0 oy
830 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
...............................

31 Cevaplar

+3 oy
(3,205 puan) tarafından
Ben olsam maddiyat da destek olmam işe gitmem evimin hanımı olur, tüm yükü ona bırakırdım. Belki kıymet bilir öyle 
tarafından
düzenlendi
.......
(6,830 puan) tarafından
Ozaman alsın eline yapsın çok sinir oldum
tarafından
düzenlendi
.......
(2,627 puan) tarafından
Gotunu sen kaldirmişsin bacim bu ne okurken sinir krizi gecirdim benim işim olacak param olacak ben onu esime verecem haa nah veririm tabiki boyle bir eşe hiçde çalişip evlatlarimla gecirecegim vakti harcayip para vermem iyilik bilmiyor tesekkur etmeyi bilmiyor degil kaynanam feriştahi gelse paramin 1 kuruşunu vermem buraya yazmişsin bence fikir almaya degilde cesarete ihtiyacin var biri  kucaginda digeri karninda hem çalişiyorsun hem temizlik yapiyorsun birde burun kiviriyor
Ben oyle adami çocuklarimin bokuna kurban ederim madem eskiden iyiydu bir gozdagi verde kendine gelsin
tarafından
düzenlendi
.......
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah sabır versin bana okurken boğazını sıkma isteği geldi..
tarafından
düzenlendi
.......
tarafından
İnşallah düzelir canım gerçekten zor
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Valla okurken içim şişti kız nasıl adam bu böyle her şeye Bi lafı var Rabbim yardımcın olsun sabır versin bence sen de onun gibi davran sende onu küçümse yaptıklarını eksik gör elinden bir şey gelmiyor gibi davran senin de ne hissettiğini anlasın sen içine kapandıkça cevap vermedikçe üstüne gelmeye devam edecek belli ki 
tarafından
düzenlendi
........
(4,171 puan) tarafından
Aynen önce sen kendine değer vereceksin ki karşındaki sana değer versin kendine öyle Bi davran ki senin kendine verdiğin değere o şaşırsın bu kadın hem çalısıyor hem evine bakıyor hem bana bakıyor yetmiyor hamile bide ben bunları yapıyorum diye kendinden utansın önce sen kendine değer ver izin gününde bırak evin işini gezmeye çık mesela madem Bi hafta çalısıyorum kendime vakit ayırmak benim de hakkım de inan senin kendine değer verdiğini kendini ezdirmediğini gördükçe tavrı değişecektir
0 oy
(849 puan) tarafından
Avrat kılıklı her işe burnunu sokan erkeklerden nefret ediyorum.

Çalışan kadınsın madem yaptığın işi gücü beğenmiyor işten çıkarsam herşeyi dört dörtlük yaparım de bakalım ne dicek
tarafından
düzenlendi
.......
(849 puan) tarafından
Memuriyetse kesinlikle bırakma canım atanmak kolay değil ilerde boşanma vs olursa en azından kendi ayaklarının üstünde durursun
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Bu ne ya oturuyor evde kaynanalik yapıyor 

Beğenmiyorsan k3ndin yap diyeceksin 

Yaptığın zaman onun yanına geçip rica ederim de 
tarafından
düzenlendi
........
(13,089 puan) tarafından
Onun istediği gibi yapmıyor musun acaba
tarafından
düzenlendi
.........
0 oy
tarafından
Onu görmemezlikten gel   he de bildiğini yap kafana takma birde böyle dene bakalım 
tarafından
düzenlendi
........
0 oy
tarafından
Isten cikarim evde otururum esek gibi de bakmak zorunda 
tarafından
düzenlendi
.......
0 oy
(15,744 puan) tarafından
Ay okurken yeminle.gina geldi Allah sabır versin weyyyy eşim bele yapsa ya ben onu yada o beni öldürür herseye bahane 
tarafından
düzenlendi
........
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bu ne bole ya herşeye maydonoz madem beğenmiyor evin temizliğini inadına bırak işi yik sorumluluğu evine bak dersine çalış.buarada sen paranı kazaniosun onu bekleme gösterme bile aldiklarini kendin alsana .yok yazlık aldın kışlık isteme kendi parasiyla mi alio ki bu kadar konsuuo .kendine güven calsiiosun sen .aldığın herşeye kendin karar ver gül mutlu ol 
0 oy
(119,456 puan) tarafından
allah yardimcin olsun ve sana sabir versin
tarafından
düzenlendi
.......
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Valla Allah yardımcın olsun
tarafından
düzenlendi
.......
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim
tarafından
düzenlendi
.......
0 oy
(49 puan) tarafından
Senin yaptığın işi beğenmiyorsan gitsin kendine hizmetçi tutsun 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
E sen de gitme ise ev hanimi ol. Kari almayi biliyosan bakmayi da bil de gec.
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Çalışıyorsunuz sizden 4 4 Luk beklemesi herşeyi çok saçma. Karışırsa tersleyin ben bilirim deyip geçin 
0 oy
tarafından
Her şeye bir burnunu sokan çok bilmiş narsist kişilikli yaratık bu erkeklerin çok bilmiş dinden bıktım artık ya beynini patlatasım geliyor
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Çık işten varsa bu saatten sonra cesaretin eve sen bak bende ev işine yetişeyim de otur. Anca ondan anlar bu adam... Hem çalışıp hem eve yetişmek nekadar zor. Hayır niye temizliği sen yapıyorsunki madem bu nasıl ev diyor bu evde sende yaşıyorsun ikimizde çalışıyoruz kalk sende evi temizle sadece benden bekleme de. Ev kadını ev işi yapcak diye bişey yok beyefendinin oteli değil orası evi.
0 oy
(432 puan) tarafından
Bu ne biçim pis bir adam ya seni kendine uygun görmediği için sürekli bahane uyduruyor. Tahsili konumu nedir bilmiyorum ama sen robot değilsin işe git eve bak çocuk vs. Eee dgs çalış olur başka derdin senin zamanın yok Allah sabır versin okurken boğasım geldi sende işe gitme evde dgs çalış becersin evi kendisi geçindirsin eksik bişey olunca sende ona laf et anlasın edepsiz 
0 oy
(670 puan) tarafından
Valla okurken ben daraldim hem çalış heme parayı ver hem laf ye kusura bakma sen gottun kaldırmışsin evde huzur olsun diye veriyosun oluyo mu bacım bak yine olmuyo ben olsam vermem parayı çalışma diyemem bu seni bakmaya almamış çünkü verme paranı evde olmadı zamanda temizlikçi tut sanada yazık insansın böyle bir evlilik olurmu sen ona köle diyemi evlendi Allah korusun sana bişey olsa ikinci gün evlenir durmaz o adam kendin kıymetini bil bağlama huzurunu o adam ne güzel ayaklarının üstünde de duruyosun yazık sana
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Çalışma kız evinde otur işini gücünü gör çocuğuna bak onun kıçı zorlansin adam olur yardımcı oluyorsun nankörlük ediyor 

İlgili bir soru bulunamadı

380,876 soru

11,403,273 cevap

34,941 kullanıcı

...