0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Eşim kalıp fabrikasında çalışıyor bende iş arıyorum ustası demiş neden dışarda iş ariyosun al yanına demiş aynı yerde cliscaz ama sadce yemeklerde gorucez birbirimizi sizce çalışılır mi aynı yerdee

25 Cevaplar

+1 oy
(1,563 puan) tarafından
Bence çalışılır ne olcak canım birinizi sikbogaz etmeyin herseyinize karışmayın bişey olmaz
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Çalışılır neden Çalışılmasın. Bide saatleriniz aynıysa fıstık gibi 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ben çalışırım benim ki çalışmaz bence kiskamc:))
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Çalışabilirsiniz iste ne güzel 
0 oy
(4,178 puan) tarafından
Ben isterım de esım ıstemz cok kıskanc zaten ömrümü yer :) 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Şuan çalışıyorum ben muhasebeciyim eşimde usta :)) hatta yarın seminerimiz var iş güvenliği için ne giysek diye düşünüyorum :))) 
(48,695 puan) tarafından
☺️ ne güzel
0 oy
tarafından
Kafın erkek karısık olan bı yerde esımle calısmazdım sanırım ya. Cnku esım asırı sinirli bi insan bırının bana karsı bı yanlsıını gorse orayı onlarn basına yıkar. Ayrıyken bı skntı olsada anlattgımda cogu zaman sakın olmasnı saglıyorm ama kendı gozuyle gorse durmaz 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Biz çalıştık eşimle öyle fabrikada yemeklerde görüyorduk bı onda bile arkadaşlarla yiyorduk bı sıkıntı olmaz ne güzel işte 
0 oy
(808 puan) tarafından
Güzel oluyo ben çalışmıştım 
0 oy
(25 puan) tarafından
Bencede calışılır neden olmasın birde aynı saate başlayıp bitirirseniz ohh ne güzel vallaha 
0 oy
(119,345 puan) tarafından
benim esimde bana is teklifi ediyo bence calisilir ben dusunuyom
0 oy
(937 puan) tarafından
Bende eşimin yanına işe girdim köpük fabrikası bizimde sıkıntı yok toplum içinde daha güzel iletişim kuruyoruz hatta hoş oluyo
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ablamla esi ayni yerde calisiyor ablam enistemin patronu :)) ablamin odasi var insaat isi bu arada enistem iscilerin basinda durur ablam odasinda ablamin yanina gelir bir cay icer yemeklerde beraber olurlar aksam da beraber cikar gelirler cokda guzel oluyor:))
0 oy
(342 puan) tarafından

Ben asla çalışmam ya çok büyük konuşmayayım ama kıskanç biriyim bir şey olur bir laf söylerim ortam bozulur biz bozuşuruz gerek yok.

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Biz aynı iş yerinde tanıştık bizde yemek aralarında toplantılarda ve bazen yukarıya çıktığımda görüyordum çok güzel ama kıskanç kısıtlayan biri değilse güzel ben evlendikten sonra da çalıştım yine olsa yine çalışırım  
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Evet ben çalışırdım keşke eşim biraksada çalışsam sen niye tereddüt ediyorsun çalışma konusunda yani eşinin yanında 
0 oy
(61 puan) tarafından
Çalışılır, biz çalıştık. Güzeldi. İşi ayrı, özel hayatı ayrı tutmaya özen gösterin yalnız. 
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Ay çalışırdım ya. Güzel olurdu
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Dertsiz başına dert alma derim 
0 oy
tarafından
Biz çalıştık 2.5 yıl hiçte sorun yaşamadık saygı yer yerde lazım birbirinize saygılı olduktan sonra her yerde çalışır insan eşiyle 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 31 göst.
16 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemile12345 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 113 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 440 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 347 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu

380,233 soru

11,383,903 cevap

34,882 kullanıcı