0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kızlar kızım 9 aylık  ek guda için buzluğa  bisiler atsam haşlayıp yoğurtla falan  yediririm  çünkü hiç  durmuyo bu aralar hep kucakta çok ta hazır şeyler  vermek istemiyom neler yapabilirim 

Teşekkürler şimdiden ☺

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bem buzluğa hiç bişey atmadım canım hep aldım taze taze yaptım 
(2,423 puan) tarafından
Bnde yapmak isterim ama kızım rahat vermiyo ki canm :(
tarafından
Cok zordur canım biliyorum bende neler yasadim yeri geldi Ağlıyodum sinirden çok şükür 4 yaşinda yardımcı olanlar olur elbet canım
(2,423 puan) tarafından
Oluyo tabi ama hergun değil. Sabahtan yatana kadar me duruyo ne susuyo  doğduğundan beri huysuz zaten kolik bi bebekti çok zor :( hani buzĺuga atip çıkarsam hemen
Yapsam iyi olur
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Ben ıspanak dograyip attım . Çorba yaptığımda biraz biraz atıyorum . Onun dışında bsy koymadım patates havuç falan dolapta dursa da bozulmuyor.  
tarafından
Niye buzluga koyuyosun ki oyle icindeki vitamin ve demirler oluyo kisinda oluyo hatta simdikinden cok oluyo ispanak taze taze pisir
(747 puan) tarafından
Niye vitamini ölsün ki çiğ şekilde koyuyorum. Çıkardığım gibi de corbasina katıp çok az pisiriyorum.  Sürekli oluyor pazarda evet ama ben sürekli yapmıyorum her hafta da pazardan almıyorum bazen yaparken aklıma geliyor bir avuç koyuyorum corbasina . Pazardan çok aldığımız için bozuluyor dolapta ve ıspanak temizlemesi çok zor bi kere de tertemiz yapıp yarım kilo yapıp her defasında katiyorum buzluga
0 oy
tarafından
Ben anlık yapıyorm xankm o uyurken buzluğa bsy atmadım veya yanıma aliyorm beraber yapıyoruz eline bsyekr veriyirm oynuyor hamura bile soktuk ellerini

Bn pasta yaparken bile mikser sesi hoşuna gidiyor eğleniyor
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kız ben yaptigimda çok yapıyorum sonra onu konserve yapıp dolaba atıyorum küçük 200ml lik kavanozlara koyuyorum fırsatın olduğunda çok yap kuzum 4 5 kavanoz ben çocuklar için falan hiç dondurucuya bisi atmadık suan dondurucum  boş gibi kendimiz içinde atmadım bu yıl tembellik yılım;)
tarafından
Kiz valla sende ammada tembelsin haa ne yicen kisin kaldir popisini biraz
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Taze mevsiminde olan şeyleri yap yesin canım hiç atmadim buzluğa benim oğlumda çok mızmız 11 aylık şuan ama hemen hazırlıyorum 
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Ben armut murdum erigi seftali koydum buz posetlerine hafif kaynattim blenderle  ezdim süzgeçten geçirdim doldurdum çünkü kışın olmuyor 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Canim ben kavanoz yaptim oglum icin bide koftr yapip buzluga attim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 379 göst.
27 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gzde (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 568 göst.
1 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Gull (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 300 göst.
8 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Ltfycr (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
14 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,389 puan) tarafından soruldu

393,736 soru

11,774,340 cevap

35,789 kullanıcı

...