0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar eniştem gece işten çıkmış. Eve gidecekken önceden bunun dükkanda çalışan ******** bi çocuk vardı. Cezaevine girmişti. Eniştem sahip çıkıyodu bu çocuğa. Anası babası ne b.k yiyolar belli değil yani. Dün gece eniştemi aramış görüşelim diye. Daha 20 yaşında. Eniştem 35 yaşında. Eniştem de gitmiş yanına. Alkol almışlar. Sonra çocuk sıkıntı çıkartmaya başlamış. Sen beni cezaevinde niye hiç ziyarete gelmedn beni arayıp sormadn diye. Eve bırak beni demiş. Eniştem de çok iyi niyetlidir. Götürmüş evine. Evin önüne gelince cebinden bıçak çıkartmış göğsüne sokmuş bıçağı. Eniştem hemen eve gelms ablama ölüyom ben demiş. Ablam bakmkş çok derin değil 2 cm kadar girmiş bıçak. Çocuğu aramış naptn sen diye. Benim haneme tecavüz etti o demiş kapatmış. Hastaneye gitmiş eniştem ayaktaymış ama 1 cm daha girse ciğeri patlıcakms. Yatış vermişler. Korkuyoruz. 2 çocuğu var. 8 ve 2.5 yaşında. Lütfen dua edin bişey olmasın.  

13 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Şikayetçi olun böyle olmaz haneye tecavüz vs eve mi girmiş kamera vs vardır 
(636 puan) tarafından
Jandarma falan gelmiş. Arabadan aşşa bile inmemiş eniştem. Kamera bilmiyorum var mı canım.
(12,777 puan) tarafından
Ne olursa olsun kasten adam yarlaama belki öldürme yani şikayetinizi bırakmayın içkili imiş gerçi de susarsani olmaz
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Öyle bişi ki kanun. O bıçağın boyutuna göre ceza almama durumu var. Cm ile ölcüyorlar ceza yiyip yemeyecegini. 
0 oy
tarafından
Allah belasını versin ******** acima yetime diye bi laf car nankör Allahindan bulsun pislik geçmiş olsun Allah evlatlarına bağışlasın canım kimseyede iyilik yapmamak lazım bu devirde insanlar çok nankör 
0 oy
(119,318 puan) tarafından
aboo olaya bak
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Hiçbir iyilik cezasız kalmaz derler ya.... Allah çocuklarina bağışlasın inşallah. Ama evli barkli adaminda gece yarı yaşında biriyle takılması içmesi bence doğru değil
0 oy
tarafından
Allah yardimciniz olsun rabbim sevdiklerine bağişlasin 

İnsanlar kafayi yemis cidden nereye saldiracaklari sasirmislar hakkinizi arayin şikayetci olun
0 oy
tarafından
Kesinlikle şikayetçi olsunlar 
0 oy
(808 puan) tarafından
Gereksiz bir muhabbet enişten suçlu burda yardım için dertleşmek içmek kaç yaş küçük çocukla ne işi var eniştenin tabiki çocuk haklı demiyorum ama baştan yanlış ve saçma bı hikaye
0 oy
(530 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun öncelikle. Bence enisteninde yakını olmayan yaşı küçük bir çocukla içmesi çok saçma uzak durmak gerek bu zamanda herşeyden herkesten zaman kötü yani
0 oy
(1,105 puan) tarafından
İyilikten maraz doğmuş geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin eşine cocuklarina bağışlasın 
0 oy
tarafından
sıkayetcı olun oyle sey olur mu yaaa... 

cok gecmıs olsun allah sıfa versın ınsallah tez zamanda.
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Sikayetci olsun o srfszden. Yazık ya rabbm ailesine bağışlasın 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ahh ahh ya iyilikten marazin dogdugu bir olay daha. Allahim cocuklarina bagislasin insallah.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 568 göst.
11 Kasım 2020 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 672 göst.
10 Kasım 2020 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 749 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha (110 puan) tarafından soruldu

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı

...