0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Durumunuz kötü ve yolda 500 buldunuz

29 Cevaplar

0 oy
(192 puan) tarafından
O paradan hayir gelmezki
(1,072 puan) tarafından
Haklısın canım
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
500 TL mi ;)) 
(1,072 puan) tarafından
Evet kız sen kaç istersin
(12,264 puan) tarafından
Ben 500 Bin TL mi acaba dedim
(1,072 puan) tarafından
Onu bulup da koyacak cok az insan var kız insanın kafasını şeytan karıştırır hemen
(12,264 puan) tarafından
Hahahha evet valla arada baya  fark var çünkü ☺️
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Cebime atarimmm :D saka saka almam bulduum yerdeki markete veya ne dukkani varsa birakirim ki ilk evlendigimiz donem dolar dolu canta bulmustum bir canta dolusu markete biraktim:))
(1,763 puan) tarafından
Kiz birsey diyecegim okuduktan snra okudum de geri sileyim karizmam cizilmesin esim zorladi birakalim diye:))))
(1,072 puan) tarafından
Allah seni ya okudum
(1,763 puan) tarafından
Tsk ederim cnm boyle de dusunceli bir vatandasim :))
tarafından
Hahahaha Gülşahım ya alemsin . (≧▽≦) Kız ya market sahibi cebine indiregandi yaparsa
(1,763 puan) tarafından
Oda onin serefs.izligi  Canm :))herkezede ben yetisemem ya kekim benim olsada yesek bi aglayan kek filan
0 oy
(7,431 puan) tarafından
bende 300 tl yakın bulmustum camıye verdım  ısallah ıyı bısey yapmısımdır haram para harcayamam
(1,072 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Almazdım canın yaa
(1,072 puan) tarafından
Alıp bir yere koyarsın kiz
tarafından
Yok kız ellemem
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Gider ya polise yada camiye verirdim eğer alıp yersem eminim ki birgün haram olduğu için ayağıma takılır bi yerde
(1,072 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Götürür polise veririm güvenlik kamerası varsa sahibi bulunur 
(1,072 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Almammm çok netim almam ihtiyacım olduğu dönem çok oldu ama bozuk para dahi görsem almadım 
(1,072 puan) tarafından
Helal kız
0 oy
(2,620 puan) tarafından

Neden 500 çıktı karşıma daha büyüğü neden çıkmadı diye söylenir dururum :D

(1,072 puan) tarafından
Allah seni ya jsjwjsjsjwjs
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Sen buldun da aldin mı kiz yoksa:)  asla almam once orda 3 kisiye sorarim sonra da gider camide sadaka kutusuna ya da güvendiğim  bir yerin sadaka kutusuna atarim.  
(1,072 puan) tarafından
Yok kız sordum sadece
0 oy
tarafından
Alırım ama harcamam  ihtiyacı olan birine veririm bize hayır getirmiyor canım denedik yani 
(1,072 puan) tarafından
Çok haklısın canım insan ikilemde kalıyor en iyisi polise verip ortadan çekilmek
tarafından
Aynen öyle canım zaten ben bulamam çünkü yerlere çok tukuruyorlar :))))o yüzden yerlere bakamiyorum eşim çok bulur  ☺️☺️
(1,072 puan) tarafından
Ahahaha ya alemsin kız
tarafından
Ama gerçek ten öyle:))) bazen gözüm yere kayıyor iyyyaaak valla nasıl kiziyorum içim bi tuhaf oluyor hepmi bana denkgelir iğrenç ಠ︵ಠ
(1,072 puan) tarafından
Evet bende hiç sevmem
0 oy
tarafından

Etrafa sorup soruştururum bi süre ve kimse çıkmazsa yerim parayı napacam:D

(1,072 puan) tarafından
Kız insan korkar bir yerimden çıkar mı diye
tarafından
Bide şöyle düşün dardasın ve oan o parayı belkide rabbim yollamıştır sana yani kaybeden kimse çıkmayınca bu benim kısmetimdir derim
(1,072 puan) tarafından
Evet insanın aklına gelmiyor değil gerçekten durumun kötü ise ve paraya ihtiyacın varsa insan hep öyle düşünüyor
0 oy
(328 puan) tarafından
Durumum çok kötü olsa daha o paraya asla elimi surmezdim boğazımdan yuvamdan haram geçirmem Allah korusun.
(1,072 puan) tarafından
En güzeli canım
0 oy
tarafından
Valla o konuda eşim hep bulur..kaçıncı para.bulusu hatırlamıyorum..pazarda çalışırken tezgahta bir adam unutmuş çanta.icinde 50 bine yakın para varmış..eşim bulmus.sahibine vermiş...adam da.cola.ismarlamis 

Bir kerede.markette çalışırken bir cüzdan bulmuş yine sahibini aramış.bulmus..hep.esime denk gelir öyle şeyler
(1,072 puan) tarafından
Helal olsun
(1,186 puan) tarafından
İnsan para verirdi kola ne:)))
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Camiye yada durumu olmayan birine verirdim o para dönüp dolaşıp çıkar bir yerden korkarım öyle şeylerden:(

(1,072 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(545 puan) tarafından
Alırsam eğer bağış kutuları oluyo ya ona atarım kesinlikle kendime harcamam
(1,072 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Polise veririm, hiç olmadı kaybeden kişi niyetine sadaka veririm. O paradan hayır gelmez. Hakka girmekten de korkarım.
(1,072 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ben para değil de altın bulmuştum polisi arayıp teslim ettim o zaman 14-15 yaşındaydım :) 
0 oy
(2,007 puan) tarafından
O kişinin adına hayır yaparım bulamazsam almam yani gecenyaz çok istediğim bı altın künye vardı ve gittiğimiz kafede biri düşürmüş açık alan herkese sordum kimse sahip çıkmadı gidip kafeye teslim ettim sahibi gelir sorar diye belki onun hatrinadir altın kolyemi plajda düşürmüsum bir haft sonra ablamlar aynı plaja gitti sormuşlar kolye buldunuzmu diye gerçekten bulup saklamislar kolyem bana geri gelmişti manevi değeri vardı 
0 oy
tarafından
Gorumcemls pazara giderken 200₺ düşürmüşler. Bak yerde para var dedim görümcem hemen aldı. Bana sen niye almadın dedi çocukken bir 10₺ bulmuştum onu da arkadaşla harcamıştım sonra 50₺ kayboldu benim o günden beri korkarım dedim. 

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 773 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,444 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 540 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 853 göst.