0 oy
428 göst.
Diğer kategorisinde (128 puan) tarafından
Arkadaşlar meraba benim kızım 5 aylık abimin eşi küpe almak istiyor kızıma ama sizce erkenmi kulak deldirme çok kararsız kaldım ya 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yapan var hata 3 aylıkken bile yapan var sen bilirsin ben bi iki ay daha bekle derim 
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ben 40i cikinca deldirmeyi duşunuyorum
0 oy
(277 puan) tarafından
Kız daha küçük büyüsün biraz canı çok yanar
0 oy
tarafından
Deldir canım 2 aylık kuzenimjn kızı var kulağında küpe var çok tatlış oluyorlar
0 oy
tarafından
Benim arkadasim 1 yasinda deldirdi kizinin kulağını. Bana 6 aylikken deldir deyip duruyo. Elini kulagina götürmeye başlayınca durdurmuyoms küpeyi. Ama annemde 1 yaşından sonra deldir ***** olur yeri diyo bende bilmiyrm
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Bana kalsa doğduğu gibi deldirmek istiyorum çok hoşuma gidiyo ama sonra çok küçük diyorum sanırım kendi istediği zaman deldiricem 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Doktorlar 2yasjna kadar onermiyo kulak yapısı tam oturmadigi icin şuan kizim 8 aylık 1.5 2 vs deliririm 
(12,777 puan) tarafından
Ben gene az demişim nette4 yaş diyo
0 oy
(184 puan) tarafından
Valla kuzum bende kızım kini 8 aylıkken deldirdim kaynanamin ısrarlarına dayanamayip sonra küpesini taktik aglaya aglaya yavrumun sesi kulaklarımdan gitmiyo neyse taktik geceleri acıkınca ağlıyordu bende emzirmek için kalktim meğer kupesi çarşafına takılmış ona ağlamış ben çocuğu bi kaldırdım küpe kırt diye cıktı o an korkunctu Allah korudu kulağına bisey olmadi aglaya aglaya susturamadim baya bi sinirle diğer kulağındaki kupeyide cikardim kupenede sanada başlıcam kaynana dedim kendi kendime ondan önce daha kaç defa oyle kupesi takıldı bence aklı başına gelene kadar konuşmaya baslayana kadar deldirme derim kuzum şimdi kulakları kapandi sonra deldirsin kendisi buyuyunce diyorum  
tarafından
Offff icim gitti ya . Ben de 4 aylik kizimin kulagini deldirmek istoyordum . Vazgectim . Buyudugunde kendi isterse deldirsin
(184 puan) tarafından
Aynen kuzum ya önemli bisey degil çünkü bu kulak deldirmek falan büyüdüğünde yada konuşmaya başladığında deldir en azindan kendisi soyler ozaman o an tekrar gözümun  onune geldi de nasıl içim acımıştı anlatamam şükür bisey olmamış kulağına küpe çıkmış çarşafta kulağına bakıyorum kan varmı bisey olmuş mu diye çok kötüydü  :(
0 oy
(517 puan) tarafından
Canım beni yanlış anlama ama naçizane tavsiyem bence büyümesini kendi isteği ile yaptırmasını bekle annem de benim kulağımı 7 8 yaşlarındayken deldirdi tabi o zamanlar pek birşey anlayamıyorsun ama şuan o kadar pişmanım ki benim kulak deliklerim hassas kupe hep yara yapıyor takamıyorum gusül abdestinde  takınca da 1 gün boyunca ağrı yapıyor zaten takı takmayı da sevmiyorum yani demek istediğim ben kulaklarım delindiği için pişmanım ama karar senin tabi istersen büyümesini kendi istemesini bekle 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Valla kuzum biz yegeniminkini 1 yasinda mi neydi deldirdik ama kupeyi takmadigi icin kapandi 
0 oy
(912 puan) tarafından
Daha cok kucuk canim. Cok.kucukken deldirince büyüdükçe sknti oluyormuş bnmkiler ***** mesela cok kucukken deldirilmis. Kizim olacak insallah kendi buyuyupte isteyene kadar deldirmeyi düşünmüyorum. Tabi yinede senin kararin.
0 oy
(305 puan) tarafından
Bnce en dgrusu yasina gelmesi ben 1 yasindaydi kizim deldirdim hic srun yasamadm zaten eczacilarda erken delmek istemiyo ben eczanede deldrmstim
0 oy
(120 puan) tarafından
Ben kiyamadim yaa suan 5 yasinda kendi istegi ile gidip deldirdik ..

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 187 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 156 göst.
0 oy
1 cevap 47 göst.
4 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 149 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu