0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
6 haftalık hamileym kızlar dün kontrole gittim kalp atışı için şükür azda olsa duydum kalbini haftaya gel dedi ama sormayı unuttum her hafta gidilmesi mi lazım bir ay sonra gitsem oluyormu sizler her hafta mi gidiyorsunuz ilk haftalar

8 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
5 haftalıkken gitmiştim sonra 8 haftalıkken çağırdı kalp atışı için sonra ayda 1 son ayimda haftada 2 defa gidiyordum kan testi felan istedim belki o yüzden çağırmıştır
tarafından
Hm anladım CNm kan testi 2li tarama testi 11. 14 haftada yap getir dedi ama bilemedim doktora mesaj attım cvp vermiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk zamanlar ayda 1 gitmen yeterli bence 
0 oy
(481 puan) tarafından
İlk zamanlar ayda 1, sonra 2 haftada 1, sonrada haftada 1.

Seni çağırmış çok yenisin gitmelisin 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben hep ayda bir  gittim canım  ama  doktor gel demiş  belki  başka birşeye  bakacak  sen git  haftaya sonra  sorarsın ayda bir gelsem  olurmu diye 
0 oy
tarafından
Daha net duymak için çağırmıştı canım haftaya ilk zamanlar Bi sıkıntı yoksa eğer ayda bir gidilir bende 6 haftalıkken kalp atışını duydum diğer hafta tekrar gel net şekilde duyalım demişti 
tarafından
Him doktor bana gel demedi cnm ama belki unuttu bilemedim geri döndüğümde hastası vardı yanındaki sekretere sorunca haftaya gelebilirsin dedi gitmesem olurmu bilemedim
tarafından
Gel demediyse gitme canım
tarafından
Tamam canım tekrar muane ücreti vercem boşuna vermim 10 gun süre  bitti
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Hayır sadece ayda bir gidicen bu defa kalp atımını tam duymak için gideceksin ve kan tahlili yaptırmadıysan kan ister senden bunun dışında ilerleyen dönemlerde ikili test 3 lü test şeker yüklemesi isteyecek tabi biraz zamanı var bunlar için 

tarafından
Evet bana kağıt verdi 11 14 haftada kan verip 2li test yaptircagimi söyledi ama haftaya gel demedi hastası vardı giremedim sekretere sordum haftaya gelebilirsin dedi ama emin olamadım doktor demezmiydi gel diye
(2,699 puan) tarafından
11 ile 14 üncü haftalarda dediyse sana tam 14 hafta dolmadan git haftaya dediyse sekreter doktora gidince dersin neden geldin demiş olursa sekreteriniz söyledi geldim hocam diye bişey olmaz ondan sonra zaten hep ayda 1 defa gideceksin
tarafından
Him öylede CNm tekrar muane ücreti vercem o yüzden diyom 10 gün sure bitti
(2,699 puan) tarafından
Özele gidiyon demek anladım ama istersen hastaneyi ara doktora sor
0 oy
tarafından

Canim kalp atışını duyduktan sonra aylık gidiliyor.

Gittiğin ay içinde tahlillerin var ise bunları belirtiyor. 

8 haftalarda genel testleri veriyorlar 

12 ..hafta 2 li tarama başlıyor 16 da 3li tarama 18 4 li tarama 20 de detaylı:))) böyle böyle gdiiuor . 

Testler ben de cuma detaylı baktırcam. 

Aylık gidiyor her hafta bebeği ultrason işini almasına iyi birsey değil. Acil durum olmadıkça dr zaten aylık gel.diyor. 

0 oy
tarafından
Evet genel anlamda başlarda ve sonlarda sıklıkla gidiliyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 194 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
0 oy
7 cevap 80 göst.

379,454 soru

11,359,276 cevap

34,836 kullanıcı

...