0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Fotosunu paylaşmak istiyorum nazar değer diyolar. Emziriyor musun diye sorana evet diyorum çokda sütüm gelmiyor de nazar değmesin diyolar doğru mu bunlar sizce

21 Cevaplar

+2 oy
(119,351 puan) tarafından
kabirde yatanlarin yarisi nazardan derler
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu kadar düşünürsen üzerine çekersin ben atarım ultra lüks bir hayatım yok neyine nazar değecek 
+1 oy
(14,428 puan) tarafından

Canim nazar sadece netten gösterince değmez

Her yerde olabilir

Oku üfle sen bişicik olmaz 

Çocuguna yada kendinize nazar dualarini her zaman oku :)

0 oy
(7,745 puan) tarafından
Evet evet kesinlikle doğru. Kızıma çok nazar olur mesela
tarafından
Ne oluyor nazar olunca
(7,745 puan) tarafından
Ya hiç uyumuyor gece durduk yere. Ya bir yerinde bir şey çıkıyor filan
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ben nazara inanırım canım ama çokta sakinmamak gerek 
0 oy
tarafından
Nazar kötü birşey bebeginin önune görülecek şekilde kirmizi kurdale koy biri bebegi gorunce kurdale dikkatini çeker nazari önlermiş bunu bi hocadan duydum 
0 oy
(2,911 puan) tarafından
Değer tabiki buyuk insanlara da değiyor ben mesela düğünümde nazara geldiğimize inanıyorum 
tarafından
Hadi ya noldu
(2,911 puan) tarafından
Hamileydim kinamdan tam 1 ay geçti ayni gün bir ay sonra erken dogumla bebeğimi kaybettim
0 oy
tarafından
Çok doğru ne zmaan çocuğun resmini atsma o gece uyumaz. He ben akillaniyo muyum yok
0 oy
(4,493 puan) tarafından
Sorma sakinan goze cop batar diye oglum 8 aylikken paylastim ne olacak diye aksamina tırnağı ile gözunu çizdi kan oturdu 1 e kadar doktor doktor gezdik kaldirdim hemen simdi 10 aylik yine aman ne olacak dedim paylastim oglusumun eli yandi dun bir dahami tovbe
tarafından
Aaaa resmen değmiş
0 oy
(296 puan) tarafından
Bende nazara inanırım ama bebeğimi heryerde sürekli paylaşmak isterim. banada diyorlar çok paylaşma nazar değecek diye öyle diyeceklerine bi maşallah deyiversinler
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Kesinlikle doğru nazar yüzünden kaç gece uykusuz kaldım hastalandım çocuğum perişan oldu dua okuyoruz yemiyo telefondan da açıyoruz 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Evet değiyo bnce ne zamn kızımn fotosunu paylaşsam o gün bütün gün huzrsz oluyo bebğim 

Eşmde biri faln baktığında  dokunduğunda hemn oku der
0 oy
tarafından
Doğru cnm degyo
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Ben hiç sakinmazdim heryere gider gelirdim ama kızıma bir  nazar değdi daha da kendini toparlayamadi 
tarafından
Noldu canom
(2,245 puan) tarafından
Epilepsi hastası  oldu menenjit geçirdi şimdi de otizm şüphesi var
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Nazar hak tabiki değebilir bol bol dua et Rabbim korusun nazardan
0 oy
(1,122 puan) tarafından
7 kere aytek kürsi felak oku hiç bisey olmz Allahn iznyle oğlumu hep okur öyle paylsrdm
0 oy
(818 puan) tarafından
Nazar tabiki gercek olan biaey annenin babanin bile nazari değer bol bol oku bebeğini nas felak ihlas Ayetel kursi
0 oy
tarafından
Nazara bebegime degdikten sonra daha cok inandım kuzenimin bebegi kolikti 15 gunlukken gormeye geldi hep uyurdu zorla uyandirirdim benim oglum kolikti bu ne guzel yatiyor ediyor dedi kac kere ondan sonra bebegim hic durmaz oldu 
0 oy
tarafından
Ben nazara inanırım ya gerçekten de değiyor kızımı her paylaştığımda çok huysuz oluyor ve sürekli ağlıyor artık paylaşmiyorum
0 oy
tarafından
Nazar var tabi inaniyorum bende ve kızımın fotosunu da paylaşırım ama abartmadan

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 220 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 323 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
+2 oy
8 cevap 147 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,243 puan) tarafından soruldu