0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar tuvalete çamaşır suyunu 1 gece önceden döksem ertesi sabah beyazlatır mı yoksa hemen yıkamak mı gerekir. Bekledikçe sarartmaz iyice demi? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

5 dk fazla bekletilmek diye biliyorum..  sararmış yapar yani canim kuruyunca etkisini olmazdı zaten ...

tarafından
Tamamdır canım bende emin olamadım bi sorayım dedim teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(3,128 puan) tarafından
Yok bekleyince sararma yapıyor 
tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Tuvalete Domestos tarzı jel çamaşır suyu daha etkili oluyor 
tarafından
Evde ace var şimdi canım, bunu bitireyim de bir dahakine öyle kullanırım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim  canım
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Domestosun arkasında bir gece bekletin diyor zaten ben banyoma gece yatarken döktüm sabah baktım pırıl pirildi beyazlamış kirleri atmıştı
tarafından
Domestos değil canım bildiğimiz Ace arkasını hiç okumadım bakayım ne diyor bunda
(1,565 puan) tarafından
Arkasında yazar onunda belki ama bişe olucani düşünmüyorum  çamasir suyunu ben yere yere döküp gece boyu bırakıyorum bişe olmadı
tarafından
Ayy bilmiyorum ki sarartır mı emin olamadım hiç
0 oy
tarafından
Hiç bişey olmaz valla ben bekarken tuvalet sapsarıydi yeni taşınmıştık oraya hergun çamaşır suyuyla şöyle bi yalandan yıkadım tuvaleti klozeti lavaboyu ev sahibi 1 ay sonra geldi değiştirdiniz mi bunları dedi ben beyaz oldu beklese de hiç bişey olmaz da aman dikkat et ben bu kere öyle akşamdan çamaşır suyu döktüm durulamadim gece unutup girdim boguluyodum nerdeyse idrarla karışınca zehirleniyodum 
tarafından
Ayyy çok geçmiş olsun ya, kullanmıyorum oraya yarın misafirim gelecek akşamdan evi süpüreceğim de tuvaleti bryazlsaın diye çamaşır suyu döküp bekleyeyim dedim çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım ne demek unutmadan sıkıntı olmaz sarartmazda yap o zaman
tarafından
Tamamdır canım sağolasın
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kireç çözücü al bimden o harika yapiyo canım tuvalet dibi için kalanını istediğin şekilde temizle
tarafından
Ayy aklımda olsun diğerinde öyle yapayım evde yok şimdi canım teşekkür ederim
(1,565 puan) tarafından
Kireç cozucu gider borularınza zarar veriyor alt kata su basar.bi zaman sonra annemde. Dökmüştü alt.katin tavanı su olmuş hep gelip derz çekildi yapıldı dökmeyin dedi kireç couzucu felan
(4,962 puan) tarafından
Tuz ruhu yaparsa kireç çözücü Ömer kuvvetli degl canım kireç olan yerleri çözüyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 150 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 317 göst.
0 oy
7 cevap 123 göst.
5 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hayalimsen34 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
4 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Gleren (32 puan) tarafından soruldu