0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kızlar mobilya beşiğim var asansörlü olanlardan oğlum çok hareketli ne zaman içine koysam asagı şarkıyo beşik için ne yapabilirim varmı yapabileceğim bişey yükseltmek gibi yada düşmesini engelleyecek bişey 

5 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Valla benimki bir kere düştü 10 aylık civarında belki daha kucute olabilir hatırlamıyorum ertesi gün besinini onune büyük minder onun üstüne de battaniye koydum o gün bugündür hep öle bizimki büyüyen Beşikti 
(2,565 puan) tarafından
Ben ayağa kalkmayı öğrendiği gümden beri beşikte yatıramıyorum yatırsam Bİle yanından ayrılamıyorum canım
-Reklam-
0 oy
(192 puan) tarafından
Eşim mobilya parcasi ekledi yuksek olmasi icin 
(2,565 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bende öyle yaptırırım eşime
(198 puan) tarafından
Yüksek olması daha kötü degil mi yüksekten düşmez mi bu sefer Benimde bebegim 1 aylik oda yeni yapicaz ondan soruyorum
(2,565 puan) tarafından
Boyu yetmezse düşmez cnm
(192 puan) tarafından
Boyu yetmiyo aynen cunku 10 aylikken duşmuştu beşikten eşimde kenarina mobilya parcasi ekledi diger tarafida duvara yasladik
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Park beşik al bak bakalım düşüyo mu ozaman bende var 2 tane park beşik düşme şansları yok 

(2,698 puan) tarafından
İşde şu eşler bi kerede karışmasa ölürler zaten herşeye burunlarını sokuyolar sen uğraşıyon sonra korkudan uyuyamıyon yanlız bırakamıyon bebeyi
(2,565 puan) tarafından
Valla canım yazları beşiğin yatağından yere yatak yapıp öyle yatırdım hep ama artık kış geldi
(2,698 puan) tarafından
Yerde yataamaz ki çeker
(2,565 puan) tarafından
Tek kişilik yün yorganı katladım üstünede beşiğin yaylı yatağı varya onu koydum öyle yatırdım çok şükür bişey olmadı hasta falan ama artık soğudu havalar
(2,698 puan) tarafından
Eşine söyle park beşik alsın tabi lafına gidermi bilmiyorum
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Kesin çözüm park beşik :) 

Düşme korkusu yüzünden mobilya beşikte çok az yatırdım. 
(2,565 puan) tarafından
Eşim karıştı o. Zaman beşik alırken şimdi de beşik süs gibi duruyo
0 oy
(502 puan) tarafından
Benim oğlan da sarkmaya çalışıyordu ben de mobilya beşiği kaldırdım park beşiğim.de vardı onu koydum. Park beisk alabilirsin o derin oluyor
(198 puan) tarafından
Mobilya beşik dediginiz nedir tam olarak
(502 puan) tarafından
Sallanır ahşap beşik  çekmeceli falan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 36 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaaaa.1 (1,650 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde G.ll0 (1,542 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
17 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu

380,436 soru

11,390,323 cevap

34,899 kullanıcı

...