0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Merhabalar kendimi bildim bileli çok ağır şeyler yaşadım hem de çok ağır şimdi biraz sevinsem keyfim yerine gelse ki zaten nadiren oluyor bir anda yaşadıklarım geliyor aklıma her şeyden bıkma mutlu olmaya hakkım yokmuş gibi hissediyorum aciz hissediyorum bu yüzden herkese sınırlı davranıyorum 10 dakika sonra mutlu oluyorum cevremdekiler iyi olmadigimi söylüyor sizce ne yapmalıyım?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
sen post üstüne post açıyorsun dur daha dıgerıne yazıyorlar
(7 puan) tarafından
Sürekli bir çare aradığım iicin çevremde ki insanlar psiklojimin bozulduğunu söylüyorlar kaldıramıyorum kimsem olmayınca buraya yazıyorum
tarafından
Bu hayatta kocan hersey degıl canım, hayatınla ılgılı sakın saçma sapan karar verme gerekirse devlete sığınırsın, işin olur okumak ıstersen okursun çocuğun var mı
(7 puan) tarafından
Çocuk yapmayı düşünmüyorum sevmiyorum çocuk eşim de istemiyor 14 yaşındayken tecüze uğradım ben abla adım fuhuşcuya kadar çıktı babam hep korudu beni tecavüze uğradığını da bilmez zaten bilse memeleketi yakar beni koruyamadı diye bu yüzden okuldan kaçtım hep ama geçen ay babam kaydımi yaptı üniversiteye hazırlanıyorum iftiralara ugradigim icinn toplum da psikolojik şiddet gördüm kadınlar tarafından şiddet gördüm şimdi devam  ediyorum ama bunaldım duygularıma esir olmuş gibiyim
tarafından
Sen bu kadar ağır şeyler yaşadıysan psikoloğa gıdıp tedavı olman lazım burdakıler sana ne deseker olmaz Rabbım yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
Psikolojik destek almalısın canım. Maddi durumun yeterli değilse bulunduğun ilin belediyesini arayıp belediyenin sosyal hizmet biriminden ücretsiz psikolojik destek alabilirsin. İlaç kullanman gerekecek bir durumdaysan psikoloğun seni yönlendirir. Ama geciktirme lütfen ilerde daha büyük sorunlara yol açabilir. Sosyal hayatını ve özel hayatını çok fazla etkiler bu durum
0 oy
(461 puan) tarafından
Psikologa gidebilirsin canım madem o kadar ciddi bende sana benzer sürekli karamsarim ama sürekli düşüp durmam
0 oy
(61 puan) tarafından
Bilinçltının derinliklerine inip, seni rahatsız eden konuları bulup, onları çözüp, onlardan kurtulman lazım. Kafan ve ruhun rahatlar. 
0 oy
(27 puan) tarafından
Bir psikologdan yardım al bence normal değil çünkü. Kendi kendinede geçmez sanmıyorum. Senelerini heba etme. Bir daha bu günlere gelmiceksin o yüzden bir an önce önlemini al.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 135 göst.
0 oy
3 cevap 501 göst.
20 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 572 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde Koala annesi (3,832 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,743 cevap

34,746 kullanıcı

...