0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (376 puan) tarafından
Kizlar eşim testi pozitif çıktı neler yapmam lazım bu süreçte yeme içme vs

3 Cevaplar

+1 oy
(262 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Carsaflsri 60 derecede yıka.yarim litre suya yarim çay bardağı klorak koy wcyi temizle .kapı kolları prizler sil.cift maske tak.ayri odalarda yat.et sulu çorba kemik çorbası c vitamini bol bol su.limonlu ılık su iç.brnde pozitifim sağlık müdürlüğündeki memur böyle şeyler yap demisti
(376 puan) tarafından
Inşallah sağlıklı bir şekilde atlatırsınız dediklerinizi yapcam çok saolun bu dediklerinizi silme işlerini süreklimi yapmam lazım
(262 puan) tarafından
Bence sürekli yap. Birde bebegin varsa bebeklerde ateş hırıltı halsizlik olabilir ona bulaşirsa  .varsa bolbol emzir
-Reklam-
+1 oy
(1,243 puan) tarafından
Kuzum aşılı pozitif se hafif atlatır eşin tavuk suyu et suyu evde çift maske odası ayrı olmalı saat başı havalandırma sabun dezenfekte ve bol bol narenciye 
(376 puan) tarafından
Evet asi var ikimizdede odası ayrı kapı kollarını sirkleli çamaşır suyu ile siliyorum girip çıktığında sürekli
(262 puan) tarafından
Benim eşim pozitifti asılıydı çok ağır geçirdi.ben aşısızim sadece parol içtim çok hafif gecirdim
0 oy
(636 puan) tarafından
Hazır köpük tabak al direk yemekten sonra posete koy at eşin WC ye felan çıkarken 2 maske taksın eline de eldiven giysin kapı kollarını tutacagında wc yede koy eldiven oradan çıkarken de başka taksın bol bol c vitamini ve fazlaca su içsin su çok önemli geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
0 oy
6 cevap 108 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 266 göst.
19 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tazeanneadayi (75 puan) tarafından soruldu

381,185 soru

11,411,458 cevap

34,953 kullanıcı

...