0 oy
836 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
...............................

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Off en sevmediğim erkek tipi herşeye karışır eşimde öyle kayinbabamda öyle çok bilmişler herşeyin iyisini kendileri biliyomus gibi davranırlar konuş eşinle niye böyle yapiyosun de benim eşimde aynı şeyleri yaşasak o da aynı şeyleri söyler eminim umursama ben işimi bilirim de konuş anlat durumunu 
-Reklam-
0 oy
(7,956 puan) tarafından
Ay senin esintam bir kaynana olacakmış ama yanlış doğmuş :)) 
tarafından
düzenlendi
.......
(7,956 puan) tarafından
Şaka maka Allah sabır versin böyleside  hiç cekilmez
tarafından
düzenlendi
.......
0 oy
(87 puan) tarafından
Sabırlı insansın Allah yardımcın olsun canım benim :(
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Hem çalis hem karnında bebek taşı hem ev işi yap sor bakalım onun anası cokmu güzel 

Yardım etsin sana hayat müşterek 

Ha ev hanımı olursun ozaman tamam belki haklı dersin ama sende çalışıyorsan yardım edecek etmiyorsa al karsija konuş ya yardım etsin yada haftalık temizliğe kadın çağırın 

Onun işi sana yardımcı olmak eleştirmek değil evlilik hayatın yükünü paylaşmak demek kadının sırtına yük olmak değil
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Evin durumundan şikayetçiyse  bassın parayı haftada bir yada ayda bir temizlikçi getirtsin .Yemek konusunda da yanaş kendin yap bi kere de senin elinden yemek yiyelim madem benim yaptığımı beğenmiyorsun de.Sen de çalıştığın için ev işlerine yardım etmek zorunda canım.Sesiz kalma .
tarafından
düzenlendi
..........
(7,935 puan) tarafından
canım verme maaşını yorumlarda gördüm.Kafana göre temizlikçini tut alışverişini yap .Hem maaşını alıyor hem küçümsüyor.Böyle herşeye kulp bulup zırlayacaksan boşanalım de etekleri tutuşsun.Çok sesiz kalmışsın Maaşını da vererek g*tünü çok kaldırmışsın.Tavırlarından rahatsız olduğunu anlat bi kaybetme korkusu yaşasın
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm sen bu adama çok yüz vermişsin . Hem çalış hem evde gel yemek yap çocuk bak maaşı kocaya ver.bide üstüne aldıklarına laf etsin. Okurken bile sinir kirizi geçirdim. Hayat musterektir sen çalışıp eve para getiriyorsa evdeki işlerde ortaktır. Sen supurursen oda evi paspaslamali.yoksa çekilmez bu adamın kahrı.
0 oy
(776 puan) tarafından
Canım hiç canını sıkma duzelmeyecek bir durum değil doğumunu yapbucretsiz izne ayril çocuğunu güzelce büyüt ha sana yok o şöyle bu böyle diye soyleniyo ya tamamen haklı olduğun bir anda ver ağzının payını ama geri adım atma benim eşimde bunun bir üst modeliydi boşanmanın eşiğinden döndük ama topladı kendini Uygun zamanda ver ağzının payını 
0 oy
(75 puan) tarafından
Narsist biriymiş
0 oy
tarafından
Memurmuşsun.ücretsiz izne çık tek  maaşla kalsın bir süre .
tarafından
düzenlendi
........
tarafından
Hamilesin bir de cnm.hangi kamu kuruluşunda çalışıyorsun cn
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Bu tarz insanlara kendisi gibi davranırsanız Bi kıymeti oluyor. Bide sizi üzenin yolunu bulmuş aşağılayıp incitiyor. Bir hep pozitif olup gülümseyip geçeceksiniz dikkate alamayacaksınız. İkinci olarakta ona onun gibi davranacaksınız
tarafından
düzenlendi
.......
(1,928 puan) tarafından
Tecrübe ile sabit önemsedikçe kırılıyor kırıldıkça karşıdaki güçleniyor. Kendinize değer verin başka çare yok. Zaten adamlarda ne oluyo ya bu kadına diyo bi zamandan sonra önemsemedikçe
tarafından
düzenlendi
.......
(1,928 puan) tarafından
Sen kıymetlisin altın çamura düşsede altın. Kıymetini düşürme. Rabbim yar ve yardımcınız olsun

İlgili bir soru bulunamadı

384,427 soru

11,501,446 cevap

35,153 kullanıcı

...