0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (474 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Oğlum

image

tam 1 yaşında fakat hiç dişi yok anormal bir durum mu acaba üzülüyorum artık

20 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
1 yaş diyorsun canım en azından alt veya üst dişlerinin cikmasi gerekiyordu bence doktora görünmelisin :)
(474 puan) tarafından
İnşallah çıkar artık eli sürekli ağzında bide aralıksız yanına geldiğim anda beni ısırıyo her yerimi damakları diş keser gibi aşırı sert acıtıyo
(743 puan) tarafından
O zaman çıkar canım en kısa zamanda inşallah sen elline dış kaşıyıcı ver sürekli elinde olsun havuç salatalık vs. Ver kasisin iyice asinsin damaklari
(474 puan) tarafından
Bissürü aldım inanın ama sürekli beni ısırıyo hiç onları almıyo ağzına ya eli ya ben
(4,547 puan) tarafından
Normal canim 15. Aya kadar
(743 puan) tarafından
Anladım.canim hayırlısıyla sağlıkla çıkarır canım en kısa zamanda inşallah belli ki damaklari kaşınıyor kuzucugun
-Reklam-
+2 oy
(4,547 puan) tarafından
Ilk disler 15. Aya kadar cikmamasi NORMAL icini ferah tut anormal bir durum Yok =)
(2,719 puan) tarafından
+ vereyim de üste çıksım. İnsanlar bilgisi olmadan çıkarması lazımdı diyerek daha çok tedirgin ediyorlar.
(4,547 puan) tarafından
Şaşkınlik icindeyim bilginiz yok madem insanlari tedirgin etmeyin arkadas anormal bir durum yok
(2,719 puan) tarafından
Aynen canım. Ben bilgim olmayan şeye yorum yapmıyorum geçiyorum.
0 oy
tarafından
Doktora gitmelisin 1 yaşına kadar en azından alt dilerim çıkması gerekir 
(474 puan) tarafından
Götürim o zaman yine pazartesi günü hiç anlamıyorum dişten ama üstte 2 tane altta da 4 tane önler baya şiş uyanınca resim atsam bakarmısınız acaba anlıyosanız çıkıcakmı diye
tarafından
Evet şişmiş baya. Zaten 1 yaş kontrolü için gidin doktora kan tahlili felan bakıyorlar vitaminlerine bakıyorlar iyi olur ayrıca dişleri de gösterirsiniz
0 oy
(7,789 puan) tarafından
Doktor görmeli. Kalsiyum açısından az mı besleniyor
(474 puan) tarafından
Pekmez beyaz peynir falan bunları seviyor yiyoda
(7,789 puan) tarafından
Pekmezle peyniri aynı anda veriyorsan ikisinin de bir değeri kalmıyor emiliyor
0 oy
(659 puan) tarafından
Geç çıkaracak belliki niye anormal olsun
(474 puan) tarafından
Herkesin bebeğinin dişi var ama
0 oy
tarafından
Vitaminlerine baktirdinizmi canim oglumun da yoktu vitamin verdi doktor
(474 puan) tarafından
Yok p tesi 1 yaş aşısı var götürünce gösterim tekrar bari :(
tarafından
Kiz resim koymussun patladi patlicak hem daha 12.ayina yeni gircekmis merak etme cikar oglumda 12.ayin icinde 5 tane arka arkaya patlatti merak etme
(474 puan) tarafından
Öylemi ay inşallah patlar artık ya hiç anlamıyorum ama ağzında ön kısımlarda 6 ş bu şekilde çok ısırıyo beni dişi yok ama damakları morartıcak kadar sert
tarafından
Cok az kalmis canim
(474 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benim kızda bir yaşından sonra dişedi şimdi 6yasini doldurdu ve hala dışı düşmedi arkadalsirnin hep çıkmış bizde yok kıpırtı geç disemesi iyi biryandan da
(474 puan) tarafından
Çok üzülüyorum hiç anlamıyorum da çıkıcakmı içi dolumu bilmiyorum
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bende cikarmaz bu 1 yasina kadardiyordum cikardi 3 hafta once 7 aylik bi gotur cocuk doktoruna
(474 puan) tarafından
Randevusuz bakmıyo randevuları da dolu :(
(1,921 puan) tarafından
Hergun 4 de aciliyor 15 .gunun randevusu oyle takip ede bilirsin yada 182 yi ara onlar der sana su gun ara diye
(474 puan) tarafından
Bi çok kez denedim açamıyorum erken gittim hastaneye yinede bakmadı dr
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  içinin  rahat etmesi için ıstersen götür  ama ben 13 14 aylıkken  ilk dişimi  çıkarmışım 
0 oy
(474 puan) tarafından
Üstler böyle lütfen anlayanlar baksın
tarafından
D vitamini kullaniyo musun canm
(474 puan) tarafından
Kullanıyorum düzenli
0 oy
(578 puan) tarafından
14 aylık olucak 6 gün sonra ve hiç dışı yok
(474 puan) tarafından
Aaa benim gibi biri daha varmış :) dra götürdünüzmü hiç siz
(578 puan) tarafından
Yok goturmedim canım büyük kizimim resmi var sanırım oda geç çıkarttı onu hatırlamıyorum ama resimden kaynaklı olarak söylüyorum ama bende düşünüyorum goturmeyi
(474 puan) tarafından
Ben randevu bulamıyorum bulsam hemen götürücem
0 oy
tarafından
Benim teyzemin kızının da öyleydi kız nerdeyse 2 yaş olacak yeni yeni çıkmaya başlıyor
0 oy
tarafından
Canım şöyle düşün hiç dişsiz doğup yaşayan insan var mı yok demekki zamanı var çıkacak ama belki destek gerekebilir vitaminlerle
0 oy
(13,131 puan) tarafından
Benim kızım da 20 aylik diğer yaşıtların göre tumu çıkmadı götüreceğim dr 
0 oy
tarafından
Genetik durum bence ama doktora goster
0 oy
(7,694 puan) tarafından
Benim oğlum 13.5 aylıkken ilk üst dişini çıkardı. Dr a sormuştum sen hiç dissiz çocuk gördün mü acele etme çıkar demişti. Her çocuk ayni değil 1.5 yaşa kadar çıkmaması normal
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Anormal bir durum  yok benim kızım ilk dişini 15 aylıkken çıkardı dediğin gibi bende çok korktum hatta iğne yapmıştı doktor  ona rağmen çıkmadı başka doktora gittim oda ne gerek vardı iğneye zamanı geldiğinde çıkar demişti kızım şuan 13 yaşında hala süt dişi döküyor  diş hekiminide danıştım olabilir her çocuk farklı  demişti 
0 oy
(461 puan) tarafından
Yeğenim 1 yaşında bütün dişlerini birden çıkardı ama çocuğun herşeyi geç oldu d vitaminini eksiksik verdin mi canim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tabiki normal kızım 12 aylık çıkarttı doktor 15 18 aya kadar normal dedi yinede elbet götür  

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.