0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
En cesurca yaptiginiz sey nedir  benim okul baskani secilmek icin yaptigim propagandalar okula havuz yaptiricam kantinde beles yemek dağıtıcamdi

30 Cevaplar

+1 oy
(2,698 puan) tarafından

Evlenmek oldu olmayaydı iyidi

(2,698 puan) tarafından
Net ama işde bunun kötü huylu mu iyi huylumu olduğu bilinmiyo ancak emar yada tomografi çekilecekmiş ozamana belli olur muş perşembe gidicem yine bin Türlü laf edecek
(1,034 puan) tarafından
Canım rabbim seni yavrularına bağışlasın insllah çok çok geçmiş olsun ya şafi ismiyle şifa versin inşallah rabbim
(2,698 puan) tarafından
Allah razı olsun gülüm sağol ❤️
(410 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.♡
(2,698 puan) tarafından
Sağol gülüm Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Evlenmek.               
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Evlenip cocuk yapmak :)
0 oy
(119,365 puan) tarafından

dogum yapmakdi :ermm: bem disciden kacip haftalarca dis agrisi cekmis insanken dogum yaptim simdi bi daha yapcam ☺ 

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kayınbabama laf çarpmak sjsjsjsj kocam diyor hayret nasıl dayak yemedin kendini aşmışsın ;) 
0 oy
tarafından

2.defa evlenmek :woot:

(689 puan) tarafından
Memnjn degilmisin
tarafından
Cok sukur cok memnunum iyi ki evlenmisim iki ki var o ayri ❤️ evlenmek deli isiyken ikinci kere cesaret etmek anlaminda dedim ben ☺️
0 oy
(200 puan) tarafından
Yurttan kacmak hemde imam hatp yurdu :):
0 oy
tarafından

Eşime kaçtım 17dimde mesela hemde sözlükkenn:angel:

(48,704 puan) tarafından
Umarim mutlusundur canim
tarafından
Cookkk 21 yıllık evliyim çok şükür elhamdülillah annem babam ayrıldı ikiside vefat ettiler Allah rahmet eylesin kaçmadan evlensem iyi olurdu 5 yıl kaynanamla oturdum o baya zor oldu bide kicimizi zor toparladık eşile yani hiç biseysiz evlendik 14 yaşımda tanıdım iyiki çıkmış karşıma çok şükür elhamdülillah
(48,704 puan) tarafından
Oo cok genç annelerdensin daha iyi olursunuz insallah canim
tarafından
Kız ikbal iki posttada senle yazisiyoz ayyy ne güldüm yaaa genc  anneyim evet canimm
(48,704 puan) tarafından
Bende.farkettim canim daha oncede bazi yorumların altinda konuşmuştuk ☺️☺️
0 oy
tarafından
Kesinlikle doğum yapmak :D
0 oy
tarafından
Doğum yapmak 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
İnternetten koca bulup sadece bikere yüzyüze görüp evlenmek heralde hahahah
(5,220 puan) tarafından
Allah razı olsun bacı bizimki çok değişik oldu zaten ama iyikide oldu çok şükür ☺️ allah herkesi mutlu mesut etsin inşallah
(3,101 puan) tarafından
Hemde gun 24 saatken  :)
(48,704 puan) tarafından
Deli cesareti gerçekten ☺️ umarım mutlusundur
(5,220 puan) tarafından
İşte sen düşün nasıl bi aşkla görüşüyoduk ayrı memleketlerde olunca :D
(5,220 puan) tarafından
Mutluyum çok şükür allaha. İnşallah ağzımızında tadı bozulmasın ali rıza bey :D
0 oy
tarafından
Esimle ilk tanistigimizda tokat atmistim..snrada otobüse binip kacmistim.arkadan beni aramış saatlerce .hala söyler uctun mu ne yaptın saniyeler içinde diye(•‿•)
(48,704 puan) tarafından
Niye tokat attın☺️
tarafından
Daaha o zaman yeni tanisiyoduk ..bir kız msj atmış yemeğini yedin mi diye msjlarina bakmıştım eski msjlar yok . tartıştık flaan sinirle tokat attım..snra hemen kaçtım (•‿•)(•‿•).
(48,704 puan) tarafından
Yemis mi yemek ☺️☺️☺️
tarafından
Bnden yedi(•‿•)(•‿•)
0 oy
(675 puan) tarafından

