+1 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (907 puan) tarafından
Yaklaşık iki yıldır burdayım ama sorsanız kimle kavga ettim,kime canım dedim bilmem)) sadece o andaki yoruma göre nabız tutarım.Simdi bazılarımız burda çok dikkatli herkesi tanıyor gibi )) Dün bagirdigima bugün üzülme cnm demiş olabilirim hehe var mı aranızda bu dengesiz halime denk gelen..

25 Cevaplar

+1 oy
(119,370 puan) tarafından
nefret ettiklerime yazmam hele hele tiksindiklerime asla 
yook dikkat et yazmadiklarim var isim veremiyom burdan sjsjsjsjs tubik goruyo yaa ondan
(6,796 puan) tarafından
Bebişim nefreti at üstünden üzer seni ❤❤❤❤  gülmek yakışır muck ☺☺
kiz hosgeldin pericik ☺☺☺
(1,018 puan) tarafından
Ana bu ben :-) hıc isme.bakmak aklıma gelmiyo hatta böyle denk geliyorum. Birbirlerini taniyanlari çok özeniyorum bende bayadir burdayım herkese de yazıyorum çok post paylaştım ama kimsecigi bilmiom
(6,796 puan) tarafından
Hoşgördük :) çocuk uyudu ben uyuyamıyom hadi bana danalar girmiş ninnisi de uyiim ben sevdoşum ahahaha.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende öyleyim canım
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Ayni ben bi ara hesabim vardi kapattim yeniden actim ama 3.5 senedir buralardayim posta gore yorum yaparim kimsenin ismini bilmiyorum
(907 puan) tarafından
AA bak baya kişide öyleymiş , bazen yorumlarda kız sen nerdesin göremedim diye yazanlar olunca şaşırıyorum demekki tek ben öyleyim diye düşündüm açtım postu))
0 oy
(808 puan) tarafından
Bende aynıyım hiç dikkatli değilim bu konuda
(907 puan) tarafından
Sende bende sin iyi benim gibi de varmış baya, iyi hissettim valla kendimi
(808 puan) tarafından
Sorma bazıları ama hemen isimleri aklında tutuyo hatta konuştuklarını bile
0 oy
(200 puan) tarafından
Ayni ben hic kimseyi aklımda tutmam :) 
(907 puan) tarafından
Kız normal hayatta da vardır o dorilik bende )) ilk tanıştığım insanların ismini unutur sonra utanır soramam
0 oy
(446 puan) tarafından
Valla hic kimseyi tanimiyorim kimse ile de sorunum yok yazip geciyorum genelde 
(907 puan) tarafından
Bende sin ))
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Aklımda tutuyorum yorumunu gormek bıle istemiyorum. Dengesizler cıkabılıyr arada
(907 puan) tarafından
Bende hiç gelemiyorum o tiplere, genelde burdaki insanlarada nazik davranırım sonuçta bazen sorunlarımızı bazen bilgimizi paylaşmak için buradayız, ama bazı tipler varlı evlerden ırak seni bir anda yazdıkları ile sinir küpü edebiliyorlar , o tiplere toleransim yok valla )) direk tepkimi koyarim
(4,189 puan) tarafından
Aynen cnm bıde yandaşları bitiyor hmn savunmaya gecıyrlar kankılerı hazırda. Bısey bildiklerini zannediyorlar.
(907 puan) tarafından
He aynen çakallar )) bende diyorum bunlar nerden türedi..biri gelince bir kaç tane geliyor tabi gorurlar benim gibi aslanı haha buda tesellim olsun ))
(4,189 puan) tarafından
Masallah :))
tarafından
Zehra canım kidemliler  onlar bizden canım cicim bekliyorlar kendileri buranın kurdu olmuş Burdan ciktiklari yok birine bişey deme hepsi geliyo canakcilar birbirlerini savunuyorlar bide dalgacı bı gurup var herşeye yorum yapım dalga geçen boş insanlar dikkat et biri var herşeye yorum yapiyo fakat kendinden hiç birşey anlatmiyo hiç bilgi vermiyo kendiyle alkali çokta zekiler herşeyi olanlar biliyooo
0 oy
tarafından
Çok iyi anlaştıklarını tanırım dikkat ederim onun dışında bakmam dediğin gibi bi kavga edip bi normal yazdığım çok olmuştur muhtemelen
(907 puan) tarafından
He iyi, bazıları çok dikkatli yorumlarda fark ediyorum,dost olanlar neyi var neyi yok bilenler,dedim galiba ben anormalim sadece yoruma odaklaniyorum )
tarafından
Yok canım çoğu kişi bizim gibi burda : D
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Bende dikkat etmem örnekleyecek olursak belki dün saç başa gircek gibi kavga ettiğime bugün canım demişimdir :) 

(907 puan) tarafından
Haha ayni ben..kız kendimi zorlasamda zaten isim hafizamda pek küvetli değildir.sanirim şansımı zorlamak istemedim
(7,768 puan) tarafından
Bence biz doğruyu yapıyoruz :D
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ben canım normaldede isim hafızamda çok zayıftır konu komşunun adını 1senede zor ezberledim aklıma gelmedikçe abla arkadaşım hitap ederdim  çaktırmamaya çalışırdım 
(907 puan) tarafından
Haha, ay o bendede var, isim unutma, bazen telefonumda kayirlidir işte vildanin kızı, yaseminin annesi gibi )) sormusumdur söylemişlerdir ama unutmuşum dur haha..tekrar sormaya utanırım.Sonra gözlerimi fal taşı gibi açarım ortamda kim ismini soyliyecek diye )) aggg
(1,068 puan) tarafından
Ben unuttuğum için ya cıvıklaşıyorum kız diye hitap ediyorum ya canım çok sinir bozucu ama napiym dalgaya vurmaya çalışıyorum
0 oy
tarafından
Evet hafızam iyidir 
(907 puan) tarafından
Sana dikkat edeyim ozaman )) ben isimleri bile okumuyorum ki (( sadece yoruma bakıyorum o kadar..birazda isme baksam fena olmaz yani
tarafından
Elhamdülillah
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bende bilmem pek :-):-)
(907 puan) tarafından
İyi ya kendimi yalnız hissetmem bu konuda )) bir ara acaba tek benmi böyleyim diye düşünmüştüm
(2,671 puan) tarafından
Evet ama çok kişi var kimin adını aklımızda tutalım ki ama ben burayi çok seviyorum çok şey soruyrm aydınlatıyorlar sagolsunlar :-):-)
(907 puan) tarafından
Bende bazen canım sıkılıyor geliyorum burda herşey var )) hele şu kaynana görümce postlarininhic kaçırıyorum )) tabi şaka bir yana çok şeyde ogreniyoruz öğretiyoruz paylaşıyoruz güzel olanda bu
(2,671 puan) tarafından
Aynen valla iyiki varlar valla :-):-) ne güzel kim ne biliyorsa bildiğini paylaşıyor en güzeli de kimse kimseyi tanimiyor oyuzden kıskançlık ta olmiyor. :-):-)
0 oy
tarafından
Ooooo bilmem mi sende Hasımım var resmen ben kime ne yazdığımı biliyorum az çok ama sana yeni dikkat ettim belki yıllar içinde senin gibi olabiliriz bir kişi hariccc resmen nefret ediyommm
(907 puan) tarafından
Unut onu )) ay ben kızıyorum kendime ama dorilik kalıcı olmuyor )) birde isme bile bakmıyorum ki (( şansımı bile denemiyorum, bari sanal alemde nefret ettiğim olmasın hehe buda tesellisi olsun
tarafından
Valla önce bilerek yapmıyodum ben fakat şimdi bile istiye yapıyorum oda aynı şekilde canım bide birbirlerini tutuyorlar böyle bişey deyince. Oooo kıdemli bunlar canım cicim bekliyorlar herelde hicc gelemem ilgilenmiyoru inan bilsem ceza almicam aldık ikimizde daha önce bı güzel içimi dokucem her yorumu gıcık zaten yaaa herşeyi çok bilen ukala biri çok ta sivri dilli inan dikkat etmesemde bı bakiyon ooo yorum yapmış çok sert yorumları cokkkk
0 oy
tarafından
Sevdiklerimi de tanırım kizdiklarimida tanırım aklımda kalıyor  
(907 puan) tarafından
Valla maşallah , ben istesemde yapamam kız )) sana denk gelirsem hatırla beni, dün canım diyordun bugün bir gür ! Dori kendine gel de))
tarafından
Tamam canim ❤️ hatırlarım sen merak etme Benim göz hafızam güçlüdür belki ondan hatırlıyorum gördüğümü kolay kolay unutmam ismini belki unuturum ama tavrını asla unutmam  ))
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Asla bazen kötü yorumları tutayim derim yine unuturum balık hafızam var:))
(907 puan) tarafından
Ayy şimdi yorum yaptıkların bölümü vardı ordan bakıyorum konulara göre kimle kavga ettim hele şunları ayiklayayim dedim yine gitti kafa aman zaten tutmamak en iyisi, sanal alemde kin tutmayız en azından ))
(8,986 puan) tarafından
Reel de yeteri kadar şey takip stres ediom kendimi bide burayı takmayak anacim:)
0 oy
(1,763 puan) tarafından
3 4 tane bildigim var oda bayagi bayagi uzun sohbet ettigimdendir instgramda ekli olanlarin bile burda nicklerini bilmiyorum geri unutuyorum:))
(907 puan) tarafından
Sen orta sekermisin ))
(1,763 puan) tarafından
Ortaseker ne kiz ben kahveyi cok sekerli icerim:))
0 oy
tarafından
Tartostıgım kısılerın bazılarını genelde aklımda tutuyorum snrada yazmamaya calsııyorm o kısıye artık. Degısık bı huy ama napayım sevmeynce sevmıyorum ıste
(907 puan) tarafından
Ya belkide senin yaptigin daha mantıklı ! Şimdi senle kavga edip ertesi gün canım üzülme desem sende dikkatlisin geldi manyak dersin )))
tarafından
Bıde bende şey var boyle degısık bı post gorsem  hemen o kısının bı omcekı postlarına bakıyorum hatırlamaya calısıyorum o kısıyı ona gore yorum yapıyotum :) asıl en manyagım baksana :)))
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Var bendede o huy :)
(907 puan) tarafından
Sana çay ismarlayacam ))
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Tutmam genelde 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Bende dikkat etmem kinci biriyim çünkü burası da sanal alem ne gerek var kin tutmaya o yüzden isme bakmam yazılana bakarım kimlerle atıştın tartıştın de hiç birini hatırlamam..  Oo gerçek hayatta olsa sittin sene unutmam :)))
(907 puan) tarafından
Aynen canım bende isme hiç bakmam baksamda unutuyoreee )) dorilik var kanimizda şansımı zorlamiyorum.Hem seninde dediğin gibi zaten hayatımızda zor insanlar var birde sanal alemde nefret  yaşamak istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 334 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,912 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 470 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
8 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 346 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,437 soru

11,390,342 cevap

34,899 kullanıcı

...