0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben hiç bir şey anlamadım :D kayınbabamın arabası eşimdeydi onu bırakmaya gitti sonra geri eve geldi annem grip olmuş ona bakmaya gidicem bir kaç gün onda kalırım dedi kıyafet falan toplamaya başladı. Bildiğiniz valiz yaptı. E dedim ben nolacağım hamileyim gece ağrılarım oluyor. Bir şey olursa ararsın dedi. Annesi çok kötü değil bildiğiniz hafif grip sabah konuştum sesi de düzelmişti. Evde kayınpederim kaynım var yalnız değil zaten. Dedim saçmalama ben çorba falan yapayım her gün yemeğini yapayım götür sen gidip bakamazsın dedim. Olsun olsun dedi kaçtı gitti. Peşine kaynanam aradı oğluşuma ulaşamadım geliyor mu dedi ama sesi gayet iyiydi gülüyordu yani. Benim s*lak kocam beni bırakıp gitti ya :D inanın sinirden gülüyorum ben ne yaşadım öyle ya

30 Cevaplar

+3 oy
(174 puan) tarafından
Sende tlfonunu kapat arasın ulaşamazsa ödü g..tüne kaçar hem geri gelir
tarafından
İyi fikir haa☺️☺️☺️
tarafından
+++++
(174 puan) tarafından
Teşekkür ederim:))))❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tuhaf geldi bakalim döner mi :D

0 oy
(514 puan) tarafından
Kolay gelsin bacim isin zor.. Gül evet ama bncede sinirden gül:)))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tövbe yarabbim yaa anasından kopamamış galiba o koca sen de git anana boşver 
tarafından
Keşke valla annemi de Anne evi rahatlığını da özledim. Zaten gitsem haber bile vermem
(13,202 puan) tarafından
Uzak mı çok yakınsa hiç durma git kız
0 oy
(17,829 puan) tarafından
Çok sıkarsan s. Çar boşver gitsin :D
tarafından
Gidip gitmemesi hiç umrumda değil de ne biliyim ne tepki vercem bilememdim adam gitti :D
(17,829 puan) tarafından
Kafanı dinle ne güzel benimde kocamın Bi pazarı vardı ***** abisi arayıp durdu Bi haftadır dükkana gelmiyo ***** bırakmadı kocamı evde dursun ayılar
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam trip atar ne arardim ne sorardim hamile halinle nasil rahat edip birakiyor anlamadim degisik kocan var
tarafından
Ben değil de o hamile gibi
tarafından
Hahah senin duygular kocana gecmiş kız benim kocamda öyle ben aşermem ama kocam aşerir göbişide cikmiş tam hamile gibi takiliyor :))
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Sende ona haber vermeden annenin evine kaç bacım kaçmak öyle değil böyle olur diye eve geldiğinde şok olur sksjsks

Allah sabır versin valla işin zor 
tarafından
Allah korusun gerçekten hasta olsa diyecek lafım yok ama grip ya bildiğin grip
0 oy
(1,499 puan) tarafından
O zaman annen yakınsa sende ona kaç git ne genişmiş eşin insan hamile karısını bırakıp gider mi tövbe yarabbim yaaa 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Eşin çok saçmalamış sonucda ağır bir hastalık değil hadi çok ağır hasta. Değil demissin o kadar insan var sonuda hamilesin seni yalnız bırakmasi daha çok saçma benim eşim beni böyle bıraksa bir kaç gün daha ben istemem gelme derim 
0 oy
tarafından
:D ay ne güldüm ya,boş ver bari giden gitmiş :D :D ne tuhaf insanlar var ya :D
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Viiiyyy ney di giiii:woot:

0 oy
(902 puan) tarafından
Kız başka yere gidiyor olmasin
0 oy
tarafından

Bu erkeklerin anacı oluşunu napcaz artık şeyini çıkardılar :D benim oğlum şahsen böyle yapsa pılını pırtısını toplarım gene yollarım Evine Yallah diye

0 oy
(192 puan) tarafından
Ay giderse gitsin sende evde rahatina bak surekli disardan söyle yemegini keyfine bak
0 oy
(136 puan) tarafından
Ben sana diyim senin kocan ergen cikamamis ergenlikten bi kocanin sorumlulugu yok uzerinde 
0 oy
(119,381 puan) tarafından

o degilde yaa geri donmezse :ermm:

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Pes kusura bakma da burda okuduğum en salakça koca cinsinden Bebek mi bu kotu bı hastalık olsa eyvallah ben yerinde olsam asla kabul etmem
0 oy
(13,060 puan) tarafından
Yuh yani        
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Ahahaha inanamıyorum şok oldum :) 
0 oy
tarafından
Puhahhaha:))) su dokseydin arkasından :)))

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 653 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
10 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 300 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Genc_anne (2,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 333 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ebruirmak (370 puan) tarafından soruldu

380,462 soru

11,391,344 cevap

34,899 kullanıcı

...