Evlenmek ve doğum yapmak :)

0 oy
tarafından

16 da evlenip sonrada çocuk yapmak bizdede ne cesaret varmış ya. :D

0 oy
(1,244 puan) tarafından

Sülalede 1 tane kürt gelin ve damat yoktu. Ben cesaretle kürtlere gelin gittim. Ilk ve son açılışı ben yapmış oldum. Babam asla vermiyordu zor  ikna oldu. Çünkü apayri kültürler.  Dillerini bilmiyorum yaşantısını bilmiyorum ama   Eşimi çok seviyordum. :)

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Normal dogum yapmak
0 oy
tarafından

Yetenek sizsiniz Türkiye programı üniversiteleri dolaşıyordu sene 2015 bizim kapmuse geldiğinde program başlamadan önce şarkı söyleme etkinliği vs yapıldı o zamanlar yaş 18 deli çağlar çıktım şarkı söyledim kaç bin kişi önünde acun medya bana hediye göndermişti hiç unutmam içerde Alp kirsanla tanıştırin beni dediğimde olmaz demişlerdi yine yerime geçmiştim sonra sihirbazlık gösterisi oldu acun onca kişi içinden yine beni kaldırdı tabi ben iki kez kalkınca salondan yuhlamalar yükseldi kurgu sanıldı belki ama cidden kurgu değildi Allah biliyor bir de ben bu da böyle bir anıdır

:D

0 oy
tarafından
düzenlendi

Hayatımda unutmam Birtane arkadaşim vardı adı batsın inşallah bana çok şeyler yaşattı dostumdu sözde, sevgilisi vardı aynı yerde çalışıyordum bi gün geldi ağzı gözü mosmor adam bunu dövmüş bende adamın iş yerini biliyordum ofisti deli gözüm döndü gittim ofisine vurdum kapıyı yumrukladım açtı işte adam kocaman tabi 20 yaş büyük bide yürüdüm üstüne tekme tokat daldım adama arkadaşi girdi araya kavga gürültü iş yerindeki adamlar çıktı hepsi kodaman kodaman ayırdılar bizi sonra öğrendim ki bu adam evli ve 3 çocugu var yani oarada yaşadığım şeyleri anlatsam roman olur okadar ders aldımki bu kadın da bile bile adamı seviyormuş pislikler. Çok cesaret edip yaptığım şeyler oldu hangisini anlatayım kız, 

Yani şimdi aynı şey olsa yapamam sadece gerçekten sevdiğim insanlara gözüm kara oluyor ve görmüyorum bişey. 
0 oy
(48,704 puan) tarafından
Yokmus bisey bende ☺️ ha buldum esimden once bi sevdigim vardı bsbsm vermiyodu karşısına gecip istiyorum demistim yürek yemistim sanırım ☺️ iyikide olmamış 
tarafından
Ne vermiyordu kız hiç bişey anlamadim
(48,704 puan) tarafından
Eşimden onceki sahsiyete babam vermiyodu bende inat ettim illa olacak diye ayrildik sonra tabi iyiki o olmamış diyorum
tarafından
Heee tamam canimmm vala çocuktan bişey istedin vermedi anladım aman içim vesat herelde bir kelimen yanlış oda yani bana neler dusundurduuu
(48,704 puan) tarafından
Şimdide ben anlamadim neyi yanlis anladin☺️
0 oy
(502 puan) tarafından
Arkadaşıma gidiyorum  deyip erkek arkadaşımın yanına orduya gitmiştim :D

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,589 göst.
4 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 2,581 göst.
28 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu