0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
kızım emzik tutmadı daha doğrusu tutta kaynanam ağzından aldı sürekli .... simdi 15 güne doğumum olacak sizce vermeyi miyim emzik ilerde dişlerinde sıkıntı olur diyorlar

8 Cevaplar

+1 oy
(1,363 puan) tarafından
Kendim ortodonti tedavisi gormuş biri olarak ve doktorumun yurtici yurtdisi bilgilerine dayanarak  ; bebekken emzik emdigim icin olabilir mi abi dedigimde dalga gecmisti benimle. Çene yapinla alakali, çenen dar ise diş cikacak yer bulamiyor ama illakide bir yerden cikacagi icin sagdan soldan firliyor, kendine yol buluyor demisti. Mantikli... oglumda yaklasik 3 yasina kadar emzik emdi, 7 yasinda suan inci gibi disleri var, dokülenin de yerine yesini gayet muntazam cikiyor.
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kızıma vermek istemedim hamileyken doğdu durmuyordu hiç vereyim dedim ama kızım kabul etmedi 2. Çoçuk olursa vermeyi düşünüyorum beni emzik dıe kullanıyor sürekli yoruldum
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Emzik en büyük yardımcı bence, ben verdim oğluma 

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Hayırlısıyla inşallah ben hemen vermeyi planlıyorum  :)
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Ben verdim ama bazı bebekler hiç tutmuyor. Büyük kurtarıcım olmuştu
0 oy
tarafından
Beni yalancı emzik olarak kullanmaya başladı sürekli emiyordu sürekli hiç çekmedi kendini sürekli emincede rahatsız oluyordu bende emzirdikten sonra gazını faaln çıkartıp emziği veriyorum uykuya daliyor
0 oy
(940 puan) tarafından

Valla canim benim.oglum beni emzik.niyetine kullaniyo saatlerce :) simayet etmiyom omur boyu dururum ama zor niye kolayi varken zorluk yasayalim ki :) bi ara tuttu rahat ettim ama isine gelince tutuyo isine gelmeyince tutmuyo

Demem o ki kaynanan cok konusmasin
0 oy
tarafından
Valla canm emsin uykusu için faydası var sana . Haberin olsun . Şuan tutmuyor tutsun diye neler yapmam 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 146 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 346 göst.
20 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Prensesimmmm (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 138 göst.
11 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.

380,206 soru

11,382,953 cevap

34,882 kullanıcı

...