0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba anneler ben bir öğretmenim ama atanamadim gecen sene hamileyken elimden geldiğince internetten videolar izleyerek hazırlandı ama olmadı bu sene yine hazırlanmaya karar verdim benim gibi KPSS çalışan anneler var mi bu süreci nasıl idame ettiyorlar merak ettim :)

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Var canım Allah hepimize yardım etsin 
tarafından
Bende üniversiteden sonra çalıştım farklı alanlarda ama kalbim hep kendi mesleğimde kaldı o yüzden sivadim kolları :)
tarafından
En iyisi canım ben de bi yandan özelde mühendislik bakıyorum bi yandan kpss bi yandan mobilya işine devam kafam çorba yani
tarafından
İnsan üzülüyor değil mi okurken ne hayallerle okuyoruz bu arada sizin bebek büyük mu kim bakiyor
tarafından
Evet canım hem de nasıl o kadar emek verdim okudum ettim tuttum olmadı. 22 aylık oğlum annem bakıyo
tarafından
Ah ne güzel benim ailem başka şehirde esimle biz temiz şuan yaşadığımız şehirde
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Doğum yapacam yakında bu sene kaldı seneye hazırlanacam gerçi hazırlansakta pek faydası yok gibi öğretmen atamaları çok düştü
tarafından
Sormayın o kadar düşük ki insanin moralini bozuyor ama o kadar sene okuyup da boşa da gitsin istemiyorum
(849 puan) tarafından
Haklısın canım ben öğretmenlik olmazsa polisliği deneyeceğim en kötü 5 sene ücretli yapıp kadroya girmeye çalışacağım
tarafından
Benim polisige boy tutmuyor  bir de eşim polis bir eve iki polis fazla olur sanki :)
(849 puan) tarafından
Boyun tutsa eşinden dolayı girmen daha kolay olurdu
tarafından
Evet olabilirdi :)
0 oy
(24 puan) tarafından
Bende geçen sene çalıştım ama atanamadım maalesef sağlıkçıyım baya yüksek atamalar çoğu yerdede sözlü de geçemedim bu sene çalışmak istiyorum şuan hamilelik psikolojisinden bir türlü başlayamadım 3.5 ay sonrada bebeğim doğacak bakalım fırsat bulursam çalışacağım yine 
tarafından
Ahhh bence hemen başlayın çocuk doğduktan sonra bin kat zor ne kadar yol alırsanız kâr gerçekten benim bebeğim 7.5 aylık sabah 6.30 aksam 20 arası onunlayim hep :) 20.00 dan sonrası benim
(24 puan) tarafından
Temelim var zaten biraz çalışmayla iyi bir puan alırım bir an önce başlamakta istiyorum ama ruhsal çöküşteyim kendimi toparlasam başlayacağım da bakalım :)
tarafından
Ahh ben de ruhsal olarak sıfırım su aralar ama bir yerden başlamak gerekiyor :)
0 oy
(442 puan) tarafından
Şuan çalışyorum canım :) kızımi uyuttum geçen senede çalışmıştım az çok temel oluştu ne zmaan bosluk bulsam çalışyorum böyle uykumdan fedakarlık yapıyorum
tarafından
Ben de yeni bıraktım bugün başladım plan yapmıştım dun bugün Bismillah diyip başladım 3-4 saat calisabildim kâr benim için çünkü gecen seneden temelim var :) Allah yardımcımız olsun
(442 puan) tarafından
Sağol canım ins bu sene ataniriz 3 saat iyi bir calisma bende gündüz 2 saat çalıştım genelde 1 e kadarda çalışırım bende 5 falan çalışıyorum benim branş tarih senin branşın ne
tarafından
Edebiyat benimki de
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Geçen ay başlamıştım çok iyi gidiyordum sonra bi banka sınavına girip mülakata kalınca hevesim gitti mülakat açıklanmadan tekrar çalışamıyorum da doğru düzgün hani olacağından değil ama konsantre olamıyorum şu mülakat açıklansa doğru düzgün başliycam tekrar çalışmaya 
tarafından
Evet ya insanin akli bir yere takılınca çok normal boyle olmak insallah istediğiniz gibi olur :)
(1,296 puan) tarafından
Hepimizin inşallah canım sağolasın kpss zor da işte bir umut yoksa çok yüksek istiyorlar işletmede 82 ile atanamadim yani bölüm sıkıntı
tarafından
Evet evet artik bolum farketmeksizin 85 üstü gerekiyor nerdeyse çok zorlaştı her şey
(1,296 puan) tarafından
Öyle valla Allah yardımcımız olsun hakkımızda hayırlısı olsun
tarafından
İnsAllahh :)
0 oy
(54 puan) tarafından
Ay postu görünce anladim ki tek acı çeken ben değilmişim:) butun gun temizlik bulasik yemek camasir bebek 8den sonra matematik çalıştım allahim beynim burnumdan akıyor şuan :)
tarafından
Hahahahah hepimiz ayniyiz gerçekten bebisler ev isleri derken vücut çöküyor ama insallah kazanan annelerden oluruz :)
(54 puan) tarafından
Ay inşallah canım valla kazanamazsam cok uzulurum hem maddi hem manevi calismaya cok ihtiyacim var. Bu kadarda ugrasiyorum inş olur ya
tarafından
Aynen benim de bir de tabiki o kadar okudun da  ne oldu diyen kıskanç akrabalarim
0 oy
(86 puan) tarafından
Var maalesef çocuktan dolayı çalışmk çok zor vallahi
tarafından
Kesinlikle memur gibiyim sabah 7- aksam 20.00 a kadar doluyum :)
(86 puan) tarafından
Aynen bende öyle :)
0 oy
(23 puan) tarafından
Geçen yıl hazırlandım bu ay mülakatım var sıralamam ek atama olursa karma olmadan tabii o zaman ilk ya da ikinci sırada olurum gibi. Garanti olmadığı için tekrar başlamayı düşünüyorum mülakattan sonra ama bir türlü odaklanamıyorum ders çalışmaya. Geçen yıl nasıl bir inançla çalıştıysam zor gelmemişti. Artık hakkımda hayırlısını diliyorum
tarafından
İnsallah ek atama olur da gidersiniz Allah yardimciniz olsun ve hayırlısı olsun tabiki :)
(23 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim, hepimiz için hayırlısı olsun :)
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben calisyorum hem cocuk bi yandan ucretli ogretmenlik yapiyorum ev araya bide  ders sen düşün 0
tarafından
Ovv çok zor olmalı ben ev çocuk ve dersi zor idare ediyorum  :)
(679 puan) tarafından
Hemde nasil bidee oglum sabahlara kadar emiyor bide ben kalkip ozel ders vermeye basladim nasil olacak bilmiyorjm
tarafından
Allah YARDIMCINIZ olsun hocam branş ne :)
(679 puan) tarafından
Emin allah hepimizin yardimcisi olsun insallah sosyoloji bölümüm
0 oy
(78 puan) tarafından
2 bebekle bile yapan anneler var onlara maşallah diyorum seneler oldu ki atanamadım özelde de çağırılmadım devleti deneyim saymadıklarından gerçekten çok çalıştım emek verdim iki defa yarım puandan kaldım doğuma 3 ayım var ama yapamıyorum ben bakıyorum en fazla 2 saat yemek yap dinlen derken akşamı ediyorum bırakmak istemiyorum 7.senem olacak inşallah biran önce hepimiz mesleğimize kavuşuruz 
tarafından
Tabiki bırakmayın yarim puan demissiniz Allah evladinizin şansına belki bu sene nasip eder insallah :)
0 oy
(603 puan) tarafından
Kpss çalılan demeyelim de çalışmaya çalışan diyelim been varım:)
tarafından
Harika bir cevap benim sorum yanlış olmuş gerçekten sizin branş ne acaba :)
(603 puan) tarafından
Ben Türkçe öğretmeniyim kuzum ilk defa bu sene hazırlanıyorum hep özelde dolgun maaşla çalışmıştım atanma ihtiyacı hissetmemiştim açıkçası şimdi çalışamayınca anladım durumu:)
tarafından
Oww hocam sizin de iyiymis :) KPSS harika bir ortam siz de dahil olun bir giriyorsunuz bir daha cikamiyorsunuz öyle bilgi denizi :D dershaneye falan gidiyor musunuz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hilal44 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 257 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
8 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 192 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

379,344 soru

11,354,800 cevap

34,829 kullanıcı

...