0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Kizlar yarsiminiz gerek napa bilirim bu gun esim evdeydi gezintiye ciktik babasi gile gittik bir saatlik araba yolu var aramizda oturduk yemek falan yedik sonra ben lavobaya gittigimde azacik kanamam oldugunu gordum neden boyle oldu bilmiyorum bi fikri olan varsa soylesin ne yapa bilirim

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamile misn canim
(77 puan) tarafından
Evet 25 haftalik ikiz
tarafından
Bence acile git canım ne olur ne olmaz
-Reklam-
0 oy
(17,767 puan) tarafından
Hamile misin kaç hafta eğer öyleyse acile gitmelisin bizim Yapabileceğimi iz bişi yok 
(77 puan) tarafından
25 haftalik
(17,767 puan) tarafından
Bende aynı ama olmadı hiç Bi acile git
0 oy
(442 puan) tarafından
Az da olsa kanama hamilelikte tehlikeli tabiki hemen doktora gidin
(77 puan) tarafından
Bi kerese boyle olmusdu iki gun kanamam oldu hafiften sonra gecdi doktor kontrolune gittim amma doktora soylemeyi unuttum bununla ikinci kez boyle kanama oluyor bende
(442 puan) tarafından
Canım ihmal etme gözünü seveyim ikizmis bide doktora git Allah korusun şimdi birşey olmaz ilerde erken doğum falan olur ona göre önlem alsınlar
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Hemen doktora gitmelisj  canim hamilelikte kanama asla normal değil-dir 
(77 puan) tarafından
Yalniz nasil gideyim
tarafından
Gidebilirsin aslında bir taksi falan cagirsan cunku bu işler ihmale gelmez canım Allah korusun yani ikiz gebelik birde ikiz gebeliklerde çoğu zaman erken doğum olabiliyor
(77 puan) tarafından
Ariyom doktorumu simdi icime kurt dusdu ben normal bisey diye biliyordum
tarafından
Ara tabiki hemen
(7,411 puan) tarafından
Canım sabahı bekleme tabiki Allah muhafaza. Ambulans  çağır hic bise yapamazsan
0 oy
(3,551 puan) tarafından
İkizmiş canım hemen doktora git ama arabada falan sarsma kendini. Bildiğin üzere İkiz. Gebelik ler erken doğuyor. İnşallah 30 34 haftayı beklersiniz ama erkenden önlemini al canım. 
(77 puan) tarafından
Nasil yani bu kadar erken dogum ola bilirmiki?
tarafından
İkizler erken gelebiliyor arkadaşa katılıyorum tedbir alınır sıkıntı varsa normal değil kanama çok geçmiş olsun
(77 puan) tarafından
Twk ederim ben en iyisi doktorumla konusayim cunki sancimda var bu gune kadar hic sanci falan olmuyodu
tarafından
İnşallah iyidir bebeklerin canım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım sabahı bekleme Allah korusun birşey olsa kendini suçlu hissedersin sen git anlat bir baksınlar inşallah birşey yoktur 
(77 puan) tarafından
Zatten kendimi suclu hiss ediyom bakamadigim koruyamadigim icin boyle seyler oluyor
0 oy
tarafından
Ne kadar rahatsınız ya bi kere daha olmuş kontrole gitmişsin doktora söylemeyi unutmuşsun ufacık pembe leke bile gelse ben acilin yolunu tuttum. Hemen hastaneye gitmeniz gerekiyor 
(1,559 puan) tarafından
Vicdan mi yok nedir öyle şey mi olur yok aslan olucak yok babası gibi erkek olucak ne kadar cahilce bunlar ya tamam gönlünden erkek geçer olabilir ama kız oluncaya da şükür der devam edersin yoluna çünkü Allah vergisi bu yani üzülmekte çok haklısın ama doğsun arkadaşın dediği gibi en çok o sever onları bak görürsun sende üzüldüğle kalırsın bebeklerini sağ salim kucağına al da o naparsa yapsın takma muhatap olma
(77 puan) tarafından
Amin insallah yeterki sag salim gelsinler tek istediyim bu
tarafından
Cinsiyeti erkeğin belirlediğini söyle babası aslan olsaydı oğlan çocuğu olurdu de bak bakalım ne oluyo cahil insana böyle muamele edilir
(1,559 puan) tarafından
Aynen canım sana aşırı katılıyorum çok doğru söz
tarafından
İşte biz kadınlar adamların gururu kırılmasın üzülmesin diye bişey demiyoruz ondan sonra tepemize çıkıyorlar. En iyisi böyle davranmak
0 oy
(743 puan) tarafından
Doktora görünmelisin
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Acile git  canım ne olur ne olmaz Allah korusun dikkat et
0 oy
(272 puan) tarafından
Canım hamilelikte kanama asla normal değil 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 74 göst.
2 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevda960707 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
0 oy
12 cevap 275 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.
5 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,646 cevap

34,855 kullanıcı

...