+1 oy
614 göst.
Diğer kategorisinde (17,811 puan) tarafından
Yalan söylüyosam nimet çarpsın eşim benim yemeklerime bayılır elinin lezzeti var der anası pek yapamaz eltim bile karıştırır kavurur sallama yemek yaparlar :D sizin eşiniz kimin yemeğini beğenir annesi mi sizmi ama doğruya doğru bak :) 

46 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Yalan söylüyorsam tüm türkiye kovalasın  Ikimizinkinide beğenmiyor :woot: kalbiniz kalmasın diyor:devil:

(17,811 puan) tarafından
:D Ahahahah ya harikasın
tarafından
Shdjdksjdjjdndjjdmsmdjskdjdjdn
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benim yemeklerimi sever ama hamur işini yani ( mantı vs) anasının .
(119,345 puan) tarafından
askim safak kac
tarafından
Bebeğim bilmiyorum ki şuan 35+2 ben 3 hafta veriyorum ama bilmiyorum işte :).  Beyfendinin keyfine bağlı .
(17,811 puan) tarafından
Alışmış ona demekki
tarafından
Kız alıştırmis  ama eşim zayıf işin ilginç tarafı kaynana çok güzel yapıyor ama o da zayıf ben olsam ağır yaşamlara çıkardım heralde :)
(17,811 puan) tarafından
:D benimkide zayıf 1.90 boy var adamda niyapak :D
0 oy
(119,345 puan) tarafından

beni tabiki 8-) anasi yemek yapmamis hic bi zaman :ermm: yaptigida yenmiyo mesela legen yerine celik tencerede hamur yogurmaya calismisti bi ara :sick: 

(8,581 puan) tarafından
Puahahahah kadının konuya olan uzaklığına bakkk :)))
(17,811 puan) tarafından
:D kanka bizimki de 18 yaşında evli adama kaçmış o karı yapmış bu safım bilmiyo :D
tarafından
Ya uf kahkaha attım valla ❤️
tarafından
süzgeçte çay yapan simge temsili  sjsksksksk
0 oy
(937 puan) tarafından
Annesinin beğenir .ama o benden güzel yapar kadının eli lezzetli Allah için :D 
(17,811 puan) tarafından
Helal olsun kız aslan gbi doğruyu konuştuğun için
(937 puan) tarafından
Ya bende begniyom şimdi yani işin doğrusu bu ne yapam :D bazen bı yemek lafı geçer olsa yer misin derim yerim ama ahhh anam yapacak der bende git anan da ye o zaman derim :))) takıntı yapmıyorum .aksini düşünsem sinir olurdum ama daha güzel yaptigi doğru
(17,811 puan) tarafından
Yani doğruya doğru kuzum :)
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benim kini beğenir ama sorduğum da annemin der kayınvalidem pek bilmiyorum kayinlarim hep soyler bunu kendimi iyi onu kötü yapmak için demiyorum vallahi ama yemeklerimi çok beğenirler
(17,811 puan) tarafından
Yok ay neyse onu söyleyecen benim kayınlarda beğenir görümcelerde ama artık nah yerler :D
(1,601 puan) tarafından
Ahahahahaaa kız ☺️gorumcelerim hep överler beni Allah var şimdi bile kayınvalideme gittiğimde kaynım bana sen yemek yap der
(17,811 puan) tarafından
:D  napim görüşmüyom hiç biriyle
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Anneside cok güzel yemekler yapar bende.  

Ikimizinkinide yer sorunsuz sekilde☺
(17,811 puan) tarafından
Valla bravo bizim kaynana anca ortalık karıştırır :D
(8,581 puan) tarafından
Cay kaşığı gibi he :D
(17,811 puan) tarafından
Aynen aynen valla aktarmaci gbi karı bizden alır kızlarına kızlardan alır olanlara ama eşim kızar kovar laneti :d
(8,581 puan) tarafından
Ahahaha ayşooo :D
0 oy
tarafından
Kaynanamın yaptığı güzel yemek te var benm de mesela kabak hiö yemezniş benim yaptıgımı yer.o şekilde bi de tatlıda eşimin üztüne yok der
(17,811 puan) tarafından
Ne güzel canım :)
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Annesi ile hiç yaşamamış. 1 5 senelik evliyim. Onun öncesinde de 2 sene ben öğrenciyken evlerimiz yakındı gelir gider yapardım. O yüzden benimkiiiii :D
(17,811 puan) tarafından
:D kııız hahhah iyi bari
0 oy
(2,226 puan) tarafından
eşim liseydi üniversite derken evde durmamış pek gurbette kaç senedir o yüzden ev yemeği pek yememiş diyebilirim , yani küçükken 

bi senelik evliyim ilk başlarda yapamıyordum yemek bilmiyordum 

Ama şimdi çok şükür oluyor eşim de beğenir 

kayınvalidem falan da ekmek falan yapar köy ekmeğ beğeniriz yani onu  yemek falan yapmaz 
(17,811 puan) tarafından
Oh mis afiyet olshn
0 oy
tarafından

