemeye Giden Olurmu Ben Giderim Hamileyken Eşimi Uyarmıstım Yaparım Diye 

9 Cevaplar

0 oy
(4,146 puan) tarafından
Ayy hemen ekran resmi alıp eşime attım :)) isim konusunda hala kararsızız o da nasıl olsa nüfusa ben gideceğim deyip duruyordu bana takılmak İcin şimdi görsün :)) 
(1,720 puan) tarafından
Aman canım ben gibi kimligi hastanede basvur ben öyle yaptım ama eşim isimde kararlıydık aras diye ne dedi enişte
(4,146 puan) tarafından
Benimki de yapacağından değil takılıyor bana böyle yaparak canım :) gülücük atmıs şimdi gözüm korktu bak demis :))
(1,720 puan) tarafından
Çok korkmuştur yaa :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Daha işim.konusunda anlaşamayan ciftler nasıl aile olacaklar.  

Walla o çocuğa acırım..

Anlasamadiklari sevmedikleri bu adam duzelir diye dusugunuzdugunuz adamlardan çocuk yapmayın.olan o minnaklara oluyor sonrasında 

(1,720 puan) tarafından
Eş degilde aile karısıyor bizede karıstılar olmasın aras diye ama eşim dedi biz karar verdik olacak diye ama kuzenimle eşi de karar vermişti ama eniştemin ailesi karıstı vazgecti hemen
0 oy
(878 puan) tarafından
İlk zamanlar olsa çekinmeden giderdim de geçti artık 7 ay oldu başta iki isim diye söz verdi doğurana kadar doğunca gitti sadece babasının adını yazdırdı kimlik bı geldi sadece tek babasının adı neymiş de babasının isminin sonuna kuyruk takamazsin ey insanoğlu madem öyle düşünüyordun da ne diye 9 ay kandırdın dicen olmuyor işte 
(1,720 puan) tarafından
Ben patlardım dayanamazdım ben aşırı karsıyım büyüklerin isimlerinin koyulmasına linçler ler ama illa koyulcaksa yanına benim dedigim isimde koyulurdu olsun minik yavrun mutlu huzurlu olsun hep
(878 puan) tarafından
Aynen iki isim şeklinde anlaşmıştık normalde kaynatam çok iyi adam o yüzden tamam demiştim bir tane de isim koyalım dedim tamam dedi kimlik geldiki öyle patlasamda çatlasam da artık çok geç ti ama bu bilgiden haberim olsaydı bir dk bile durmazdim
(1,720 puan) tarafından
Ben hastanede basvurdum kararımız kesindi diye eşim tamam desede güvenemedim degişir ismi diye
0 oy
(474 puan) tarafından
Şimdi erkekler düşünsün
(1,720 puan) tarafından
Vay hallerine canımm
(474 puan) tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
tarafından
Benimki de ben izin vermeden annesinin adını yazdırmış zeynep halise yazıyor kimlikte annesinin adı halise yani biz zeynep diyoruz..2 yaşını geçti bu saatten sonra değiştirmem ya annesi çok sevinmişti 
(1,720 puan) tarafından
İki isimi aynı anda kullanan varmı benim yegenlerim heo çift isim ama nedense tek isimle sesleniyorum
tarafından
Büyük kızım eylül semra ismi..ikisini de kullanıyorum ben ama küçük kızımınkini sadece  zeynep diyorum
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Bu konuda eşimin üstüne tanımam Kuzey olmasını istiyorum dedim Kuzey oldu kulağına bide Kuran'da geçen bir isim okunsun dedim Kandile yakın doğduğu için Berat ismi kulağına okundu kaynanm tutturdu berat i da kimliğe yazın diye eşime kesinlikle hayır tek isim yazacak ben 2 isimliyim ve kesinlikle karşıyım 2 isme çok gereksiz dedim kimlik bı geldi sadece Kuzey yazıyor canım eşim ♥️
(1,720 puan) tarafından
Bende karsıyım kullanmıyor çogu bende yegenlerime diyemiyorum banada kaynanam aras kuranda geçmiyor geçen isim koy diye arardı bende o zaman araf olsun o geçiyor dedim susmustu eşimde dedi karar bizim diye enişteye bir alkış o zaman
(14,013 puan) tarafından
İsim anne babanın hakkıdır kimse karismamali ya
(1,720 puan) tarafından
Keske anne babalara o ısrar olmasa
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Evet duydum kocası başka isim koymuş kadın adama tazminat davası açtı ve kazandı kocası o parayı ödedi

(1,720 puan) tarafından
Evet ben yeni ögrendim
0 oy
tarafından
Benim eşim dedi ben bunu koyayım diğerini sen koyarsın diye yok dedim kabul etmedim bir tane sen koycaksin bir tane ben Elif'i o koydu sareyi ben 
(1,720 puan) tarafından
Çok güzel isimler uyumlu ALLAH NAZARDAN SAKINSIN ONU
tarafından
Amin canım hepimizin evlatlarını :)
0 oy
(7,656 puan) tarafından
Eşim büyük ismi koymaya karşı işime yaramaz :)) ama ben kızım olursa annemin ismini koycam esim önerdi anneme çok düşkünüm diye 
(1,720 puan) tarafından
Ne güzel canım anlaşmanız o konuda mutlulugunuz anlaşmanız hiç bozulmasın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 202 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 414 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 412 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu