0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yani aslında ben çocuğumda hiçbir farklılık görmüyorum. Ama tekerleklere de bayiliyor. Uçak tekerleği bebek arabasinin tekerleği  elektrikli süpürgenin tekerleği. Market arabasının tekerleği ne bulsa oynuyor.. googleye yazıyorum otistik motistik başlıklar gördüm. Ama ben cocugmda başka bir şey görmüyorum..

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim oglumda ceviriyo kiz bebeler seviyor:D

tarafından
Bu Google beni hastalık hastası yaoacakm vallaji
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
akulu araba falan al kuzeyde oyle bayiliyo direksiyon cevirmeye
tarafından
Erkek çocukların tekerlek aşkı var çevirme aşkı var anladığım kadarıyla. Bu arada TV hiç izletmiyormusn
(119,338 puan) tarafından
bizim tv kapanmiyo pek ☺ ama hic ilgisini cekmiyo bakmaz yaa arada bi bisiler yerken trt cocuk aciyom 10 15 dk bakmiyo bile
0 oy
(602 puan) tarafından
Benimkide çok seviye her bulduğunu çeviriyor canm 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Benim oglum da çeviriyo cnm 1 yaşında araba sürmeyi cok seviyo 
0 oy
tarafından

6.5 aylık oğlum hastası ahahah:D yürüteç tekeri ilk adım tekeri çok sever internette her yazanada inanma canım ya Allah aşkına abartıyorlar valla billa 

0 oy
tarafından
Sever benimkiler de seviyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Canim sen Google amcaya bakma oraya bakarsan hastalık hastası olursun benim oglumda 18 aylik ve süpürgesini tekerleğiyle acayip oynar kendi arabalarının tekerleklerini de çevirmeyi sever ama sürekli değil öyle anlık oynar sonra sıkılır sıkılmaktan sıkılınca yine gelir oynar :D

0 oy
tarafından
Yok cnm ya korkma insallah bisey yoktur sen bol bol konus ilgisini dagitmaya çalış
0 oy
tarafından

Benm kızım evin altını üstüne çeviriyor:D

0 oy
tarafından
Bunun haricinde sürekli aglıyorsa vuruyorsa hırçınsa ismi söylediginde bakmıyorsa dedigin şeyleri kumandayı ver en basiti getirmiyorsa bi doktora göster canım ama dha 1 yaşında normalde için rahat eder
tarafından
Hiç bu dediklerin yok isminee bakıyor tepkide veriyor  hircinda değil. Çok şükür saglikli
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Ohooooooo googlea kalırsak ben daha doğmadan ölmuştum :D  benim kızm bile çok sever tekeri. Orumceğini ters çevirip tekerlekleriyle oynar hala 2 yaşında. Çamaşır makinesi çalışırken de bakar bazen. Çocuk bu ilgisini çekcek tabi boyle şeyler. Anormal bi durum olmadığı sürece sorun yok
0 oy
(319 puan) tarafından
Benim oğlum öyle 18 aylık ve tekerlek manyağı 
0 oy
(743 puan) tarafından
Bence her çocuk seviyor canım normal benimde bazen gördü mü yapar 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben bile seviyom kız bişey çevirmeyi :D olanla beraber çeviriyoz
0 oy
tarafından
Butun cocuklar seviyor canim. Oglum bisikletini ters cevirip ustune oturuyor tekerini ceviriyor
0 oy
(13,027 puan) tarafından
İlk arabam ve oyuncak bebek arabasının tekerlekli kızım da çeviriyor hatta bazen sıkılınca diyorum gel tekelerleir çevirelim sadece bunlara bakma çocuğun da zihinsel gerilik algilamama seslere tepkilerine bak 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 303 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 150 göst.
11 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 422 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...