0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından
Kaygısız kaldığım gün komşunun essegi çalınır misali valla derdim bitmiyor kendi aile ev sorunlarim yetmez gibi başımda bu apartman belası var eşime çok kızıyorum dedim ona ben yapamam müstakil ev al gene geldi apartman gerçi 4 katlı çift daire ama sanki on bloklu site karakolluk olmuştuk öncesinde o yönetici istifa etti başkası geldi kesinlikle temizlik falan yapılmıyor ben kendim yapıyorum kapımınin önünü hatta laf etmesinler diye bebek arabası koydugum yeri de yıkıyorum ailem yüzünden numaramı değiştim bunlar esimi eklemiş gruba işte aidat asansör parası falan vermeyecem vermeyi de düşünmüyorum hani kimse temizlik yapmıyor neyin aidati bu sormak istedigim soru hani bir hak talep edebilirler mi temizlikci vardı ama yönetici İstifa etti onuda çıkartmış iki aydır binada temizlik yapılmıyor zaten bunalimdayim kimsem yok evin içinde duvarlar üstüme üstüme geliyor birde bu pislikler yüzünden canım çok sıkkın taşınmak istiyorum ama evi yeni aldık ipotekli satamayiz da bende kötü zaafim var herşeyi kafaya takarım sinir stres yaparım kendime akıl verin ne yapayım ne edeyyim gerçekten çok bunaldım bilmiyorum ne yapacağımı 

2 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Cevap verin hanımlar lütfen 
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sakin ol cnm ipotekli ev satilmaz diye birsey yok satilir komsu gercekten onemli ama evinde cocugun varsa ilgilen kendine baska ugraslar bulsan
(410 puan) tarafından
1.5 yaşında oğlum var ya ama işte aşırı derecede sinir ediyorlar benimle uğraşıyorlar ne zaman gorseler laf sokuyorlar kapıda duymazdan geliyom bu kez de eve gelip kendi kendime kafamda kuruyorum o kadar pişmanım ki bunlar insan değil gerçekten
(1,763 puan) tarafından
Satin o zmn kuzum huzursuz olmaktansa
(410 puan) tarafından
Üç ay oldu tasinali ipotekli
(1,763 puan) tarafından
Ipotekli ev satilir canm satilmaz diye birsey yok

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 184 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gaynanamgalpben (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 494 göst.