0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından

25 ağustos 'ta hastaneye gittim karaciğer değerlerim yüksek çıktığı için doktor doğum dedi saat 19.00 da suni sancı verilmeye başlandı sabah 6 ya kadar açılmam olmadı gece suyum patladığı için sabah durmak istemedim devlet hastanesi sezeryana almak istemedi kendim imza atıp çıktım ve özelde hemen sezeryana alındım ve sonunda oğluma kavuştum çok şükür ikimizde iyiyiz sezeryandan korkan varsa bence korkmayın korkulacak birşey yokmuş

3 Cevaplar

0 oy
(2,448 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün inşallah. Devlet neden sezeryana almadı onu merak ettim :ermm:

(34 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun  bilmiyorum bizim burdaki devlet hastanesi çok kötü gece kendileri suyumu patlattılar ve sabaha kadar açılma olmadığı halde almadılar normal olacak diye direttiler
-Reklam-
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun <3

(34 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun ❤
0 oy
(2,181 puan) tarafından
gozun aydin canm Allah anali babali buyutsun insallah :)) genel anestezi mi oldun ben bayilmaktan cok korkuyorum valla doktor sezeryan derse naparim bilmiyorum
(2,181 puan) tarafından
yaptirdim canm cok sukur hepsi temiz cikti hatta idrar bile bakti doktor hicbi sorun yok sadece kullandigim biseye bagli olabilirmis bolca nemlendirici kullan dedi
(34 puan) tarafından
Kendine güvenirsen yaparsın canım önemli olan iğne yapılırken kasma
(34 puan) tarafından
Karaciğer olmasın da alerji önlem alınır canım
(2,181 puan) tarafından
ona kasmam da ya bisey hissedersem de tansiyonum cikarsa diye korkuyorum canm :) karacigerde sorun yok cok sukur
(34 puan) tarafından
Hiçbir şey hissedilmiyor canım sadece bebek çıkarken içinden birşey çıktığını hissediyorsun acı falan hiç yok

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 339 göst.
15 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 499 göst.
4 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 575 göst.
4 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Rsibel (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 455 göst.

374,648 soru

11,205,682 cevap

34,506 kullanıcı

...