0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Korku filmlerini izliyorum Dabbe cin çarpması  sivcin  öyle filmleri  etkisinde kalıyorum korkmuyorum ama öyle aklımda kalıyor yanlismi yapıyorum acaba

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben asiri korkarim butun gece tavana bakarim etkisinde kaliyorsan izleme bacim niye kendine eziyet ediyosun
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Etkisinde kalmak da bı nevi korktugundan izlemememyi tercih etmelisin
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Ayy sen nasl izliyosun korkmadan kız hayatta izleyemem piskolojim bozuluyor ben onları izleyince uyuyamiyorum sürekli aklımda oluyorlar bayadir izlemedim gerek yok da zatn
0 oy
tarafından
Bence izleme canım ben hiç cesaret edemiyorum eşim çok sever ama ben izlemiyorum 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kizzz ben izleyemem bikere esimle izledik adam benden daha cok korktu o gece uyyamadik :DDD
(7,924 puan) tarafından
Ahahhah :))))?
0 oy
tarafından

En büyük hobim ışıkları kapatıp korku fılmı özlemek eşimde cok sever, ızler izler dalga geçeriz :D cok şükür etkısınde de kalmadım hıc 

tarafından
Ya bizde öyleyiz eşim.korkardi ben sevdigim icin izlerdik ve asiri eglenceli olurdu
0 oy
tarafından
Ben hiç izleyemiyorum korkuyorum 
0 oy
tarafından
Geçen biri yazdı ya kapı çalsa kendini görsen ayakları dönmüş falan filan yazmıştı ben o gece korkudan yatmadım sabaha kadar
(6,783 puan) tarafından
Ahaha hatırladım o postu :)
0 oy
(721 puan) tarafından

Çok izlerdim etkisinden de çikamiyodum ama 3 yil olar izlemiyorum korku filminin sesini bile duysam gece uyuyamiyorum bence izleme canim son izlediyim korku filmi adini yanliş hatirlamiyosam "kıyameti elamet" filmiydi òyle etkisine duşdum ki o bu izlemiyorum artik:(

0 oy
tarafından
Ben cok severim eşjm sevmezdi ben izlettire izlettire oda aliştı birlikte gece karanlikta izliyorduk taki birgün burda korkana kadar ondan sonra esim izletmedi kendiside izlemedi
0 oy
(148 puan) tarafından
Aşırı çok severim eşim gececi olduğunda çocuklar uyuduğunda açar izlerim pür dikkat ama ne etkisinde kalır ne korkarım kapımı bile kilitlemem o derece
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Türk korku filmi asla izlemem kız bir kere izledim 3 gün kaldı aklım vc giderken korkuyodum yabancı izlerim izliceksem 
0 oy
tarafından
Bende hepsini izledim ama etkisi tabi oluyor 
0 oy
(337 puan) tarafından
Korku filmi hastasıydım ama son zamanlarda bende izleyemiyorum korkuyorum. Ama eskiden tüm korku filmlerini izlemisimdir söylediklerinide izledim canim. Korku kapanı da çok güzel tüm serisi.
0 oy
tarafından
Birkere yaptım öyle bir hata. Oturdum karanlıkta eşimle beraber Dabbe mi ne onu izledim. 3 gün tuvalete bile onla gittim. Etkisinden zor çıktım. Çok korkarım daha da izlemedim :D
0 oy
(5,341 puan) tarafından
Vala bnde bi ara izledim evde sankı birisi varmış gbı sankı arkamda varmış gbı eşim gececi olıyro ben izlemiyorum artık bazen rüya goryordum  bnce izleme bilinç altında kalıyor 
0 oy
(1,522 puan) tarafından
Asiri korkarim ama cok da severim sonra uyyamam tabi 2,3 gunde etkisinde kalirim hatta ama salaklik mi deyim artik yine de izlerim ')))
0 oy
tarafından
Bu konuyla ilgili pek hoş şeyler yaşamayan yakınım var yapma bence 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 774 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Melek mina (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 245 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.