0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
Dün gün boyunca inanılmaz ağrıyla acile gittim safra kesemde küçük taşlar varmış ve bütün değerler yükselmiş Bana ursactive adında hap verdi doktor hamilelikte de kullanıyordum ama doğum yapınca bırakmıştım. Emzirirken Bi sorun olmaz içebilirsin dedi kullanmazsanız yatırmak zorundayım seni dedi. Mecbur kullanmaya başladım ama korkuyorum emzirirken kullanan oldu mu hiç acaba bu ilacı 

3 Cevaplar

+1 oy
(305 puan) tarafından
Ben bilmiyorum ama gebelikte kullanilan ilaçlar emzirirken de kullanilabiliyo diye biliyorum hem doktorlar bazi seyleri kar zarar hesaplayarak veriyolar doktoruna güven derim bebege cok bi zarari olsaydi sütunu birkac saat sag sonra emzir diyebilirdi ya da emzirme 
(564 puan) tarafından
Bi kaç sefer sordum canım Bi zararı olmaz dedi. Ama internette araştırdım kafam karıştı ya. Bu arada yorum yaptığın için teşekkür ederim canım. Mecbur emziriyorum rabbim korusun yavrumu inşallah
(305 puan) tarafından
O zaman icebilirsin canim sonucta doktor daha iyi bilir benim de oyle kullandigim devamli bi ilacim var internette neler neler yaziyodu ama doktorum korkma ic dedi hamileligimde hep ictim hala iciyorum emziriyorumda cok şükür hiçbirsey olmadi icini ferah tut ınternet felakat habercisi korkma bakma hatta oraya rica ederim canım Rabbim bütün evlatlarimizi korusun hamilelikte antidepresan bile kullanan var bu arada
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Yok mu kimse
0 oy
(1 puan) tarafından
Merhaba bende de aynı sorun var. 2,5 aylık bebeğim var ve bana bu ilaç verildi içebilir miyim bi zararı oldu mu sizin bebeğinize ? Doktorum bana içebilirsin dedi ben çok tedirginim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
30 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Demet1 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.