0 oy
250 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (473 puan) tarafından
Slm kizlar. Bnm kızım hem zayıf hem çok iştahsız bir çocuk. İki buçuk yaşında. Ona alabilecegim bı iştah açıcı veya kilo aldiracak bir şey var mı. Balık yağı vitamin bnzeri biseyler. Eczane den alabileceğim. Sizin iştahsız çocuklariniza verdiğiniz bişey var mı. Yardımcı olabilecek olanlar yazsın lütfen

8 Cevaplar

0 oy
(8,539 puan) tarafından
Şurda bekleyim benmkide aynı 
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kac kilo, keci boynuzu pekmezi iştah aciyor vitamin icinde doktor kontrolünde vermelisin kafana göre verme canm 
(473 puan) tarafından
İki buçuk yaşında ve 11kilo
0 oy
tarafından
düzenlendi
Biz bugün şöyle bsy aldık iştahta problem yok 

Vitamin amaçlı sadece 
(473 puan) tarafından
Doktor mu yazdı. Yoksa siz mi eczane den aldınız. Ne fiyat ne kadar
tarafından
düzenlendi
Üzerinde yazıyor canım doktor yazmadı eczaneden aldık önereceğiniz balık yağı var mı diye iştah sorunu var mı diye sordu bizdede şöyle mevcut bir durum var verirsen yer vermezsen aramaz buna yönelik bunları önerdi ikili zaten biri sabah diğeri aksam.
0 oy
(9,444 puan) tarafından

Ocean balık yağı, sambuvit vitamin ve çinko zinco kullanıyoruz yemeyen yemiyor istersen dünyaları ver :) takviye amaçlı bunlar iştaha bi faydası olmadı

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Soğuk sıkım karadut özü ve keçiboynuzu özü sabah akşam 1 yemek kaşıgı 
(2,789 puan) tarafından
Bunu kaç yaşından itibaren kullanabiliriz
0 oy
tarafından

Möllers balikyagi  kızımda çok ise yaradı.2 senedir kış aylarında kullanıyoruz hem bağışıklık sistemi için hemde istahdan kesilmesin diye. 

0 oy
(2,961 puan) tarafından
Karadut pekmezi iyi geldi. Muhallebisine falan katiyordum. Tavsiye ederim 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Her gün akşam yatarken yulaf ezmesi irmik ve nişasta ile muhallebi yapıyorum ılıyınca içine bazen üzüm pekmezi bazen dut pekmezi bazende keçi boynuzu özü katıyorum 1 tatlı kaşığı.. yedirip yatırıyorum hem gece güzel uyuyor hemde kilo alımı güzel kan değerleri filanda çok iyi.. Ama sadece buna bağlayamam brokoli sarımsak karnabahar balık ıspanak gibi yiyeceklerden her hafta mutlaka yiyor bunlarında etkisi illaki var..

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
10 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevda01 (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 497 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 191 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu

377,318 soru

11,291,653 cevap

34,708 kullanıcı

...