0 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (73 puan) tarafından
4 aylık hamilelikte ağrı kesici kullanan var mi bi yardımcı olur musunuz 

11 Cevaplar

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Sadece parol başka bişey içemezsin
-Reklam-
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Yok canım içme, sadece parol 
0 oy
tarafından
Valla hamile iken de emziriyorken de hem onu hem diğerlerini kullandım ve kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Parola falan geçirmiyor baş ağrısını 
tarafından
Haklısın. Ama tavsiye vermedim sende kullan demedim ben yaşadığımı söyledim.
tarafından
Parol ağrınızı gecirmiyorsa hastaneye gidip serum şeklinde almalısınız ilaç kullanmaniz çok yanlış ben ilk bebeğini o yüzden kaybettim
(62 puan) tarafından
Inanın çok ağrı yaşıyorum kist var bilegim de emzirdigim için bna da vermiyor doktor allah yardımcimiz olsun gerçekten parol bazen geçirmiyor ama 3 kez icrbilirsin dedi doktor deriye sürülen kremi bile vermiyor i bile bebeğe geçiyormuş
tarafından
Onun için serum takviyesi alabilirsiniz benim migrenim çok feci tutardı parol geçirmez serum ialidrdim
(7,922 puan) tarafından
Parol çok hafif malesef günde 3 kere içsem yine faydası yok kaç gündür baş ağrısı çekiyorum emziriyorum kafamı duvarlara vurasim var ama.yinede sabrediyorum napayımy yinede içmem öyle majezik arveles felan
0 oy
tarafından
Tabikide hayır çok keskin bir ağrı kesici o
0 oy
(95 puan) tarafından
Asla.hayir parol sadece
0 oy
(348 puan) tarafından
Hayır maalesef. Çok zorda kaldığında sadece parol kullanabilirsin
0 oy
tarafından
Paroldan başka hiç bişey kullanamıyoruz malesef ağrı kesiciler çok tehlikeli aman diyim 
0 oy
(62 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun onu doktoruma sordum bn ev de var iceyim mi die içme parol iç dedi hatta emziriyorum simdi de içmemek gerekiyormus
0 oy
tarafından
Yok canım sakin İçme 
0 oy
(73 puan) tarafından
Cevaplarınız için sagolun kızlar Allah razı olsun 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
parol + minoset harici kullanilmiyo

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 102 göst.
3 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 137 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 31 göst.
11 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeliş fatoş (542 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
16 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,839 cevap

34,832 kullanıcı

...