Eşimin annesi yok 2 yaşında vefat etmiş kimsenin yemeğini beğenmez gerçekten de eşimin tarafının pek yemek anlayışı yok ben çok güzel ve çeşit değişik şeyler yaparim esimde sever herkeste beğenir beni :D olsun o kadar 13 yıldır yemek yapan yapa elimde lezzetli ekmek börek sulu yemekler kebaplar

(17,811 puan) tarafından
:D oooo  şefim saygılarrrr
0 oy
tarafından
İkimizinde beğenir kültür farkı çok var aramızda bizim salçalı baharatlı onların öyle değil eşim bizim yemekleri daha çok seviyor k.babam da der kızım salça baharat aldım sen yap diye 
(17,811 puan) tarafından
:)) nereliler ay salçasz baharatsız yemek mi olurki
tarafından
Erzurum canım evet salça baharat çok kullanmazlar e bizde hatayliyiz vuruyoruz salcanin baharatın dibine
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Annesi olmadığı için ve pek nadir kişinin elinden yemek yediği için benim yemeklerimi daha çok beğenir :) özellikle tatlılarımı :) 
(17,811 puan) tarafından
:)  ne güzel benm eşim her yediğinde hatunumada yemek yaptıracan der
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kayınnamınkini begenir ama benmkini de begenir. bana da bir annem bir sen 1000 yemegin icinden ikinzkini tanirim el lezzetiniz ayni der 
(17,811 puan) tarafından
Vayy bu güzeldi bak
(3,101 puan) tarafından
Wala kayınnamın yemekleri de guzeldir bacim.daha kotu bi yemegni yemedim masallah
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Benim yemeğimi beğenir annesine yada anneme gideyim ben yaparım yemekleri yapmazsam da hemen farkeder  ama bugün ilk kez eşim yemek yaptı kendini övecekya  seninkinden bile güzel oldu diyo
(17,811 puan) tarafından
:D Hahahaha kız Bi yumurta kırsa başlar bunu böle pişircen aşkım şöle baktım mı acıkacan diye yaptığıda yumurta :D
(1,068 puan) tarafından
Ay yok biz  birden çok büyük adım atladık kuru fasulye yaptı ben tarif ettim ama yani yaptığından o kadar çok mutlu olduki WhatsApp ta durum paylaştı o kadar kendinden emin:-D
(17,811 puan) tarafından
:D ay bizimki bexeremediydi Biz yeni evliyken Eskişehire gitmişti iş için :D
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Duruma göre değişiyor mesela kavurma konusunda asla kaynanamın eline su dökemem kadın mis gibi yapıyor :) ama içli köfte lahmacun çorba gibi yemekleri genelde eşim yalnız değil kayınbabamda benim daha güzel yaptığımı söyler :) 
(17,811 puan) tarafından
:D eline sağlık bacı
(5,877 puan) tarafından
Eeee doğuluyum biraz farkım olsun isterim :)))
0 oy
tarafından
Eşim hep der benimki diye kayınbabamda cok begenir 
(17,811 puan) tarafından
Eline sağlık kuzum
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Benim eşim annesinin benim bide annemin yemeği dışında asla kimsenin yaptığını yemez temizlik tiki var ama lezzet.olarak asla hak yemem kaynanamda benle yarışır güzel yemek yapar gerçekten kocam ikimizinjini de sever o yüzden 
(17,811 puan) tarafından
Tabi canım ne güzel
0 oy
(13,032 puan) tarafından
Aman karnı doysun yeter kimi beğenirse beğensin her gün benimkini yemek zorunda :D
(17,811 puan) tarafından
:D lannnnn ölüyorum şuan
(13,032 puan) tarafından
Fesat :D
(17,811 puan) tarafından
:D hahahahhaha yok kız yoook
0 oy
(603 puan) tarafından
Benim kini canım esımn annesi biraz tatsız tuzsuz yapar sıfır salça sıfır baharat eee yemeği gösteren salça yağ baharat malzemesinden çok koşarak yapıyo o yüzden hıc lezzeti olmuyor kayın pederimde hiç beğenmiyo
(17,811 puan) tarafından
Aynı kaynana çene laf çalışır anca elde hiç lezzet yok
(603 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
(657 puan) tarafından
Şimdi sordum senin yaptıkların bana hitap ediyor dedi. 
(17,811 puan) tarafından
:) yiğidi öldür hakkını yeme

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 407 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,811 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 446 göst.
+1 oy
29 cevap 534 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy