0 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde (2,223 puan) tarafından

Kendimden o kadar nefret ettim ki gece oğluma süt vermek için aldım oturma odasında uyuyoruz koltuğun üstünde yatıyorum yanına aldım kolumun üstündeydi uykuya dalmışım oğlumun sesiyle uyandım koltuğun yanına düşmüş yüzü yere gelecek şekilde kendini muhafaza etmiş allahtan ağlamadı biseyi yok aman dikkat edelim nasıl bi salaklık yaptım düşündükçe kafayı yicek gibi oluyorum kurban olurum ayağına taş değmesin inşllah:(

9 Cevaplar

+1 oy
(11 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım geçmiş olsun insan uykuya yenik düşüyor maalesef çok dikkat etmek gerek 
(2,223 puan) tarafından
Evey öyle o kadar pişmanım ki
(11 puan) tarafından
Allah daha beterinden korusun canım
(2,223 puan) tarafından
Amin saolsun
-Reklam-
0 oy
(1,087 puan) tarafından
Canım dün gece bebeğini düşüren sadece aen değilsin. Dün üç kişi daha bunu yaşamış. Paylaşım yapmışlardı. Birinin bebeğinin kafası kırılmıştı hatta. Hastaneye gidiyordu. Allah hepsine şifa versin. Size de çok geçmiş olsun. Anneyiz ama insanız biz de. Yoruluyoruz, uykumuz geliyor. Bazen sağlıklı düşünemiyoruz. Herkesten çok biz isteriz bebeğimizin iyiliğini 
(2,223 puan) tarafından
Allah korumuş bizi :( Çok şükür kendini muhafaza etmiş dizleriyle ağlamadı sadece korktuğu için mırıldandı şuan çok iyi bi sıkıntısı yok allah hepimizn yardımcısı olsun çok üzgünüm:(
tarafından
hadi ya kim o düşüren kiyamam ya haber var mi nasilmis bebek
(1,087 puan) tarafından
Aşkı oğluşu çok geçmiş olsun canım. Benim de oğlum 4 aylıkken yataktan düşmüştü. Ölüp dirilmiştim o zaman
(1,087 puan) tarafından
Elam valla ismini hatırlayamadım ama hala aklımda nasıl oldu acaba durumu. Yüzde 70 beyin kanaması riski var dua edin demişti
tarafından
oyy kıyamam ya canim benim insallah iyilesir hemen
0 oy
tarafından
ben hic yatarak emzirmedim emzirmemde gece de yanima almam guvenemem kendime donerim elim carpar ustune donerim diye. gecmis olsun canim annemde hep tembihler di iyice uykunu ac aece oyke emzir doye
(2,223 puan) tarafından
Ben uykusu ağır bi insan değilim normalde sabit kalırım işte bi anlık şeyle geliyor insanın başına ne geliyorsa
tarafından
yorgunluk oluyor canim uykun agir olmasada insan bebekle ugrasirken pert oluyor bununla gecmis olsun yastik falan koy bi daha etrafina bebeğin yastıkların ustune carsaf koy bu seferde yastik altina girmesin
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Bugün günlerden bebeğini düşürenler olarak ilan ediyorum 

Geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bizim yatağımızın ortasında yatıyor oğlum babynest aldım o yüzden kenarlar hafif yüksek diye
(2,223 puan) tarafından
Cnm normalde beşiği var yanımda yatmıyor beşiğinde yatıyor olacağı varmış demmeki
0 oy
(271 puan) tarafından
Bende bir kere öyle yapmıştım yanıma koydum uyumuşum kaynanam ise gitmeden önce sevmek için odaya girmişti bende uyandım direk bebegim yatağın ucunda yüz üstü yastıktan hareket ettikçe kenarıyla düşmüş yani çok az bir şeyle yere düşmemişti ben çok korkuom dikkat edelim anneler çok üzülüyorum bu duruma geçmiş olsun cnm
0 oy
(207 puan) tarafından
Bende oğlumu yanımda yatırıyordum sonra gece bir baktım dönmüş kafası kalça hizama gelmişti bıraktım yanımda yatırmayı beşiğine koydum gece emzirmek için yanıma aldım emzirirken uyuya kalmışım yine dönmüş yataktan düşmesine ramak kala sesine uyandım bir daha tövbe dedim yatırmam yanımda çok tehlikeli aslında bizler yorgun ve uykusuz oluyoruz farkında olmadan zarar verme şansımz çok yüksek Allah korusun
0 oy
(703 puan) tarafından
Malasef aynı  şeyi b3nde yaşadım sabah erkendi yanıma aldım ben uyumuşum bebeğinin çığlık sesiyle uyandım yere düşmüş ağlıyor o an çok kızdım kendime bende ağladım  hatta kafamı duvarlara vurdum canı çok acıdı diye şimdi yine yanına alıyorum ama belini sıkıca tutuyorum yada alrm kurup beşiğine yatırıyorum rabbim melekelerimizi.korusun
0 oy
tarafından
Canım ya çok geçmiş olsun dikkat edelim bu konuda lütfen mümkünse yerde oturarak süt verelim yatakta değil. Ben korkudan asla yatağa oturup ya da koltuğu oturup süt vermem uyuya kalirim da düşer endişesiyle. Hep yerde oturarak süt veririm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 239 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 365 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 616 göst.
0 oy
5 cevap 117 göst.

397,588 soru