0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (2,704 puan) tarafından

Oğlanı sallama kısmındayım ve size bir sorum var, her adet dönemin de belirti yaşayan var mı yada bir yaşayıp bir yaşamayan var mı? Çok sık affedersiniz lavaboya çıkıyorum ve göğüsler de hassasiyet başladı ama adet olmama iki gün kaldı, Kerem'e hamileyken de göğüsler de hassasiyet olmuştu ve affedersiniz ishallikte vardı. Bekliyorum adet olmayı, bunlar adet belirtisidir dimi? :dddd

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Durumlar seninle aynı kuzum bende aynıyım vallahi anlık kafam bir milyon minik kuşum sağolsun
(2,704 puan) tarafından
Sorma abla yaaa, psikolojik de olabilir mi acaba? Gerçi çok takmıyorum ama bilemedim :D
tarafından
Aaa hamile misn kuzum yoksa o şüphen mi var :-)
(2,704 puan) tarafından
Adet dönemlerim yaklaşınca ben de hiçbir belirti olmazdı abla, o yüzden bir kararsız kaldım çünkü göğüsler de hassasiyet ve çok sık idrara çıkma var :D
tarafından
Hade hayırlısı olsun inşallah canim benim
(2,704 puan) tarafından
Amin ablacım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana sıcak basıyor onun dişinda hamile olunca böyle belirtilerim oldu :D yoksam sendemi hamilesin cınım
(2,704 puan) tarafından
Bilmiyorum canım, adet dönemlerim de hiçbir belirti yaşamam ben ama şimdi göğüsler de hassasiyet ve çok sık idrara çıkma olunca kararsız kaldım
0 oy
(4,164 puan) tarafından

Eğer Kereme kardeş istemiyosan insallah öyledir yoksa da hayırlısı olsun diyelim Kübracım :D benim öncesinde ağrılarım başlar hep hamile kalana kadar hep öyleydi yani göğüs ağrısı hassasiyeti durumu ile de hamilelikte tanıştık hic başıma gelmemişti önceden :D 

(2,704 puan) tarafından
Hahahahahahahahaha şuan düşünmüyorum ikinciyi ama bilmiyorum artık bekliyorum :D
(4,164 puan) tarafından
Hadi bakalım bizi de haberdar et :))
(2,704 puan) tarafından
Tamam canım benim :))
0 oy
(770 puan) tarafından
Bebegimi uyuttum esim daha gelmedi tv izliyorum :@ cok sıkıcı
(2,704 puan) tarafından
Vallahi öyle yaa, benim eşim de geç gelecek
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Adet işlerini bana sorma bacı hayatımda ağrı kesici içmedim nerdeyse adet için doğumdan sonra 2ilaç peşpeşe içiyorum. Önceden belirti verir direk gelmezdi doğumdan sonra selam bile vermeden geliyo ☺️ anlık yemek yedik balkona çıkacam ama kalkmıyo yine
(2,704 puan) tarafından
Kız ama ben de hiç belirti vermezdi adet dönemlerim yaklaşırken :D
(5,220 puan) tarafından
Ozaman selamın aleyküüüüm :D
(2,704 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah :DdddddddDdd
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Lan göğüste hassasiyeti bi ben hissetmedim

Hissiz garıyım ellaaaam :(

(2,704 puan) tarafından
Hahahahahahah herkeste farklı oluyor abla :d
0 oy
(119,331 puan) tarafından
sjsjsjsjssjsjsjjsjsjs
(2,704 puan) tarafından
Kerem de küsüp duruyor, çok tatlı oluyorlar küstükleri zaman :d
(119,331 puan) tarafından
sizdi kiz simdi icim bi tufah oldu yaa ☹ arabada oturmak istedi eve girdik diye kustu
(14,428 puan) tarafından
Puhhahahah sen tatli görmemissin bide beni gör
(2,704 puan) tarafından
Göreyim abla, paylaş resim? :d
(2,704 puan) tarafından
Sevdoş bebeler her şeye küser oldu
0 oy
tarafından

Dün adet günümdü ama hala olmadım hiçbir belirti de yok aklımda bin bir türlü tilki dolaniyo :ermm: ama doğumdan sonra her ay geciktigi için sakin kalmaya çalışıyorum:woot:

(2,704 puan) tarafından
Benim hep düzensizdi ama belirtim de olmuyordu, o yüzden bir şüpheye düştüm :D
tarafından
Ayyy oğlum daha 7 aylık anam çok zor bir bebek Allah olmayanlara versin inşallah ❤️ ben razıyım
(2,704 puan) tarafından
Amin gülüm, bizede doğru zamanda nasip etsin inşallah ❤️
tarafından
Amin inşallah cnm ❤️
0 oy
tarafından
Ikinci loadiiiing
(2,704 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah :d
0 oy
(67 puan) tarafından
ANLIK OLARAK SİNİR KRİZİ GEÇİRİYORUM TELEFONU DUVARA ÇARPMAMA ÇOK AZ KALDII 
(2,704 puan) tarafından
Kız ne oldu?
(67 puan) tarafından
Son postuma bak
0 oy
(44,694 puan) tarafından

Ne diyosun kübüş:D

(2,704 puan) tarafından
Deroş inşallah adet olurum :D
(44,694 puan) tarafından
İsnallah canım oğlun daha küçük zor olur
(2,704 puan) tarafından
Hem de nasıl canım yaa
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Bende uzattım ayaklarımı yatıyorum karnım ağrıyor. benimde hamilelik şüphem var. Evet saydıkların adet belirtisi bende öyle oluyordu yani

image

(2,704 puan) tarafından
Ben de hiç belirti olmazdı canım, o yüzden bir şüpheye düştüm
(1,169 puan) tarafından
Anladım canım hakkında hayırlısı olsun
(2,704 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Benim öyle oluyor valla hatta göğsüm o kadar çok ağrıyordu ki korktum hamileyim diye ama değilmişim adet oldum :) 
(2,704 puan) tarafından
Darısı başıma, ben de adet olacağım zamanlar belirti olmaz şimdi olunca bir kararsız kaldım :)
(2,826 puan) tarafından
Benimde pek olmuyordu sadece bel ağrım olurdu olmaya yakın bu defa mide bulantısı bile vardı ama korktuğum başıma gelmedi çok şükür :)
0 oy
tarafından
Aynıyım oğlumu salıyorum uyuyo salamiayı bıraktığım an baßlıyo ağlamaya. Ya tuvalete bile gidemiyorum. Belirtiye gelirsek kasık ağrısı oluyo bende sadece 
tarafından
Nerde bende o şans bu gecede sabahlıycam anlaşılan
(2,704 puan) tarafından
Kaç aylık?
tarafından
3 aylık cnm
(2,704 puan) tarafından
Belki gazı falan vardır canım
tarafından
Yok cnm keşki gaź olsa. Doğduğu günden beri böyle sürekli ağlıyo. Ilk doğdu zmn doktor bütün bebekler sustu sizinki durmsdan ağlıyo demişti. Sonradan çocuk doktoruna götürdük cok aģlıyo diye muayne eti bişeyi yok yinede 1 gaz damlası veriyim demişti. Huy bu huy gaz deyil demişti doktor hahaha
0 oy
tarafından
Bnde sallıyorm uyumuyor bı turlu 
(2,704 puan) tarafından
Uyumuştur herhal de? :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 459 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 477 göst.
25 Nisan 2020 Aile kategorisinde Cocalll (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 243 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 412 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

379,929 soru

11,373,296 cevap

34,855 kullanıcı

...