0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Günaydın kızlar hayırlı sabahlar 3 gün sonra doktor kontrolümüz vaar 6 aylık bebisleriniz kaç kilo kac kilo ideal yada en son 4 aylıkken tartildi 7200 dü erkek bebek 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maşallah fazlaymış bizimki 6 aylıkken 6 kiloydu
tarafından
Boyu kaç canım erkek mi
tarafından
Evet erkek boyunu hatırlamıyorum şimdi 22 aylık oldu eşekk sıpası
tarafından
Maşallah Allah bağışlasn ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah canım 6 aylik aşısı yapıldığında 7.300 7 gün sonra 7 aylik olacak:-) bakalım minik kuşum ne kadar alacak
tarafından
Her gören zayıf diyor ya çok üzülüyorum doktor gayet iyi diyor boyu 70 cm o yuzden mi zayıf duruyor acaba
tarafından
Bence gayet iyi maşallah canım daha me olsun sağlık olsun
tarafından
İnşallah sağlık olsun tabi insanlar yorum yapınca bende şüpheye düşüyorm işte ne biliyim
tarafından
Vallahi canım ağzı olan konuşuyor o yüzden he diyip geçiyorum artık ben alıştım:-)
0 oy
tarafından
2 gün önce kontrole gittim 8 kg çıktı.  Seninkinin kilosu iyimis . 
tarafından
İyi mi doktor da iyi dedi de gören zayıf diyor
tarafından
Yok kız iyi
0 oy
tarafından
Idealini bilmiyorum canm persentil tablosundan bakabilirsin ama 4 aydan sonra kilo alimi yavasliyo benim bebegim 4 aylikken 9 kiloydu 6 aylik kontrole gittigimde 10 kilo gelmisti 2 ayda 1 kilo almis normalde ayda 1 kilo alirdi
tarafından
Hadi ya maşallah kilosu iyiymiş ama Allah sana bağışlasn
0 oy
tarafından
Maşallah canım benım kzım 4 aylıkken 7150 kiloydu 6 aylıkken 8300 Dü şuan 7 aylık 8.5 kilo 
tarafından
Kilo alımı yavaşlıyor dimi bu aylarda
tarafından
Aylık kaç kilo almış hiç ona bakmıyorum ama kızımın kilosu çok iyiymiş doktor öyle söyledi
0 oy
(1,921 puan) tarafından
6.ay asisinda 7.800 du 8 ustu var ama suan zayifladi ya hastayiz 2 jaftadir hastanede yatiyiz
tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin canım
0 oy
tarafından
kuzum 6.5 aylıkken gıttık bırkac gun once, 9.098 gr cıktı boyu da 74 cm cıktı.
tarafından
Maşallah canım Allah sana bağışlasn ♥️
tarafından
amın kuzum sagolasın. sen kımseyı dınleme, her bebek bır degıl, bızımkı baya fazla gıdıyor ama babamız 1.92 adam, benım de boyum uzun kadına gore, e ıncecık ınsanlar da degılız, cocuk da bıze cekmıs ne yapsın. herkes nasıl farklıysa her bebekte farklı. anormal bısey olsa doktorun zaten soylerdı, hıc takılma. onemlı olan saglıklı olması
tarafından
Maşallah evet haklısın canım
0 oy
tarafından
Artk boyu uzucak sana zayf gbi görüncek canm , kızım 10 aylık olmak üzere 9800 kilosu eski tontonluğu gtti herkez zayflamış sanıyo ama kızım normale görede daha toplu boyu uzadı baya , çevreden duyuyodm zayf felan die hemşire içimi rahatlattı ❤️
tarafından
Allah sana bağışlasn evet boyu uzuyor diye öyle geliyor herhalde
0 oy
(119,139 puan) tarafından
kiloya takma saglikli olmasi onemli
tarafından
Doğru işte sürekli aynı şeyi duyunca takıldım bende
0 oy
tarafından
6 aylık 8.200muş benımki, ya kım bu sana zayıf dıyenler bebeklerın kılo ortalamalarını bılıyolarmıymıs, dınleme ınsanları bu kdar
tarafından
Dinlemem genelde de sürekli aynı yorum gelince sıkılıyo insan
0 oy
tarafından
6 ayliken 10 kiloyduk canım erkek bebek 
tarafından
Maşallah kız ne yedirip içirdn :)) şaka bı yana bebeğime bu yaradı bunun etkisini gördüm dediğin birşey var mı
tarafından
Sağol canım ☺️Benim sutum yarıyor canım ya :D abileride kiloluydu sütum çok yağlı  4 ayda 9 kiloyduk
4 aydan 6 aya toplam 1 kilo almış  5 ayda ek gıda başladığım halde az almış yani benim sutum ek gıdadan iyimiş☺️
tarafından
Hayy maşallah ben çok iştahsızm kendimi zorlaya zorlaya birşeyler yiyorum süt olsun diye
tarafından
Bide çok hareketli canım ondan kilo alımı azaldı hiç durmuyor götü yer görmüyor :D
tarafından
:))) Allah sana bağışlasn ♥️ iyi olsunlar da
0 oy
tarafından
6 aylık asisinda 9.500 çıktı 

Ebe normal dedi anne sütü aldığı için sadece 
tarafından
Maşallah darısı başımıza inşallah ek gıda verdin mi
tarafından
Yeni başladım daha ben yoğurt vs veriyorum 3 gündür
0 oy
(520 puan) tarafından
Benım kardesimsin kızı teyzebalım 6 aylık 11 kilo diyette su an
tarafından
:))) Ayyy Allah'ım ya kızı şimdiden diyet illetiyle tanıştrmslar :)) ne yedirmis bacın sorsana :))
(520 puan) tarafından
Mama yedirdi canım 2 aylıkken sütü kesildi aptamil basladı bir anda kilo aldı kocaman oldu smdi doymuyor
tarafından
Anne sütü alıyor ilk günden beri Allah bağışlasın inşallah sağlığı yerinde olsun inşallah
(520 puan) tarafından
Anne sütü alan bebekler kilolu olsada obez olmuyomus smdi bizim kücük kız diyette ek gıda cok vermıyoz amin canım Rabbım yavrularımızı korusun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
4 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemyy (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı