0 oy
370 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Oğlum 7 buçuk ayı geçti. Ben artık adet olmak istiyorum doktora gideyim diye düşündüm ama emzirdigim için ilaç almak istemedim. Doğal bişey yok mu? Artık karnım 5 aylık gibi şişti, afedersiniz ter kokusu sorunu yaşıyorum ve sınırlı bi ruh halim var :ermm:

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
8 buçuk ay da bendeeennnn!
tarafından
Sende de bendeki şikayetler var mi
tarafından
Evet sen diyince farkettim. Ter kokusundan şikayetçiyim ama adetle alakalı olduğunu şimdi öğrendim. Aşırı sinirliyim:(
tarafından
Hormonlarla ilgili çünkü önceden kendimi takip ederdim belli donemler kendime kokardım. Demekki hormonlarla alakalı diye düşünürdüm. Doğumdan sonra da o koku hep var temizliğime özen göstersemde gecmiyo
tarafından
Kesinlikle
Kokudan rahatsız olup yıkanıyorum ertesi gün olmadan tekrar koku başlıyor. Demek ki hormonlarla alakalı imiş. Kekik çayı adet olmak için içilirmiş. Ben tadını beğenmedim içemedim. Şimdi soğan kaynattım suyunu içiyorum. Belki denersin sen de.
tarafından
Ay süt azaliyormus vazgeçtim :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah olursun bacım:-)
tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından

Ben dogumdn 10 ay sonra oldm

Bende de göbüş var malsf ;(

tarafından
Adetten sonra gitmedi mi
0 oy
tarafından
Kizim 10 aylık oldum ben cnm süt çok azalıyor ama olunca
tarafından
Yaa doymuyor mu bebek adet olduktan sonra
0 oy
tarafından
Testere dişli aslan pençesini dene canım annem menepoza girdini sanıyodu o çayı önerdim çok rahatladı kadın. Tabi bi araştır emziriyosan emziren anne kullanabilir mi diye. Tadıda ıhlamuru andırıyo kötü değil yani tutamını az atıcaksın fazlası acı oluyo
(333 puan) tarafından
Amin inşallah canım
tarafından
Her zaman dikkat ediyoz zaten de, burda okuyoruz her zaman kaza falan. İnsan tırsıyo hani :D
tarafından
Allah nasip edince herşey boş gerçekten canım :D ben şimdi 32 haftayım daha doğmadan 2. Bebişi düşünüyorum tabi doğunca fikir ne olur Allah bilir haha :D
tarafından
Oooo o fikirler çok değişiyor. Ben eskiden 3 çocuk ideal derdim. Doğumdan sonra bı daha bu duyguları yaşar mıyım ki bı çocuğum daha olur mu ki diye düşünüyordum çünkü doktor bı daha yapma dedi. Şimdi bi daha çocuk düşünürsem biri bana bu günleri hatırlatsın diyorum :D gördüğüm hamilelere de bu günlerin tadını çıkarın diyorum :)))
tarafından
:D bende bunları çok duyuyorum tabi bekara karı boşaması kolay olduğu gibi şimdi çocuk yok elay elay geziyoruz 2 3 ay sonra görcem kendimi bende ne düşüncede kalcam aceba :D
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende aynı senin gibiydim valla soğan kabuğu kaynattim sadece bir bardak içtim ertesi gün adet olmustum. Akıntım çoktu onun için içtim ikisi birden oldu işte.
tarafından
Bende de akıntı var sürekli camasi değiştiriyom
0 oy
(71 puan) tarafından

Canım soğan kabuğu kaynat iç üç güne adet gorursun

tarafından
Sütü azaltır demiş biri korktum bikac ay daha dayanayim oğlum bol bol emsin. Bide süt kardeşimize de süt sağıyorum
(71 puan) tarafından
Sut kardeşi?
tarafından
Bı arkadasin sütü yetmiyor günlük ne çıkarsa ona da veriyorum
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Hayıt sirkesi denemeni tavsiye ederim, hormonları çalıştırıyo adeti düzene sokuyo. Instagram günlüğüm sirke ve artizan mutfağım sayfalarında satış mevcut
tarafından
Bakayım bı teşekkürler
(5,492 puan) tarafından
Rica ederim canım, şifa olsun inşallah
0 oy
(342 puan) tarafından
Ay bende öyleydim çok şükür oldum ben rahatladım. Sıcak basıyordu çok gergin ve sinirli oluyordum her şeye bağırıp çağırıp küsüyordum. Dediğiniz gibi karnım şişmişti en sonunda gebelik testi yaptırdım da rahatladım. Doktorlar 1 yıla kadar normal diyorlar bir kaç ay daha sabret sonra git 
tarafından
Sen kaç ay sonra oldun? Evet bende bikac ay daha bekleyim dedim çünkü süt adet olunca azaliyormus
(342 puan) tarafından
Doğumdan 7 ay sonra oldum.
tarafından
Bakalım benim ne zaman olacak. Sütün azalttı mi
(342 puan) tarafından
Yo bebeğim yine doydu yani. Benim de duyduğum tadı değişiyormuş
0 oy
(27 puan) tarafından
Ben 1 sene sonra oldum süt koruyo diyolar ama bir rahatlık geliyor adet oldutktan sonra ohh diyosun adeti bu kadar özleyeceğim aklıma gelmemisti
tarafından
Bende ya önceden o haftam iptal olmuş gibi hissederdim. Ama şu an vücudumu o kadar gergin hissediyorum ki. Ama süt azaliyormus dediler bikac ay daha bekleyim bari
0 oy
(256 puan) tarafından
Bi oluyo zaten tam oluyo.Bende 6 ay sonra adet olmuştum ped takamadim bebek bezi kullandim.Bi olsaniz aslinda rahatlarsinz.Sogan kabugunu duymustum ama ne kadar işe yarıyor bilmiyorum.
0 oy
(1,335 puan) tarafından

Yaaa 2 hafta once bnde boyleydim bebegim 4 aylik daha yeni gördüm adet insan adeti özlermiymiş özlemişim valla :D Allah sana da nasip etsin sizinde baya olmuş kişiden kişiye degisiyor ya

0 oy
(194 puan) tarafından
Bende 7 aydir olmuyorum şişkinlik, sinirlilik hali çok sıktı artık :(
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bende kızım 6 aylıkken olmaya başladım olursun inşallah
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Ben 40 ım çıktıktan 20 gün sonra olmuştum hala da oluyorum duyan arkadaşım şok olmuştu nası oldun diye dedim baya oldu işte ne bileyim sksksksk

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 518 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde edaaaaq (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 994 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 614 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bayan Anonim (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 186 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,909 cevap

34,874 kullanıcı

...