+2 oy
995 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

O kadar guzel bi kalbiiii var kiii.Melekkkkkk tammm melekkkk ☺️❤️ 

Senin o guzel kalbini severim canimmmmmmmmmmm❤️ canimin iciiiii

Cooook begendim cooook .Minik kasli erkegim eve gelince giydiricem ve resmini aticam insallah size de .

İnsallah bu arabayla oynadigi gunleri de gorurum . kavusalim hayirlisiyla da ☺️

Tesekkur postu olsun ☺️❤️

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap
oyyyy güzelim benim ♥️♥️ güzel olan sen ve senin kalbin bence♥️ hakketmişsin bence. hatta daha fazlasını hakettigine de eminim♥️ sağlıkla mutlulukla giysin inşallah miniğimmm♥️♥️ nasıl oldunuz canım? minik kaslı ne zaman çıkacak inşallah? sen nasılsın? Tez zamanda kavuşursunuz inşallah. güzel haberi dört gözle beklemedeyim.♥️♥️
tarafından
Nasil mutlu ediyosun beni nasillll❤️ ne guzel seyler yazmissin yine .Su an sürekli gidip geliyorum yanina rabisimmmm☺️❤️ hatta simdi yanindayim.Anne bebek oteli diye bir sey var yeni dogan unitesinin yaninda ordayim .surekli gidip bakiyorum.Tam belli degil ama Allahin izniyle bir an once saglikla kavusuruz insallah
tarafından
düzenlendi
inşallah güzelim benim inşallah tez zamanda kavuşursunuz inşallah ♥️♥️ seviyorum seni güzel kalplim♥️♥️ unutma kavuşunca benim yerime de öpüp kokla miniğimi♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Şerife nasılsın beben nasıl 
tarafından
Bebegim kuvezde kuzum ama insallah Allahin izniyle iyi olacak ❤️☺️ toparlanacak insallah
(9,626 puan) tarafından
Kör gözümle eben nasıl diye okudum yaaa
(12,481 puan) tarafından
Inşallah canım taz zamanda kavuştursun inşallah
(12,481 puan) tarafından
Ahahaahaaa sağır duymaz uydurur ;))
(9,626 puan) tarafından
Benimki de kör görmez uydurur oldu ahahh :)))
0 oy
(27,296 puan) tarafından

Güle güle kullansın paşa

tarafından
Sag ol kuuzmmmm aminnnn ❤️☺️ saglikla kavusalim insallah da o gunler de gelir
0 oy
tarafından
Ayy Allah bin kere razı olsun kuzum ne güzel bir kalbi varmış allahim bir an önce sizi kavuştursun minik kaslı erkeğinle nasılsın şimdi  şerifemmmm ❤❤❤❤❤❤
tarafından
Aminnnn hulyammmmm aminnnn❤️☺️ o gunu bekliyorum sabirsizliklaaaa .Dua et olur mu ? ☺️❤️
tarafından
Agrilarim var ama gececek insallah zamanla ❤️☺️☺️
tarafından
Kuzum benim hep aklımdasın duamdasin Rabbım bir an önce kavuştursun inşallah ❤❤❤
tarafından
Canim hulyammm , canimin ici ☺️❤️
tarafından
Kurban olurum inşallah allahin izniyle bir an önce kavuştursunuz vee sende toparlarsin seni burda görmek istiyoruz artık özleniyorsun balım ❤❤❤
0 oy
tarafından
Hayirli olsum nasilsin cnm bebek nasıl 
tarafından
Kuzummm kuvezde su an ☺️❤️ insallah toparlanacak dua edin olur mu ?
tarafından
İnsallah cnm biran once kavusursunuz
0 oy
tarafından
Bu arada mesaj atan herkese dönmeye calistim ☺️❤️ ama posttaki yorumlara donemedim kusura bakmayin olur mu ? Hem cok yorgundum hem de agrilarim vardi.

Bebegim kuvezde ama insallah Allahin izniyle toparlanip Annesine kavusacak ☺️❤️ hepinizden Allah razi olsun❤️❤️❤️
(3,681 puan) tarafından
Canım benim bizde bebisine kavusmani bekliyoruz hemencik :))
0 oy
tarafından
Çok güzelmiş güle güle giysin minik kaslı erkeğin. En yaın zamanda kavuşursun inş bebeyine. Neden küvezde cnm
tarafından
Kuzummm 2 gun boyunca dogum sancisi cektim .Bebegi bekletelim dedi doktor .Bekledik ama maalesef suyu bitmis ve kakasini yemis o yuzden de kuvezde su an .Ama dualarla toparlanacak insallah ❤️
tarafından
Ćok geçmiş olsun cnm. Zordur eli boş ewe dönmek küvezde bebeyi bıraknak. En yakın zmnda kavuşursunuz inş
0 oy
tarafından

Aşkım hayırlı olsun gözün Aydın <3 rabbim analı babalı büyütsün İnşAllah hayırlı evlat olur minik kaşlı erkeğimiz 

tarafından
Ayyy kuşummmmm insallahhhhh aminnnnn ☺️❤️
0 oy
tarafından
Sağlıkla kavuşun inşallah içinde büyüsün kaslı minik adam ❣️❣️❣️❣️☺️☺️
tarafından
Sag ol kuzummmmm aminnnn insallahhhh ❤️☺️❤️☺️☺️
0 oy
(239 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım 
tarafından
Amin kuzummm aminn ❤️
0 oy
tarafından
Sem doğurdun mu ayyy hadi sağlıkla büyük minik kaslı erkeğini 
tarafından
Evettt dogurdum busrammm ❤️☺️ insallah kavusuruz ama kuvezde su an
0 oy
(8,537 puan) tarafından
Ayy o melek kalpliler beni neden bulmaz :D
0 oy
tarafından
Ahhh pozitiflik abidemmm ❤️

Cok geçmiş olsun inşallah tez zamanda minik kaslı erkeğine kavuşursun dualarım seninle ❤️
0 oy
(3,770 puan) tarafından

Gözün aydın cancağızim tkrrdn bebeğine de tez zamanda kavuşmayı nasip etsin inşallah Rabbim

Güle güle giysin cicisini bebiş♥️

0 oy
(118,969 puan) tarafından
ooo taze ana nabiyon
0 oy
tarafından
Şerifemmmmmm hayırlısıyla giydiği günleri görmekte nasip olsun kuzum cokmcok çok sevindim ❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Güle güle giyinsin inşallah bebeğin canım ❤️
0 oy
(2,883 puan) tarafından
Nasıl oldun canm bebiş nasıl 
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Her gün girip baktım ki yeni post açmış mısın diyee yavru☺️ ya çok merak ettim, ilk kez birini merak ettim burda. Çok geçmiş olsun canım benim. İnşaAllah sağlıkla da kavuşacaksın bebeğine. Uf çok güzel ve çok heyecanlı. Yanına gelinceye kadar sende daha iyi olacaksın hem. Merakla yeni harika postlar bekliyoruuuum. ❤️
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Şerife hayırlı uğurlu olsun Rabbım tez zamanda sana kavuştursun Allah analı babalı büyütsün inşallah  dualarımız seninle 

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 249 göst.
+1 oy
12 cevap 513 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 266 göst.
23 Haziran 2023 Aile kategorisinde gulistaN18 (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 307 göst.
14 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu