0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
yine dayak yedim yuzumde cizik var boynnumda cizkler var kafama defalwrca vurdu agridan gece uyuyamadim bunlar yeterlimidir sizce kaynanam sen oendini cirmissindir dedi allah omun belasini versim tirnak izi cikar hersey cikar dedim elimde belge olsun ostiyorum bugun gitsem acile nasil yaparlar . Bosanma icin ailemin gelmsini bekliyorum sadece belge olsun istiyorum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Git çıkartırlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acile git alırsın direk morarık falan gerekmiyor 
0 oy
(12 puan) tarafından
Verirler git acile bole bole de anlat yasadigini acillerde poliste oluyor oranin poliside girer devreye raporu alip bosayin dahada cekmeyin size bu iskenceyi edeni
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Acile gidicen eşinden şiddet gördüğünü belirtticen doktor muayne edecek rapora vücudunda yüzünde ne varsa yazacak kafana vurmuşsa beyin rotgeni çekecek her hangi darbede bisey olup olmadığına doku zedelenmesi yada herhangi bisey rapora beyan edecek yazacak imzalicak sana vercek 2 tane kağıt bitanesi bulunduğun yerin karakoluna bırakmanı isticek 1 tanesi de sende kalacak 
0 oy
(119,267 puan) tarafından
hastaneye gidicen acile dr siran gelince anlat durumu dr hastane polisinu caguriri ve alirsin raporu
0 oy
(15,823 puan) tarafından
O kaynananda vicdan versinn Rabbimmm utanmaz sen cizmissindir ne demek böyle buyuruyorlar erkek bebeklerini bacım git hastaneye al raporu hasta polisi gelir zaten
0 oy
tarafından
Karakola git hemen,o lar gerisini halleder 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 639 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,823 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
31 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 866 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YAVUZ AMINE (634 puan) tarafından soruldu

379,420 soru

11,357,152 cevap

34,835 kullanıcı

...