+1 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Eşim ve ben bademcik şişmesi kızım ve oğlum burun akıntısı var ve balgam aşırı morelim bozuk çok halsiziz. Sizde  durumlar nasıl 

13 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sesim değişik :D atlatmak üzereyim oglumunda burnu akıyor çok pis bir hastalık bir türlü geçmiyor ya 
tarafından
Aynen geçmiyor ya geçmiş olsun  canım
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Grip ve boğaz enfeksiyonum var benimde haftaya Perşembe de sezeryan doğum yapcam ins iyileşirim o zamana kadar 3 gecedir öksürmekten uyku uyuyamıyorum
tarafından
Inşallah geçer ya yoksa sezeryanli öksürmek işkence gibi bişey
(601 puan) tarafından
Cnm geçmiş olsun bi arkadaş paylaşım yapmış sarımsak ve zeytin yağı ayak altına sürüp çorap giyip yatınca 2 gece de geçti dedi birçok arkadaş bi araştır istersen cnm
tarafından
Bizde öyleyiz ya deneyeyim bende
(849 puan) tarafından
Teşekkür ederim canlarım bende bı deneyim şu sarımsaklı yağı. Size de geçmiş olsun rabbim şifa versin
0 oy
(606 puan) tarafından
Eşim grip oldu 3 gün snr ben oldum
tarafından
Geçmiş olsun canım küçük çocuk varmı evde
(606 puan) tarafından
Yok cnm hamileyim sade
tarafından
Dikkat et canım
0 oy
(2,836 puan) tarafından
Bizle mi alakalı anlamadım ki bende ya geçe sene grip bile olmadık maske mesafe bilmem ne diye şimdide sürekli maske takıyoruz ama bu sene de gripten kurtulamadık bu nasıl bi salgın anlamadım. Resmen ayda bir, iki ayda bir sürekli tekrar eden saçma sapan grip gibi üşütme gibi bişey canım. Bugün yine başladı boğaz yanması, halsizlik şeklinde. Moralim aşırı bozuk benim de bu yüzden. İlaç kullanamıyorum, gebeyim, doktora falan gitsen hemen test ver diyor. Yani illet geldi çaresiz sinir bozucu bişey.

Çok geçmiş olsun bu arada tez zamanda gitsin inşaAllah.
tarafından
Amin canım. Biz hiç korona olmadık dışarı asla çıkmam ama nerden kaptık bilmiyorum ki grip mi anlamadim
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Bizde Bi tek ben baş ağrısı geçmedi Bi türlü bu saatlerde daha şiddetleniyo 
0 oy
tarafından
Ben hastayım oğlum bronşit mutlaka doktora götür oğlunu anında bronşite çeviriyor
tarafından
Ayy bronşitten kızımdan çok çektim diye oğlan bir hapşırsa odumuz kopuyor evde antibiyotik klamer amoklavin hep bulunur. Bronşit bebekler aşırı terliyor
0 oy
(1,586 puan) tarafından
2 hafta önce bizde öyleydik mahvolduk hastalıktan covid sandık belkide farkında olmadan ayakta atlattık bilemiyorum 
tarafından
Valla bende bugün şüphe ye düştüm canım acaba mi dedim
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Eşim de vardı kızımda vardı bnde çabuk atllatım abim bugun korona olmuş gorumcem korona olmuş 
tarafından
Ayy geçmiş olsun canım herşey karışık oldu valla kim grip kim korona anlaşılmıyor
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Etrafimizda var öyle olan ama allaha şükür biz iyiyiz şimdilik 
tarafından
Bizdede hiç bişey yoktu en son ne zmn hasta olduk hatırlamıyorum ama kaptık soğuğu şimdi biraz daha iyiyiz
(1,577 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,381 puan) tarafından
1 aya yakındır çocuklarım hasta rahatsız. Burun akıntısı öksürük burun tıkanıklığı neler neler. Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin inşallah
tarafından
Amin amin inatçı gitmiyor da
0 oy
(657 puan) tarafından
Benim eşimde hasta boğaz ağrısı burun akıntısı daha bana gecmedi inşallah geçmez de
tarafından
inşalalh canım uzak dur biraz bir arkadaş dedi adaçayı şimdi yapacam inşalalh fayda verir
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Bizde korona olduk :/ Boğaz ağrısı, burun akıntısı, öksürük var bende. Bugün de galiba koku almamaya başlıyorum. 
(4,584 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Evet verdik. Eşim olmuştu, sonra bana geçti işte. 6 aylık kızım var :(
tarafından
Kızın durumu nasıl ne gibi sorunlar oldu
(4,584 puan) tarafından
Eşimde ateş çıktı önce. Sonra halsizlik. Ardından çalıştığı ve yanında olduğu çocuğun korona olduğunu öğrendiğinde test vermeye gitti. Pozitif çıktı. Neyse sonra koku ve tat duygusunu yitirdi öksürük başladı. Burun tıkanıklığı, her yerim kırılıyor diyor bazen kolunu kaldıramıyor. Dün gözleri kıp kırmızıydı kendisi bile korktu.
Bende ise öksürük, boğaz ağrısı burun akıntısı ve koku alamama var.
Kızımda neşesiz biraz ve hafif öksürüğü var.
tarafından
Allah şifa versin canım kelle paça yap o çok vitaminli yemek ,meyve herşeyden bol bol alın doktorlar diyor zaten gıda alan çabuk iyileşiyor  bol bol da su tüketin
(4,584 puan) tarafından
Amin. Evet öyle. Yemeye çalışıyoruz bizde, bu hastalıkta yemek çok önemli. Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.
0 oy
(13,883 puan) tarafından
Biz atlattık çok şükür. Bizde ailecek hasta olmuştuk. 1 hafta sürdü. 
tarafından
Allah gostermesin canım ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
9 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 764 göst.
25 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 293 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Miraysu (2,727 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,229 cevap

34,880 kullanıcı

...