0 oy
200 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,552 puan) tarafından

Dua edin hanımlar :( 06.30'dan beri alıyorum, tık yok.. On ikiye kadar olmazsa sezeryana alacaklar.. Cevap veremem kusura bakmayın 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım tek avazda kurtarsın inşallah canım 
-Reklam-
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Banada zor etki etti 18 saat tuttular bende hayirlisi olsun 1 avazda ins 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım hem alttan hem serumdan suni verirlerse hissedersin ama önemli olan açılma olması hayrlısı olsun belkide hakkında hayrlısı sezeryan dır stres yapma 
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Rabbim bı avazda kurtarsın inşallah
0 oy
(96 puan) tarafından
Bana iki gün vermişlerdi 36+5de doğurmak zorundaydım ilk doğumdu açılma olmadı iki gün boşuna sancı yedim sezeryana aldılar sonra 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Allh Bi avazda kurtarsın canm 

Bende 18 saat çektim suni sancı ne ıkınma geldi ne de bebk çok uğraştı doktrlr saolsunlar en sonnda dedim bakın ıkınma gelmiyo ve benm artık açlktn uykusuzluktan halm kalmadı Bi şekilde bu bebği doğurtn dedm sonra doktr karnıma doğru bastırdı ıkın dediğimde ıkın dedi dedklrni yaptım doğrdum şkür şuan 10 aylık olack minnoş kızım :) 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Canım gelmeyince gelmiyor sancı bana 4 tane suni verdiler hiç birini hissetmedim doktor sezeryana aldı en son iyikide almış kordon dolanmış kızımın boynuna
0 oy
tarafından
Acilman nasil ilerliyo canm? Ben 7 saat suni sanci alarak dogum yaptim 
0 oy
(7,203 puan) tarafından
Sancı yokken neden suni alırsınız ki ... Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Bende 2 gun suni sancı aldım 3.gun sezeryana alındım canım 40 haftalıktım biz istemiyoruz suni almayı devlet zorluyor iyice senı perişan ettikten sonra sezeryana alıyor
(7,203 puan) tarafından
Gitmeyince evinden zorla mı alıyorlar bacım benim eltimde devlette 41+6 da doğurdu tekliflerini kabul etmedi sonunda kendi sancısı ile iki saate doğum yaptı . Bebek kendini hazır hissetmiyorken verilen sancı işkenceden başka bir şey değil
tarafından
40 haftadan sonrası çok tehlikeli çocuk kakasını yapabilir ayrıca benım gebelik zehirlenmem de vardı
(7,203 puan) tarafından
Canım dün arkadaşa da yazdım ben kakasını yemenin 40 hafta ile alakası yok benim kızım 37+2 de doğmuştu yemişti . Senin durumun ayrı anne de bebekte sağlıklı ise suni sancı boş yere eziyet başka bir şey değil bebeği strese sokuyorlar zorla . Ben 9 saat şiddetli sancıdan sonra istenilen açıklık olmadığı için bebegiminde kalbinde başından beri düşüklük olduğu için suni aldım üç saate tamamlandı doğumum ama ortada açılma sancı yokken verilmesi boş yere eziyet...
tarafından
Aynn canım
0 oy
tarafından
Banafa akşam sekizden sabah sekize kadar sancı vermişlerdi ama banamisin dememistim tık yoktu sezeryana alınmıştır mecburen rabbim seni kurtarsın insll

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
0 oy
16 cevap 351 göst.
0 oy
18 cevap 237 göst.
0 oy
6 cevap 88 göst.

380,752 soru

11,399,774 cevap

34,929 kullanıcı