+1 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından

image

Sırf boyunu görün diye metre ile ölçtüm :)

20 cm den biraz uzun bu patatesler baya iri. Bunlardan kumpir olur mu bı de çok mu zor pişer ki. Ona.gore bunların ufağı da var onunla yapicam ☺️☺️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne kadar büyük o kadar iyi cnm . Bide firinda baya oluyo 45 dk rahat sürüyor ama çok guzel olur 
(5,323 puan) tarafından
Ben bı kere yaptim 1bucuk saatte ancak pisti bundan da ufakti
tarafından
Kiz benimki davul olduğu için çabuk pisiriyo masallah:)
(5,323 puan) tarafından
Davul tam yemek pisirmelik ya :)
tarafından
He valla;)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım biraz gec piser ama guzel olur ben bunu yağlı kagıda sariyorum sonra folyoya fırında közlüyorum oyle cabuk pisiyor :)
(5,323 puan) tarafından
Bende fırında kozluyorum canım ama direk koymuştum. Yağlı kağıda folyoya sarsam ne avantajı olur onu nasil yapcam
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Guzel olur ama hiç piser mi pismezmi diye stres yapma hasla guzelce tereyağı falan atip karistir. Borcama yay uzerine de ne koyucaksan koy. Ketcap mayonez dok tamamdir :)
(2,963 puan) tarafından
O zaman folyoya sarip firina at kontrol et pismeye yakin olduysa folyoyu cikart kizarsin patatesler. Ben oyle yapiyorum yoksa patateslerin dışı kağıt gibi sertlesiyor
(5,323 puan) tarafından
Folyoya sararsam daha mı iyi pişer canim
(2,963 puan) tarafından
Evet dışı yanmiyor içi yumuşuyor canim. Çatalla kontrol ediyorum içi yumuşamaya başlayınca cikartiyorum folyoyu hem dışı kabuk gibi sertlesiyor hem de güzel pismis oluyor.
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim dediğin gibi deneyecegim
(2,963 puan) tarafından
Rica ederim afiyet olsun simdiden :)
0 oy
tarafından

Uzun ve ince patates al bundan sonra kumpir için ve ince ince dilimle zor pişmez ☺️

(5,323 puan) tarafından
Özellikle almadım bunu canım biz toptan alırız torbanın içinden seçtim getirdim eve :D
0 oy
(119,268 puan) tarafından
buyukden daha iyi olur ☺
(5,323 puan) tarafından
Teşekkürler ❤️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 182 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Simay888 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 513 göst.
4 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
17 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gadjs (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
28 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Jajakkn (2 puan) tarafından soruldu

379,432 soru

11,357,503 cevap

34,835 kullanıcı

...