0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Merhaba kızlar tayinimiz cikti gurbete geldik,öyle bunaliyorum ki 21 aylık kızımda var,binamda komsu yok kizimin yaşıt olacak bı çocuk felan da ailemi çok özlüyorum esiminde yanında aglayamiyorum.Uzulmesin diye hep içime atıyorum büyüdükçe kızımda huysuzlasti öyle.yoruldum bunaldım ki

5 Cevaplar

0 oy
(305 puan) tarafından
Çok çok haklısın canim Allah yardimcin olsun esinle çocuğunla biraz disari ciksaiz parka falan avm ye kafan dağılır görüntülü konusun cok mu uzak aileniz
(45 puan) tarafından
14 saat arabayla bitlisdeyiz bizde onlar Ankara'da boyel.bazen bı bakıyorum keyfim yerinde bı bakiyroum çok karamsar kızım için neşeli olmaya calisiyorum
(305 puan) tarafından
Baya uzakmis canim bozma morelini zamanla duzelir insallah tabi gurbet zor canım
(45 puan) tarafından
İnsaAllah canım 4 yıl kalacağız sonra diyorum sağlığımız yerinde eşim evladım yanımda çok şükür Allah'a sağlık olsunda geçer gider zaman insaAllah
(305 puan) tarafından
Tabi tabi canim benim aynen öyle sayılı gun cabuk gecer sağlık olsun yeterki
-Reklam-
0 oy
(750 puan) tarafından
Oho canm gurbetçi olanların arasına hoşgeldin zamanla alışırsın biz gibi 
(750 puan) tarafından
Kâhta canm
tarafından
Bende Gölbaşıliyin
(750 puan) tarafından
Ya abimde orda bir ara calsyrdu Gölbaşına da gitmism
tarafından
Burda dün de bir memleketlimi buldum oda Gergerliymis :) valla çok güzel oluyo insanin memleketi gibisi yok 4 gün oldu geleli çok özledim:(
(750 puan) tarafından
Aynen öyle canım tabiki havası suyu insanı
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Zor bir durum heleki bebekle. Ama  bebek olmasa tek başına daha da canım sıkılır. Benim öyle tüm gunum bebekle geçiyor. O olmasa sıkıntıdan kafayı yerdim❤
(45 puan) tarafından
Haklısın canım Allah'tan çocuklar var gün içerisinde eşim evde oldukce parka götürüyoruz sonra evde geçiyor zaman eşim olmadan goturebilecegim biyerde yok etrafda esimj evde olduğu zamanları bekliyoruz çıkmak için insaLlah su gibi gecer zaman
(1,577 puan) tarafından
Inşallah canım rabbim gönlüne göre versin. Bulunduğunuz yerden taşınma şansınız yok mu şöyle daha rahat edeceğiniz bi yere
0 oy
(2,708 puan) tarafından

Gurbet gerçekten çok zor :(

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla bende eşimin yanına gideyımde gurbette olayım dıe dua ediyorum memleket de bunaldım artık ,:))

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 537 göst.
0 oy
12 cevap 390 göst.
27 Kasım 2019 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu