0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar gorumcemle cok yakin oturuyoruz son zamanda gereksiz konulardan aramiza sogukluk girmisti. Bikac lafi kulagimiza geldi ve tavirlarindan dolayi pek gorusmez oldukCoke severdik birbirimizi ama eltim ve diger gorumcem aramizi bozdu. Mesafeliyiz. Esinin memleketine k.valide ziyaretine gitti. Orda rahatsizlanmis ameliyat olmus. Biz duymadik cunku k.validemle  gorumcemler kus. K.valideminde haberi yokmus . diger eltimve gorumcemde bisi demedi. Biz baya sonra ogrendik ve aradik. Esimin telini acmadi geride donmedi. Bikac gun sonra ben aradim konustuk ama sanirim kirilmis arayinca memnun oldu. Ama esim inat. Gecmis olsuna gidelim diorim gitmem dior telimi acmadi bana habermi verdi ne gittini ne geldini ne hastalandini neyin tribi dior. Kimsenin havasini cekemem telimi acmio bide kapisinami gitcem dio. Bende arada kaldim yalniz gitmek istemiorum obur gorumcem yaninda kaliormus. Esimde sende gitme dedi. Ne yapsam bilemedim.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen git        
-Reklam-
0 oy
(629 puan) tarafından
Cnm onlar anne ogul duzeltirlerse arayi sen ortada kalirsin ilerde suda var esinin dedigini yapmk zorundasn
0 oy
(710 puan) tarafından
Ben olsam giderdim kuzum o girumcen ile esin arasında  mevzu sen git geçmiş olsun de bence yinede sen bilirsin 
0 oy
(119,112 puan) tarafından
sen git yada bi cicek gonder
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sonucunda esimin Kardesi esimle arami bozamsm bu sebepten gitme derse gitmem. Ams coceksepetiyle vs bı gecmis olsun çiçeği yollayabilirsin esin ve senin adina.esinde isterse
0 oy
(12,883 puan) tarafından
Benim eşim de böyle davranırdi kesin 

Ben giderdim kendisi gitmese d e
0 oy
tarafından
Eşini sakinleştirmeye calis ikna et bence diğerleri aranıza açmak istememiş olabilir ben olsam bende kirilirim ben ameliyat olcam kardeşim beni arayıp neyin var demeyecek çok üzülürüm bi de kadın zaten canıyla uğraşmış eşinin telefon beklemesi saçma olmuş 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
yani haberiniz olmadan gönül koyması çok saçma hiç sevmiyorum böyle şeyleri 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 227 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 262 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 194 göst.