+1 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

sabah sabah motive olalım hadi 1 9arasi sayı şöyle 

37 Cevaplar

+1 oy
(4,492 puan) tarafından
7 denek geldi icimden
tarafından
7

Ey Rabbimiz! bize dünyada iyilik, âhirette de iyilik ver ve bizi cehennem azabından koru.
(4,492 puan) tarafından
Aminnnnnnnnnn
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ay ıcımden 2 gectı :)

tarafından
2

Allah'ım, Dinimi düzelt, evimi genişlet, bana verdiğin rızkı mübârek eyle. Allah'ım, kalb katılığından, gafletten, zillet ve meskenetten, sana sığınırım.
tarafından
Aminnn, teşekkür ederım :)
0 oy
tarafından
6 canım ❤      
tarafından
Ey bağışlaması bol Rabbim! Beni bağışla Şüphesiz Sen çok affedicisin. Affetmeyi seversin. Beni affet.
tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
6 olsun canım 
tarafından
Ey bağışlaması bol Rabbim! Beni bağışla Şüphesiz Sen çok affedicisin. Affetmeyi seversin. Beni affet.
tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
5 diyorum merak ettim
tarafından
5

Allah'ım! Seni ve Seni sevenleri sevmeyi ve beni sana yaklaştıracak işleri sevmeyi nasip eyle.
0 oy
(2,886 puan) tarafından
5.                          
tarafından
5

Allah'ım! Seni ve Seni sevenleri sevmeyi ve beni sana yaklaştıracak işleri sevmeyi nasip eyle.
(2,886 puan) tarafından
Aminnnnn canım inşallah
0 oy
tarafından
5 diyorumm ben de
tarafından
5

tarafından
Amiiiinnnn
Allah razi olsun sagolasin kuzum❤️
0 oy
tarafından
6 geçti canim
tarafından
6

7/10

tarafından
Gerçekten de ihtiyacım olan dua amin amin :((
0 oy
(2,835 puan) tarafından
3 olsun benimki içimden geldi
tarafından
düzenlendi
Rabiyesir duasını çok oku canım Allah yar ve yardımcın olsun insallah
(2,835 puan) tarafından
Hangi dua anlamadım
tarafından
Duzelltim kuzum
Rabbi Yessir "Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr" şeklinde okunur. Allah'ım senin sonsuz merhametin ve yardımın olmadan ben bu işi yapamam. Allah'ım bütün hayırlı işlerimi zorlaştırma, kolaylaştır, ilmimi artırarak yaptığım işleri bana ve çevreme faydalı kıl, ve işlerimi en hayırlı şekilde sonuçlandır.
(2,835 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm okuyacağım inşaallah sabah sabah içim açıldı
tarafından
Dünya sınav dünyası unutma herkesin başında bazı sıkıntılar var karanlıklar olmadan aydınlıklar gelmez Allahım hep yolunu gönlünü aydınlatsın cennette babanız peygamber efendimize komşu olsun sizde babanıza komşu olun inşallah babanızın için yapacağınız bol  bol onun için okumanız sadaka vermeniz amel defterine sadce salih  evladının yaptıkları yazılmaya devam eder
0 oy
(3,156 puan) tarafından
5 diyesim geldi :)
tarafından
5

(3,156 puan) tarafından
Aminn inşallahhh...
0 oy
(5,949 puan) tarafından
7 demek  istiyorum:)
tarafından
7

Ey Rabbimiz! bize dünyada iyilik, âhirette de iyilik ver ve bizi cehennem azabından koru.
(5,949 puan) tarafından
Aminnnnnnn
0 oy
tarafından
6 ......... geçti içimden
tarafından
Ey bağışlaması bol Rabbim! Beni bağışla Şüphesiz Sen çok affedicisin. Affetmeyi seversin. Beni affet
tarafından
Amin amin
0 oy
(1,750 puan) tarafından
5 demek geldi içimden 
tarafından
Allah'ım! Seni ve Seni sevenleri sevmeyi ve beni sana yaklaştıracak işleri sevmeyi nasip eyle
0 oy
(410 puan) tarafından

9 diyeyim ben de<3sanki ihtiyacım olan dua onanmış gibi geldi:)

tarafından
Allah'ım, Bize haksızlık edenlerden öcümüzü al, düşmanlık edene karşı bize zafer ver, bizi dünyanın peşinden koşturma, dünyayı, en çok düşündüğümüz, tasasını çektiğimiz bir varlık haline getirme.
(410 puan) tarafından
Hep aklımda olup sürekli dilime istemsizce gelen duaya çok yakın.Allah razı olsun.
0 oy
(7,036 puan) tarafından
9 olsun  doğduğum gün ve ay 
tarafından
Allah'ım, Bize haksızlık edenlerden öcümüzü al, düşmanlık edene karşı bize zafer ver, bizi dünyanın peşinden koşturma, dünyayı, en çok düşündüğümüz, tasasını çektiğimiz bir varlık haline getirme.
(7,036 puan) tarafından
Gerçekten kalbime göre bir dua vala canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
İçimden 8 geçti canım
tarafından
Allah'ım, Senden doğru iman, güzel huy, âfiyet ve sağlık ihsan buyurmani diliyorum.
tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
(1,601 puan) tarafından
8 diyorum canm
tarafından
Allah'ım, Senden doğru iman, güzel huy, âfiyet ve sağlık ihsan buyurmani diliyorum.
(1,601 puan) tarafından
Aminnn inşallah sağol canım
0 oy
(347 puan) tarafından
8 geçti bacm
tarafından
0 oy
tarafından
6 geldi aklıma
tarafından
Ey bağışlaması bol Rabbim! Beni bağışla Şüphesiz Sen çok affedicisin. Affetmeyi seversin. Beni affet
0 oy
(174 puan) tarafından

3 4arasi gitim geldim 4  diyorum :)

tarafından
4

Allah'ım, kalbimin mühürlenmesine sebep olacak tamahtan sana sığınırım. Allah'ım, kötü huy ve amellerden, heveslerden ve hastalıklardan sana sığınırım.
(174 puan) tarafından
Çokk güzelmiş Allah razı olsun ❤️:))

İlgili sorular

+2 oy
5 cevap 197 göst.

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...