0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (7,118 puan) tarafından
Kızlar kızım 3. Sınıfa geçti şimdi okulda odasına gittim boş evin ici boş sessiz sakin . Tutamadım kendimi. Şimdiden çok özledim kuzumu. Cocugu okula giden anneler sizler de böyle mısınız?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende bı diyorum su kız bı okula başlasada kurtulsam bı de diyorum ben iki gözünün ilk nurunu nasıl götürüp bırakacam oraya diyorum") 
(7,118 puan) tarafından
Başlasın o zaman anlarsın kurtulmayı:)))
tarafından
O göbek ata ata giderde ben kesin oturur ağlarım")
(7,118 puan) tarafından
1. Sınıf olsa neyse de 3. Sınıfa geçti çocuk hala ağlıyorum:))
tarafından
")) ben üniversite ye de gitse ağlarım mizacim öyle çünkü kıyamam kurban olduğum ya nasıl gidecek akşama kadar nasıl duracak "/
(7,118 puan) tarafından
Bendensin:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlumda 3.sınıfa başlıyor bugün kardeşinden dolayı gidemedim de sabah onunla, bende ona üzüldüm :( canım oğlum evdeyken kardeşiyle oynuyor ben iş yapıyordum, çoğu zaman söylensede çok çok yardımcı oluyor bana. Rabbim evlatlarımızla sınamasın hiçbirimizi.. 
(7,118 puan) tarafından
Amin canım amin . Çok kötü oldum ben ya hamileliğin verdiği duygusallıkla var yastığını kokladım kac kere . Ogle yemeği gelsin hemen.
0 oy
(975 puan) tarafından
Evet ya, kuzumu sabah bıraktım geldim. Benimki anasınıfına başladı yeni. Şimdi nasıl gözü kapıdadır. Yavrum benim. Çok da hassas narin bir çocuktur. Umarım ezmezler bebeğimi. Aklım onda iki saattir. Öğlen gidip alacağım inşallah. Bakalım ne yapmış. 
(7,118 puan) tarafından
Ilk günü sana heyecanla anlatır almaya gittiğinde:)
(975 puan) tarafından
Bence gözlerime bakıp ağlayacak yavrum :-( hep öyle yapar
(7,118 puan) tarafından
Deme öyle ya içim değişik oldu:(
(975 puan) tarafından
Valla gözlerime de bakmadı. Gittim, bildiğin hıçkıra hıçkıra bağıra çağıra ağlıyordu. Kim bilir kaç saattir o haldeydi yavrum :-((((
(7,118 puan) tarafından
Ah kuzum ya kıyamam. Öyle öyle alışacak canım:(
0 oy
tarafından
Benimde oglum 2. Sinifa baslayacak bugun akizim ise 5bucuk yasinda ama kizimin yanimdan ayrilmasina tahammul edemiyorum. Ana okuluna vericektim sonradan ogrendimki bizim sitede diyanetin actigi kuran kursu yapiliyomus ordada cok sevfigimiz bi akrabamiz gorevli abla olarak calisacakmis dedimki ohhhh bi anne daha ne ister :)))
(7,118 puan) tarafından
Aynen daha ne ister:))
tarafından
:))) bencede
0 oy
(256 puan) tarafından
Benim bi oglum orta okul 7 ye gidiyor servisle gittigi icin sabahin korunde uyandiriyorum balkondan ona bakiyorum yavrum daha kimsecikler kalkmamisken o bu yasta hazirlaniyor hayata diger oglum da 2 ye gecti saat 8 bucuktata onu goturup biraktim okula kizimda 6 aylik onuda bebek arabasiyla getirdim simdiden alisicak okul yollarina 
(7,118 puan) tarafından
Senin isin daha zor canım . Allah kolaylık versin.  Ben lojmanda oturuyorum okul 5 dk uzaklıkta ama aklım kuzum da yine de .fazla hassasım:(
(256 puan) tarafından
Benimde yakin cnm 5 dakikalik bizimde simdi oglen yemefine eve gelicek tekrar gidicek 2 bucukta gelicek bidaha obur buyuyum ise aksama kadar bazen aciyorum yavruma ben uykusuzluga dayanamazken o nasil dayaniyor anasinifinda basladi daha uzaga verdik okula servisle gidiyor kucugunu vermedim koy okuluna gitsin istedik gozumun onunde olsun diye
(7,118 puan) tarafından
Allah kolaylık versin kuzulara. Ana olarak herşeye üzülüyoruz ,herşeyi düşünüyoruz zaten canım. Umarım yaşadığı zorlukların sonunda güzel yerlere gelir .

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 102 göst.
29 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Derineylem11 (803 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
29 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde mertmirzaninannesi (106 puan) tarafından soruldu

377,194 soru

11,288,148 cevap

34,694 kullanıcı

...