0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (5,459 puan) tarafından
Kızlar bu ayın 27 28 blyorusunuz ara sınav var online değilmiş okula gdecez yani bunların verdıgı okullar çok uzak seçiyorlar yaa şuan ben istanbul Pendik esenyalı da otryorum kartal da okul seçyrlar bide iki farklı okul veryro şmdi bebek var emzdryırum ben kartalı tanımıyorum eşimde hiç tanımıyor şahsi arabada yok yanı acaba okulu yarın arasam bizim oturdugumuz semte okul seçseler yardımcı olmalarını istesem olurmu kızlar szce yakın okul seçerlermi bna

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Özel istekle okul seçilmez ki amaç zaten bilmediğin yere göndermek tanıdık eden olmasın diye bölgeyi sen seçiyorsun. Mecbur yola bakacaksın erkenden çıkacaksın 
(5,921 puan) tarafından
Aöfde kopya verme olayları çıkıyordu ya bi ara ona engel olmak istiyorlar mevzu o sanırım..
(5,459 puan) tarafından
Aramim napim kız çareszim yani bide 2 altan dersim vardı acaba onada para yatryırumuyuz 2. Dönem gırrcem sınava galıba
tarafından
Canım kendi mahalledeki okula girsen öğretmenler komşun veya tanıdığın olabilir kopya verebilir o yüzden alakasız yerlere gönderiliyor hatta son 5 gün kala falan yerler belli oluyor gidip okulunu sınıfını bulup kopya yazan olmasın diye
tarafından
Okulun bitene kadar o dersleri vermen lazım okul biter alttan ders kalırsa para odersin
(5,459 puan) tarafından
Yani altan kalan 2 dersim bu sene ders seçerken hiç karşıma çıkmadı sadece normal 6 ders tek vardı onları seçtim zorunluydu ozmn 2. Dönem çıkar karşıma herhalde
-Reklam-
0 oy
(11,506 puan) tarafından

Kesinlikle öyle bir şey yapılmaz hazırdır zaten yerler 

(5,459 puan) tarafından
Vala neblm belki yarıdmcı olurlar dedım morelim çok bozuk vala
0 oy
(24 puan) tarafından
Değiştirmezler canım yerler belli olmadan bölge seçiyorsun senin semt farklı biz farklı şehirde giriyoruz şükret :) 
(5,459 puan) tarafından
Onlar seçyormuşuz okulu keşke burda yakında olsa
0 oy
(5,921 puan) tarafından
Öyle bişey olmaz bence sizin gibi olan binlercesi sınava girecek kişiye özel bişey yapamazlar.. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,828 soru

11,511,010 cevap

35,171 kullanıcı

...