0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (3,027 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Özellikle kış anneleri sonuçta belki bir resim çekeriz çıkarken kötü görünmek istemem şubat ayında doğum olacak inşallah bide muhtemelen sezeryan olacak daha konuşmadık ama hani böyle kot vs ile rahat olmaz herhalde e elbise de olmaz kış günü 

Yada resimi filan boş veriyim eşofmanımi giyip eve geliyim evde cekiniriz 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

tayt tshırt gıydım :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Mart sonu doğum yapmıştım tayt bluz çıkmıştım 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Siyah pantolon gibi güzel bir eşofman üzerine gri sweat ama tabi doğumdan sonra kendini zor eve atıyorsun değil fotoğraf çekinmek bi evime gideyim diye düşünüyorsun canım 
(3,027 puan) tarafından
Buyuk ihtimal bende öyle yapicam evde giymelik biseyler alırım artık
(3,148 puan) tarafından
Ben ekim ortası doğum yaptım üzerime de siyah ceket giydim fotoğrafı evde de çekilirisn kuzum
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Hastane çıkışında resim çekilmek hiç aklıma gelmemişti benim canım ben normal dışarı giderken giydiğim kıyafetini giymiştim çıkarken 
(3,027 puan) tarafından
Kesin bwnde öyle yaparım da
(2,962 puan) tarafından
Evet karın da hala gitmediyse insan en fazla vesikalık gibi fotoğraf çekilmek istiyor :D)))))
0 oy
(12,878 puan) tarafından
Ayy ben geceliğimin üzerine pijama çekip üstüne de hırka giyip çıkmıştım bir de hastane çıkışında giymek için extra kıyafet almıştım ama yüzüne bakmadım :) alt üst eşofman takımı güzel olur canım
0 oy
tarafından
Ben taytla gömlek koymustum agustosta oldu dogumum ama pijamayla cıktım canımın acısından giymej hic aklıma bile gelmedi :D
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Lila rengi bı tâkim almıştım ama rahat bişi başıma lila mevlüt basortusu ve lizoz giymiştim Eylül sonuydu benim doğumum 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Nisan sonuna doğru bende sezeryanla doğum yaptım eşofman tişört bde hırka giydim gittim ben :D
0 oy
tarafından
Pijama giymiştim o aacıyla hiç tipime bakacak halim yoktu 
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Kıyafetlerimi giyip çıktım valla pantolon tunik
0 oy
(2,070 puan) tarafından
Ben kızımda pijama üzeri montla çıkmıştım sezeryan olmstm Mart ayydi buda Şubat a denk gelior ama erken doğum riskim var yine pijama ile çıkarım hiç değiştirmek aklma gelmiyor o an evime gideyim diyorsun zaten tek düşündüğün o an eve gidip uzanmak oluyor
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Hastanede giydiğim düz gecelik üstüne sabahlık o şekilde çıkmıştım:D Zaten 1 gece kaldım. Olur mu olmaz mı derken aman bişey olmaz dediler ben de koyverdim çıktım. Araba hemen dış kapının dibindeydi ama. Evde de kapı önünde iniverdim hemen bitti:D
0 oy
(120,247 puan) tarafından
bende subatta dogum yapmistim valla esim bi hediye bisi almisti onu giymistim
0 oy
tarafından
3 martta dogum yaptim esofman ve kapusonlu sweat giydim rahatligina bak bence o an resim falan dusunme 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,294 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 413 göst.
28 Şubat 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde minislerim (395 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 343 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (431 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 385 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,094 puan) tarafından soruldu

386,184 soru

11,546,385 cevap

35,221 kullanıcı

...