0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Kizlar merhaba 15+3 Hamileyim Omnibionita Diye Vitamin Kullanıyordum Fakat Bugun bitiler Eşim bu aralar çalışamıyor patronuna sorunu  var kaynanamla ayni evde yaşıyoruz fakat kimseyi zor duruma sokmak istemiyorum yani acikcasi yuk gibi hissediyorum Sizce vitaminlerimi bir sure icmezsem Bebeğime birşey olurmu

8 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bisi olmaz canim ama icsen daha iyi olur 
(24 puan) tarafından
teşekür ederim canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ücretli olan vitaminler değilde dr tanışın size sgk odedu vitamin ilaçlarını yazsin. 

(24 puan) tarafından
belcikaya 2 ay oldu geleli burda kimsem yok malesef doktorumda yok
(13,202 puan) tarafından
Belçikalılar iki oldu he
0 oy
(119,599 puan) tarafından
bebege bisi olmaz o senden alir vitamini ama sen gucsuz dusersin 
(24 puan) tarafından
insallah öyle olur bebeğe birşey olmasında ben bir şekilde güçlü durmaya çalışirim
(119,599 puan) tarafından
sut yogurt peynir ye benim dr um et tavuk yerine bulgur mercimek yiyebikirsin demisti kuruyemis yerine nohut falan
(13,202 puan) tarafından
Belçikalılar sizi ❤️
0 oy
(7,935 puan) tarafından
aynı zamanda sağlık ocağına kontrole gitmiyormusun sana ücretsiz sağlık ocağı verir hemşirene bi sor 
0 oy
tarafından
Çok bitkin olursn canm bnce içmen de fayda var . Sağlık ocakları veriyor die duymuştm ücretsz
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Benim kullandığım  vitamin de 90 tl ydi benimki de bitti almadim artik ben de 23 haftalik hamileyim. Normal günlük  yemeklerimden almaya çalışıyorum  canım. 3. Gebeligim diğerlerinde  de pek vitamin kullanmamıştım zaten. Demirle tiroid hapima devam ediyorum gerisini  pek de düzenli  kullanmıyorum bazılarını  hic kullanmıyorum.
0 oy
tarafından
Cnm illa onu içmek zorunda değilsin sağlık ocağından decavit ya da elevit yazdır onu al iç. İçsen iyi olur cnm
tarafından
Hem yük sayılmaz o. Çocuğunuz için gerekli. Başka şeylerden kışın ama ilaç için kismayin
(24 puan) tarafından
tabikide öyle ama işte elinde yoksa kimseye deyemesin ki al bana al bana eşinin de umrunda degilse ne. yapabilirsin aylemde uzak alamiyorum bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze güler (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
0 oy
11 cevap 148 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.

381,731 soru

11,428,195 cevap