0 oy
948 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından

Kızlar safaklari görelim mi :)

Bizim nasipse kizimla kavusmamiza son 4 günümüz var.

Heyecan korku stres panik merak ağlama duygusu kavuşma arzusu hepsi tavan yapmış durumda. 

Sizde son durum ne nasıl geçiyor geceler günler ?

Benim günler hareketli geceler sancılı geçiyor :'(

15 Cevaplar

0 oy
(881 puan) tarafından
Şafak yok artık şükürler olsun ☺☺☺ 3 ayy 1 haftalık oldu Zeynep Ervamız  rabbim senide sağlıklı bir şekilde kavuştursun canım
(964 puan) tarafından
İnşallah kuzum ya hatırlıyorum senin doğum yaptığını. Çok duygulanmistim hatta senin için post acmislardi zeynebinannesinden haber var mı falan diye. Bende dedim acaba birgün ZeynepAsya nin annesinden haber var mı diye yazan da olur mu diye ☺
(881 puan) tarafından
Yazan olmazmı hiç kuzum benim burada aile gibi olduk artık ❣
(964 puan) tarafından
Gerçekten doğru diyorsun ben pek yorum yapıp post açmam arada yazarım ama görüyorum gerçekten güzel arkadaşlıklar oluyor sağolsun herkez
-Reklam-
0 oy
(628 puan) tarafından

Benim daha 103 gün var uygulamaya göre. Ben şimdiden çok merak ediyorum. Sizin az kalmış kavuşmanıza. İnşallah sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Zaman durdu sanki hiç geçmiyor:'(

(964 puan) tarafından
Amin cnm hepimiz sağ salim kavusalim inşallah. Seninde allah yardimcin olsun çoğu bitmiş inşallah sende bu günlere gelirsin sağ salim
(628 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim.
0 oy
tarafından
Şafak 60 daha 
(964 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Ayy msallh sende bitirdin hamileligi saglikla al kucagina ins :))

(964 puan) tarafından
Bitti kız çok şükür.  Şaka maka bende inanmıyorum ama şimdiden sonra saatler günler geçmiyor allah yardım etsin valla
(2,351 puan) tarafından
Gecio gecio merk etme :)) hastaneye yatinca hemen  gecio saatler dakikalr sonrs bi bakion odana getrmisler emziriosun :)) :))
(964 puan) tarafından
Ayyyy heyecanlaniyorum deme öyle rabişş☺
(2,351 puan) tarafından
Ilk emzirmede bn  kelebekler gbi degildim ne oldugunu algilamaya calisiordm ama 2 inci emzirmemde cok muthis bi duygu oldugunu anladm kiz cak cak emio :)) ama dikkt et yara olmasn hemsire gosterio zaten sana dogru emsin :) bnm yara olmustu ilk hafta aboo cok kotu acidan aglamistim o derece :) ama guzl duygular heyecanlan tabi  heyecanlanilcak seyler bunlar :))
0 oy
(22 puan) tarafından

Allah kismet ederse son 22  <3

(964 puan) tarafından
Bitmiş seninde cnm az kalmış ne güzel
0 oy
(98 puan) tarafından
61 kaldı geçmiyoooo
(98 puan) tarafından
Ahhh insallahhhh ;)
(964 puan) tarafından
İlk çocuğun mu canım
(98 puan) tarafından
Ilk canım evet
(964 puan) tarafından
Allah yardım etsin kuzum
(98 puan) tarafından
Amin cümlemize
0 oy
(65 puan) tarafından

Son 50 canım ama hiç geçmiyor :ermm:

