0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bir can gidiyor ama giderkende 3 5 6 hatta daha fazla kişiye umut oluyor..

O yuzden eşimde bende bagışlamaya karar verdik.Bagislayan varsa nereye muracat edecegiz yardimci olabilir mi??

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallahi eşim de çok söyleniyor bu aralar ama ben pek sıcak bakmıyorum kuzum be bileyim korkuyorum 
(3,769 puan) tarafından
Bende bağışlayacagm e nazbdn yapıyorum ama oldu mu blmiorm
tarafından
Hepsini mi kiz
(3,769 puan) tarafından
Bağışlanması uygun llan ne varsa hepsini cancağızim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bu konuda ne pozitif ne negatifim. Geldiğim gibi gitmek isterim. Ama yinede birinin canı kurtulacak ise olabilir de bilmiyorum ya çok arada bir durum.. 

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah tüm organ bekleyenlerin yardimcisi olsun 

Ama ben pek organ bagisi yapma taraftari degilim
0 oy
(932 puan) tarafından
Canım çok emin olmamakla beraber hastanelerin organ bağış merkezinde kart çıkıyor diye biliyorum değişmedi ise
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Nihat hatipogluna sorulan meşhur bi soruyu sorayim organ.bagisi yapinca ahirette o orgamlarimiz olmayacakmi☺
(3,419 puan) tarafından
Ahahahah
0 oy
(303 puan) tarafından
Bende bağışladımm tabii kabul edilirsem inşAllah bi işe yararsa organlarım 
0 oy
(707 puan) tarafından
Hastaneye gidince danışmaya sorun sizi yönlendirsinler.

Ben ve eşim bağışladık.Hastanede stand açmışlardı.Form doldurup bağışlıyorsun çok basit.

Toprak olacagina vücudum belki birinin işine yarar dedim.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Nasıl başvurulur bilmiyorum ama çok güzel bişey nasılsa toprak olcaz en azından hayır dua alırız 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Hastaneye gidin özel organ bağışı departmanları var hemen hemen her hastanede var
0 oy
tarafından
Tam emin değilim caiz mi değil mi eğer günah yoksa benim de öyle bir düşüncem var ama eşim ben asla kabul etmem sakin yapma diyor 
0 oy
tarafından
Bazen düşünüyorum ama korkuyorum ya ☹️ ne bilim kanım donuyo resmen ☹️
0 oy
tarafından
Tum organlarimi bagisladim. Ben gittikten sonra ardimda bir kisiye bile can olsam ne mutlu bana. 

O organ bekleyenlerden biri biz de olabiliriz, evladimiz da olabilir. Kimse bagislamazsa bizim ihtiyacimiz olursa nasil can bulacagiz?
0 oy
tarafından
Organ değilde donor olmak istedim ama hepatit olduğu için kan bil3 veremiyorum kimseye
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bende çok isterim ama eşim müsade etmiyor dayanamam diyor e nabizdan yapabilirsiniz 
0 oy
(59 puan) tarafından
Ben üniversite deyken üniversite nin Hastanesi'nde form doldurup bağışımi yapmıştım bağış kartı veriyolar hastanelere sorabilirsin muhtemelen her.hastanede bir birim vardır organ bağışı için

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 367 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...