0 oy
637 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben hiç bir şey anlamadım :D kayınbabamın arabası eşimdeydi onu bırakmaya gitti sonra geri eve geldi annem grip olmuş ona bakmaya gidicem bir kaç gün onda kalırım dedi kıyafet falan toplamaya başladı. Bildiğiniz valiz yaptı. E dedim ben nolacağım hamileyim gece ağrılarım oluyor. Bir şey olursa ararsın dedi. Annesi çok kötü değil bildiğiniz hafif grip sabah konuştum sesi de düzelmişti. Evde kayınpederim kaynım var yalnız değil zaten. Dedim saçmalama ben çorba falan yapayım her gün yemeğini yapayım götür sen gidip bakamazsın dedim. Olsun olsun dedi kaçtı gitti. Peşine kaynanam aradı oğluşuma ulaşamadım geliyor mu dedi ama sesi gayet iyiydi gülüyordu yani. Benim s*lak kocam beni bırakıp gitti ya :D inanın sinirden gülüyorum ben ne yaşadım öyle ya

30 Cevaplar

0 oy
(1,621 puan) tarafından

Çok ilginç :D benim kocam bana bile bakmiyor anasına mı bakcak ayrıca kaynananin kocası var evde çocuğu da var bakacak insanı varken ne eşini cagiriyoki

-Reklam-
0 oy
(3,064 puan) tarafından
Senin yerinde ben olsam beni hamile halimle yalnız bırakıp yalnız olmayan azıcık hasta olan annesine kalmaya giden adamın arkasından hemen daha büyük bir valiz hazırlar anneme giderim. Yada annemi çağırıp koca olacak adamı da eve almam. 
0 oy
(818 puan) tarafından
Telefonu kapat yada uçak moduna al otur keyfine bak tilkinin dönup dolaşip gelecegi yer kürkcu dükkani derler 
0 oy
(24 puan) tarafından
Bırak gitsin kafa dinlersin işte bişey olmaz yalnızlık güzeldir ben sürekli yalnızım alıştım :) 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Amman gii sende annene git bosver kacsin 
0 oy
(167 puan) tarafından
Bana biraz gitmeye bahane gibi geldi ne saçma şey o öyle Allah Allah.. başka bir şey var bunun altında bak  
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Aradığında açma 3. 4. Aramada gelir kapıya geri ozaman içinde ne varsa söyle bakalım geri gidebilecek mi çocuğunun sağlığını düşünen adam gece karısını yalnız bırakmaz evde! 
0 oy
tarafından
Bu ne rezillik ya bu ne saçma sapan bı adam böyle . Sen orda hamilesin Allah korusun birşey olsa bi tarafta anası ama senin karnındaki de evladı yani anneside bı tuhaf oğluşum gelmiyormu diyene kadar karın hamile sen evinde kal bakiyim hiçbir yere gelme diyememismi ?? Ayrıca ya korona olduysa kocana bulasicsk ordan sana bulasicak net . Ya bişey diyimmi bu bildiğin kalleşlikk ama ben bu durumu kaldirsmazdim sanırım çok büyük cingar çıkarırdim benim zor zamanımda yanımda olmayan adam hiç olmasınn kocaymiss bide 
0 oy
tarafından
Ayyy ne guzl maşallah eşine bu zamn da böyle ewlat:)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İlk yoruma katiliyorum kapa telefonu hatta sarj aletini sakla. Sarj edemedim dersin :D sarj aleti kayıp vs yanj kasitli yaptigini anlamasin.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 657 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
10 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 302 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Genc_anne (2,880 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 334 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ebruirmak (370 puan) tarafından soruldu

383,655 soru

11,479,946 cevap

35,100 kullanıcı

...