(964 puan) tarafından
Geçer kuzum allah yardimcin olsun
(65 puan) tarafından
Amin canım hepimizin yardımıcısı olsun
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Çok az kalmış maşallah canım sağlıkla kucağına al inşallah 
(964 puan) tarafından
İnşallah Mervecigim çok sağol
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Safak 50 ama sezaryan olacagi icin bi hafta daha dusersek :)
(964 puan) tarafından
Kuzum hem sağlık sorunlarım vardı Gebeligim çok riskli geçti 7 ay ful yattım. Şükür son zamanlarim ayakta geçiyor.  Bide kan sulandirici igne kullanıyorum Akdeniz anemisi hastaligim da olduğu için normal doğum riskli olur diye sezeryana karar verdik 22. Haftada.
Erken almalarinin sebebi de gebelik şekerim çıktı :(  insülin kullanıyorum bebeğe zarar vermesin diye erken almaya karar verdiler
(2,130 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim bitirmissin sukur  sag salim al bebegini kucagina ins kolay dgl surekli yatmak benim bir riskim yok varislerim odemlerim disinda cok sisiyor bacaklarim kasiliyor hayirlisiyla rahatlasaydim bu hamilelikte oldu ne olduysa  :-(
(964 puan) tarafından
Allah yardım etsin cnm. Daha zor geçirenler var onları düşün kendi derdinle dertlenme teselli et moral ver kendine. İnsanın en iyi ilacı kendisi unutma bunu. Kimseden fayda yok sen kendine destek ol. Kalan günlerini iyi geçirmeye çalış.
(2,130 puan) tarafından
Haklısin canim cok sagol sende hayirla kurtul ins ❤❤❤
(964 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Uygulamaya gore son 40 hayırlısıyla Rabbim yardım etsin hepimize inşallah sende sağlıkla al kucağına yavrunu canım benim bebeğimin adı da Zeynep Su olacak Allahtan bi zarar ziyan gelmezse inşallah :)
(964 puan) tarafından
Gelmez inşallah ☺
Bu sene Zeynep senesi galiba. Çok fazla denk geliyorum ☺
Sağlıkla gelsinler sağlıkla büyüsün ler inşallah cnm
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Uygulamaya gore 28 kaldı:) bakalim ne zaman gelecek
(964 puan) tarafından
Allah hayırlı doğum nasip etsin cnm benim sezeryan olacak
(1,847 puan) tarafından
Amin sağlıcakla kucagimiza aliriz inşallah canim. Senin neden sezaryen
(964 puan) tarafından
Benim sağlık sorunlarım ve tekrarlayan dusuklerim var cnm daha fazla riske atmamak için sezeryana karar verdik. Bide gebelik şekerim çıktı insülin kullanıyorum bebek etkilenmesin diye erken almaya karar verdiler 37+4 de sezeryan olacağım inşallah
(1,847 puan) tarafından
Anladım canim. Hayırlısıyla doğurursun inşallah
(964 puan) tarafından
İnşallah nm hepimiz sağ salim alalım kucaklarimiza
0 oy
tarafından
Rabbim nasip ederse inşallah son 29 günn ❤❤
(964 puan) tarafından
Seninde az kalmış cnm allah yardimcin olsun ♥
tarafından
Amin canım sağol hepimizin yardımcısı olsun Rabbim ❤
(964 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(2,181 puan) tarafından
bizimde yuvarlak hesap son 1 ay :)) ama doktora gore 38de dogumum olmaliymis erken olmasi isime gelir acikcasi :D
(964 puan) tarafından
Hahaha :)  merve sende 1 gün erken dogursam kâr diyenlerdensin valla. Bende 1 gün daha dursa onun kârı diyorum hep erken alacaklar diye üzülüyorum kız
(2,181 puan) tarafından
valla kuzum cok yordu bizi yaa sanki dogsa ona gozumun onunde daha rahat bakarim gibi geliyo :))
(964 puan) tarafından
Biz onlara içerde dışarda her türlü bakarız endiselenme zamanı gelince doğacak annesi biraz sabır ♥
0 oy
(119,319 puan) tarafından
Şafak gorulmeyecek kadar uzak bana 161 
(964 puan) tarafından
Senin biraz uzunmis canm allah yardimcin olsun tez vakitte geçer inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 150 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 82 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 149 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M1e2l3e4k5 (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurcihn (7 puan) tarafından soruldu

379,855 soru

11,370,609 cevap

34,854 kullanıcı

...